ЛуценКо

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Hyligan, 13 тра 2016.

  1. Ви були присутні при розмові? Чи загальні ірази, які нідочого не зобоаязують вами сприймаються як перепрошення? Іде нормальна гра. Ми тоигуємось з американцями. За що? Стане ясно пізніше, або через роки, коли хтось напише мемуари.
    Наразі просковзнула ініа про чергову партію яджавелінів і ще дечого. Камон. Розслабтеся. ПП досвідчений дипломат, як показали ці 5років. Невідомо коли ця гра затівалась. Можливо пару років тому. Іде розвиток подій. Ми всього лишень глядачі на гальорці. Сидів би в партері, написав би більше.
     
  2. В продовження теми послиці і посольства США. Гарний тред.



    Тепер схоже стає відомим, хто нам тоді Саакішвілія нав'язав..разом з Боровіком...плять.
    8:29 пп · 23 бер. 2019 ·
    [​IMG]
    Львівський батяр

    @KarpenkoBatjar


    Ну а тепер подивіться на ініційований посольством скандал з Айварасом: на той момент Саак був на піку, і якби відбулись перевибори, то НФ у Раді і значну частину БПП замінили би на підмосковлений проект з тітуханів Міхо-Бені-Садового-Гриценка + БЮТ + риги. І все. ПП без ВРУ

    А як голосує ось це комбо з посольських - беніних - юлькіних -садових можна побачити на прикладі щорічного голосування за бюджет. Висновок: або посольство нас тупо бачить Малоросією, або там стільки мудаків, якими крутить Москва, що давно повинна бути яка
    Те ж Посольство США, порівняйте його діяльність і роботу Волкера. Це ж як ніби представники різних країн. Посольство 5 років бореться за владу в Україні, і фінансує різноманітну наволоч, що закликає до повалення діючої влади. Як би мало працювати Посольство - показує Волкер

    [​IMG]Львівський батяр
    @KarpenkoBatjar


    Ну я би ще зрозумів, коли б Посольство США фінансувало інформаційні атаки на владу, коли б у них була реальна альтернатива. Але в них нікого окрім шутів, і квартирних шльондр - нема. Їхні фаворити пошкварились. То нащо вони валять ПП? В чиїх інтересах ці помиї тоді? Це союзники?
    На завершення:
    - нас роззброїли і кинули з гарантіями
    - нас оббрехали кольчугами, заблокували
    - нам не давали зброї - нам всунули набу, яке займається політикою і вкидами
    - посольство Обами 5 років гадить на ПП де тільки може, коли альтернатива ПП - московити малороси гарно
    І ще на додачу: вусата гнида, яка найбільше розпродавала нашу армію - тепер очолює політичний проект, у який увійшли найвідоміші лобісти посольства США часів Обами. А саме посольство атакує прокурора за те, що той відмовився чинити злочин, і створювати касту недоторканної тітушні


    11:23 пп · 23 бер. 2019 ·
    [​IMG]
    Joker

    @Joker__UA

    Думаю він теж був у списку...
    Тільки тепер ми розуміємо, що мав на увазі Трамп, коли кричав, що обама дозволив хуйлу, віджати Крим...

    [​IMG]
    Львівський батяр

    @KarpenkoBatjar



    Трамп на своїх інтересах, жодних гарантій, що нові представники в посольстві не будуть в Україні творити таку ж херню, що й Обамині - боротись за владу і пиляти грантові гроші. Ну але принаймі зміна команд дасть нам якийсь час без цих замовних медіаатак посольських на ПП.

    Зрештою, те, що відбулось у вкиді через Бігуса - дуже кармічне. Гівнюки так спішили накинути на ПП перед виборами, що накинули самі на себе і свого Ситника. Тепер будуть хоч якийсь час зайняті відмиванням свого посольства, і своєї тітушні і це ок, бо так би лили гівно всі вибори

    Щиро сподіваюсь, що в США скандал з корупцією у посольстві набере максимальних обертів, і вся та тітушня посольська, яка п'ять років продавала Україну за метри квадратні беручи заказухи з Москви прикриваючись захистом посла - нарешті хоч на час позакриває свої гнилі роти


