Львів очима білоруса

Тема у розділі 'Львів туристичний', створена користувачем lambda, 29 лис 2016.

  1. iso

    iso Well-Known Member

    :facepalm:
     
  2. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Зачекайте, не йдіть! Мені цікаво Вас читати!
    Я спробувала перекласти Ваш цей допис і гугл слово "кацапску" перекладає як "ворожу" :))):pardon:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    та я б про те посперечалася...
     
  4. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Познайомилися на Новий рік в Мікуличині з парою беларусів з Мінську.
    Жіночка вперше побачила Львів і, пам'ятаю, була у такому захваті, що сказала - хотіла б там жити.
    Правда, Львів - він особливий. З одного боку, місто - пам'ятник, а з другого - приязний, домашній, пішохідний де треба.
    І клімат тут м'який і тепліший. Привезла зі Львова ліану (мені знайома викопала), я її укривала взимку, але нашої суші, літньої сорокаградусної спеки вона таки не витримала - не росла, хворіла, хоча і в полутінку була.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. hrim

    hrim Well-Known Member

    Я пропоную тут не сперечатися. В розмовній мові порозуміння можна надолужити жестами, мімікою, на письмі ж всі неоковирності лишаються. Якщо ви вважаєте інакше, я вам не перечитиму. Це інша тема.

    Мене зацікавила ця фраза ТС. Нічого подібного я раніше не чув.
    Можете надати якісь факти, як це вплинуло на прийняту ідентичність.
     
  6. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223



    Щодо ідентичності - мені зовсім не дивно. Я на власні очі бачу купу прикладів, коли росіяни десятки років тому видряпалися із брудної і вічно п'яної російської глушини в індустріальний Харків, на заводи. Тут відмилися, від'їлися, повдягали хутрові шуби і замінили гнилі зуби на керамічні і зараз сидять на дупці рівно й тихенько, дуже навіть ідентифікуючи себе українцями :pardon:
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. lambda

    lambda Well-Known Member

    Як ви думаєте можуть бути у мене 'факти'? Звичайно ж їх немає. Є особисті спостереження.
     
  8. lambda

    lambda Well-Known Member

    Я б теж із задоволенням з'їздив до Львова. Походив по вулицях, поклацав фотографії. Може бути коли-небудь з'їжджу. :)
     
  9. lambda

    lambda Well-Known Member

    Білоруські туристи в захваті від львівської архітектури.

    У Білорусі теж була красива архітектура, не гірше ніж у Львові і Вільнюсі. Великі війни на території сучасної Білорусі знищили старовинну архітектуру. Під час російсько-шведської війни Петро Перший спалив Вітебськ і Могильов. У наполенскую війну білоруські замки використовувалися як фортеці, за якими стріляли з гармат. Також були запеклі бої в першу і другу світові війни. До слова під час другої світової війни Мінськ був зруйнований на 80%. Держава не знала що робити з містом - будувати нове місто поряд з Мінськом, перенести столицю в Могилів або відбудовувати Мінськ знову. Вирішили будувати Мінськ знову.Після війни люди працювали в півтори зміни і по суботах працювали.

    Тут докладніше на ворожій мове: Как восстанавливали Минск после войны
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  10. hrim

    hrim Well-Known Member

    Це зовсім інше формулювання ніж:
    Ви стверджуєте, що рос. іммігранти приймають іншу ідентичність, і питаєте у мене про факти?
    Очевидними є факти, що саме не просто «неохоче прийняття», а повне «невизнання» росіянами іншої сусідської ідентичності призвело до розвязання війни, десятків тисяч смертей, міліонів біженців, гуманітарної катастрофи...
     
  11. lambda

    lambda Well-Known Member

    Я писав про те, що російські іммігранти охоче брали білоруську ідентичність в Білорусі. До того ж я вище писав, що згідно з переписом населення Білорусі 2009р етнічних росіян в Білорусі 8.5%. Насправді людей російського походження більше. Люди себе записують білорусами в Бiлорусi. Цей факт на папері. В дійсності люди російського походження себе теж вважають білорусами. І я навів приклад вище. В цьому випадку фактів у мене немає. Є особисті спостереження.

    Якщо ви сумніваєтеся в моїх твердженнях, то вивчите питання самостійно. І не треба висмикувати окремі повідомлення з мого повідомлення.

    Яку ідентіченость візьмуть біженці з Донбасу, яких 100,000 тис приїхало в Білорусь згідно з цифрами ООН, мені невідомо.
     
    Останнє редагування: 2 гру 2016
    • Подобається Подобається x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  12. lambda

    lambda Well-Known Member

    @hrim

    В міста західної та центральної України чимало приїхало іммігрантів з Росії в радянський період. Діти цих іммігрантів і вже точно їх онуки швидше за все себе вважають українцями. Хіба ні? Теж саме в Білорусі. Таких регіонів як південно-східній або південній України, які були заселені останні 200 років, в Білорусі немає.


    До речі 2000-х люди прикордонних районів Брянщини хотіли приєднатися до Білорусі.

    ----

    2008г

    Несколько районов Брянской области хотят присоединиться к Беларуси.

    "Вопрос о присоединении того или иного региона к братской республике Белоруссии стоять не может, - сказал Ильюшкин. - Мы выступаем за то, чтобы границы России были постоянные. Границы России должны быть неприкосновенны. Если такой вопрос будет поставлен, то я, как член Совета Федерации, буду голосовать против".


    Несколько районов Брянской области хотят присоединиться к Беларуси — БРЯНСК.RU
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  13. hrim

    hrim Well-Known Member

    Згоден, дав маху, ви писали про Білорусь, я зірвався про Україну. Перепрошую.

    Вони вже приєднані - СГРБ.
     
а де твій аватар? :)