    [​IMG]
    vision of nation

    @visionofnation

    ·
    39 хв

    Луценко надав газеті The Hill копію листа, який підтвердив частину його розповідію “We are gravely concerned about this investigation for which we see no basis,”


    [​IMG]
    As Russia collusion fades, Ukrainian plot to help Clinton emerges
    thehill.com



    Повна версія за лінком
    How to Tweet
     
  3. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Звичайно, про Джавеліни. Щоб ні в кого не викликати підозру, про що Клімкін та Порошенко домовлятимуться з послом, спочатку виставили дурнем Луценка і саму Йованович, а потім різко почали домовлятися про джавеліни. Як це я не дотумкав! Багато років готувалася ця зустріч, а сталася зовсім випадково на другий день після випаду в бік Йованович великого дипломата і стратега Луценка.
    Луценко - це голова! Я б йому пальця в рот не покалав...
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Та думайте, що хочете. Вам ніхто не боронить. Якщо ви зашорена шкапа, то вже немає і сенсу знімати ті шори, а то будете шарахатись від найменшого руху. Вам дали матеріал для роздумів. Хто знав, що немає чим думати, плюс надана ініормація не вписується в парадигму зрадойобських координат.
     
  5. Богдан Карпенко

    Ну так виглядає, що доказів співпраці Трампа з РФ з метою повпливати на вибори - не знайдено. Зате тут ціла торба доказів, що демократи через НАБУ впливали на ті самі вибори.

    Як тепер виглядає ситуація - при умові, що у нас в Україні зараз буде при владі не хтось з лобістів демократів, яких тут цілий табун біля посольства пасеться, республіканці мають всі шанси цією історією винести демократів, що, вважаю, вже відбувається. Відповідно, ПП має всі шанси на повну підтримку Білого дому зі всіма плюшками для країни, а якщо взяти до уваги, що Трамп вже зараз фаворит на наступних виборах, ця хороша спіпраця може бути тривалою.
    Ну і що б ви розуміли - грантову пресу фінансує і захищає посольство демократів, і ось всі ці постійні помиї на ПП з різних "Схем" радіосвобод громадських гнапів упячок лещенків наємів і шабуніних - їхня робота. вони могли б це мочилово припинити, бо ж альтерантива ПП - малорос або московит, але цього не робили, при майже повному ігнорі інших кандидатів. я давно задаюсь питанням, яку саме Україну бажає бачити дане посольство, і нічого іншого, крім Малоросії, на думку не приходить. Тому радо вітаю, коли це посольство почистять від любителів пхати нашу країну під вплив РФ.

    Ну і ще цікаве - Трамп - фаворит на 2020-й наразі

    FB_IMG_1553462652748.jpg
     
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  7. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    То така політична гра в демократію гамериканшьких наперсточників,мол відкриваємо правду....помаленьку.прокурор знімає далі Аслунда,і заявляє своє,Генеральний прокурор знімає якогось там Мюллера,і нова правда...Конгрес знімає генпрокурора,Сенат це не затверджує,Президент все це не підписує і....пішла правда по-гАмериці,світу,по-Україні....Демократія,б‘я!:pleasantry:
     
  8. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Давайте докази від спецпрокурора Мюллера. А якщо таких доказів немає, то все це - бла-бла-бла.
     
  9. А ось і переклад підоспів. Насолоджуйтеся

    Продовження справи Луценко - Йованович. Чергова серія. Стає гарячіше.


    Volodymyr Ariev


    Цей скандал, бачу, тільки набирає обертів. В американському виданні The Hill знову вийшла стаття про конфлікт навколо посольства США, антикорупційних НГО, НАБУ та ГПУ. Вочевидь, можна очікувати серіал публікацій в американських медіа, адже тема там активно розкручується. І щоб за прикладом певних українських видань та фігурантів матеріалу не виривати нічого з контексту, пропоную прочитати переклад статті цілком. Кожен здатен зробити свої висновки.

    Оригінал матеріалу в першому коментарі.

    Посольство США наполягало на відмові України від розслідування діяльності групи Джорджа Сороса під час виборів 2016 року

    У той час, коли в Америці відбувалися бурхливі президентські перегони 2016 року, українські прокурори зіткнулися з деякими несподівано сильними наслідками, коли вони проводили розслідування діяльності некомерційної організації на батьківщині, відомої як Центр Протидії Корупції (ЦПК).

    Орієнтація на ЦПК - чиї молоді вуличні активісти звично носили футболки «Україна F * & k корупція» - була частиною великого розслідування Генеральної прокуратури України щодо того, чи були 4,4 мільйона доларів США виділені для боротьбі з корупцією у колишній радянській республіці використані за цільовим призначенням.

    Прокуратура незабаром дізнається, що опір, з яким вони зіткнулися, має витоки безпосередньо з посольства США в Києві, де адміністрація Обами зробила рідкісний крок, намагаючись змусити український уряд відмовитися від розслідування як стосовно американської допомоги, так і групи Сороса.

    «Розслідування Центру Боротьби з Корупцією, засноване на допомозі, яку вони отримали від нас - недоречне», - сказав тодішній посол у справах Джорджа Кента у квітні 2016 року в прокуратурі, а також стверджував, що американські чиновники не були стурбовані тим, як була витрачена американська допомога.

    У той час генеральний прокурор країни був звільнений під тиском Сполучених Штатів, та ім‘я його наступника ще не було оголошене.

    Кілька місяців по тому Юрій Луценко, широко відомий на Заході як герой, за два роки в'язниці після боротьби з російською агресією у своїй країні, був названий генеральним прокурором і запрошений на зустріч з новим послом США в Україні Марі Йованович.

    «Луценко сказав мені, що він був приголомшений, коли посол «надав мені список людей, яких ми не повинні переслідувати». У список увійшли засновник групи ЦПК і два члени парламенту, які голосували за програму антикорупційної реформи групи», - заявляє джерело, яке безпосередньо присутнє на зустрічі.

    Виявляється, група українських правоохоронних органів спільно з адміністрацією Обами і ліберальним мегадонором Джорджем Соросом співпрацювала з агентами ФБР, які розслідували діяльність бізнес-менеджера кампанії Трампа Пола Манафорта з проросійськими діячами в Україні.

    Завуальована вказівка прокурорам в Україні була чітка: не націлюйтеся на ЦПК під час президентських виборів в Америці, в яких Сорос підтримував Гілларі Клінтон, щоб стати наступником іншого сороського фаворита, Барака Обами.

    "Ми потрапили прямо до бійні, та нас скалічили", - сказав мені високопоставлений український чиновник.

    Луценко висловив думку, що посольство чинить тиск, бо не хоче, щоб американці бачили, хто фінансується своїми податковими доларами. «У той час пані Посол подумала, що наші інтерв'ю з українськими громадянами, українськими державними службовцями, які часто відвідували Посольство США, можуть кинути тінь на цю антикорупційну політику», - сказав він.

    Державні службовці в приватному порядку розповіли, що вони хочуть, щоб прокурори України відстоювали ЦПК, оскільки побоювалися, що розслідування буде просто відплатою за гучні зусилля групи примусити антикорупційні реформи в Україні, деякі з яких заручилися підтримкою Генеральної прокуратури.

    Але це було незвичайне втручання, визнали чиновники. "Ми зазвичай не вказуємо силовим структурам кого переслідувати і кого не можна, але це стосується американського громадянина, якого ми вважаємо без вини звинуваченим", - сказав один чиновник.

    Зрештою, проти ЦПК не було вжито жодної дії, і сьогодні вона продовжує процвітати. Тим не менш, анекдот набуває нового значення.

    По-перше, це суперечить офіційній заяві Держдепартаменту, яка була проголошена минулого тижня після того, як Луценко вперше згадав список не-притягнення до відповідальності. Посольство відповіло, що ця претензія є вигадкою і ознакою того, що корупція жива і добре знаходиться всередині України.

    Але лист Кента однозначно свідчить про те, що посольство тиснуло на українських прокурорів, і втручалося в те, що зазвичай вважається внутрішнім правоохоронним питанням у суверенній країні. І більше півдюжини американських та українських джерел підтвердили мені, що справа ЦПК не була єдиною, в якій американські чиновники чинили тиск на українських слідчих у 2016 році.

    Коли я попросив державу прокоментувати лист і включити імена Сороса під час засідання, мені заперечили. «Як правило, ми не коментуємо приватні дипломатичні зустрічі», - відповів він. «Посол Йованович представляє Президента Сполучених Штатів в Україні, а за нею стоїть Америка».

    По-друге, кумедна ситуація з ЦПК підкреслює маловідомий факт, що переслідування корупції з-за кордону призвело до незвичайного союзу між урядом США та політичним мегадонором.

    Після того, як десятиліття тому Департамент юстиції Обами розпочав свою ініціативу з відновлення активів клептократії для переслідування корупції в інших країнах, Державний департамент, Департамент юстиції та ФБР передали частину своєї роботи в Україні групам, які фінансуються Соросом.

    Угорсько-американський бізнесмен є одним з найбільших донорів американських лібералів, виступаючим у боротьбі за клептократію США і є людиною з великими діловими інтересами в Україні.

    Одним із ключових партнерів США був ЦПК, який отримав 59% (або $ 1 млн.) з бюджету у $1,7 млн. з 2012 року з бюджетів США, пов'язаних до держави та юстиції, і майже $290.000 від фонду Сороса.

    Співпраця США-Сорос була помітна в Києві. Декілька вищих посадових осіб Міністерства юстиції та агенти ФБР з'явилися на знімках як учасники подій та конференцій, які спонсоруються Соросом.

    Однією з учасників була Карен Грінуей, тодішній керівник ФБР, відповідальна за міжнародні випадки шахрайства, і один з провідних агентів у розслідуванні справи Манафорта в Україні. Вона брала участь у численних розслідуваннях отримала подяки від соціальних медіа та від виконавчого директора ЦПК.
    В одній з подій у 2016 році Грінуей та Посол Йованович взяли участь разом з виконавчим директором ЦПК, Дарією Каленюк та Луценком. Повідомлення було чітким: посольство підтримувало АнтаК.

    ФБР підтвердило контакти Грінуей з групою Сороса, заявивши, що вони є частиною її розслідувальної роботи: «У сприянні місії ФБР і в процесі виконання своїх обов'язків співробітники ФБР регулярно подорожують і беруть участь у громадських форумах на офіційному рівні. Як мінімум, всі подібні поїздки та розмови дозволяються безпосереднім керівником працівника і можуть отримувати додаткову авторизацію від відповідного керівника відділу.

    Грінуей недавно пішла у відставку, а ЦПК Сороса незабаром оголосили, що приєднується до наглядової ради.

    Внутрішні записки від благодійної організації «Сороса», Фонд «Відкрите суспільство», описують узгоджену стратегію створення дружніх стосунків у ключових державних установах, таких як: держава, Міністерство юстиції та ФБР, які можуть бути використані в країнах, де Сорос націлений на антикорупційну активність.

    "Ми визнали важливість розвитку допоміжних груп, щоб досягти успіху в посиленні глобальної мережі антикорупційної відповідальності", повідомляє 21 лютого 2014 року. "Ми вперше задумали це з точки зору сприяння та сприяння побудові політичного середовища, сприятливого для антикорупційних справ на високому рівні".

    Та ж саме записка показує, що організація Сороса хотіла зробити Україну пріоритетом, починаючи з 2014 року, і планує використовувати центр боротьби з корупцією як провідну роль.

    «Україна: За кулісами порад та підтримка українських партнерів зусиллями Центру Боротьби з Корупцією щодо створення судових процесів, щодо корупції в Європі та США стосовно державних активів, викрадених вищими українськими лідерами», - йдеться в документі.

    Пам'ятка включала перелік українців, яких хотіла переслідувати команда Сороса, у тому числі й тих, які мали зв'язки з Манафортом.

    Співробітники вищої ланки правоохоронних органів США мені підтвердили, що рання клептократична співпраця в Україні призвела до виразних дій США проти олігарха Дмитра Фірташа, головної цілі групи Сороса, і Манафорта. Фірташа тепер представляє колишній адвокат Гілларі Клінтон Ланні Девіс і колишній прокурор США Дан Вебб.

    Документи, опубліковані в Інтернеті Фундаціями Відкритого Суспільства, показують, що після того, як американські чиновники досягли ранніх успіхів у справах про корупцію в Україні, таких як конфіскація активів, АнтаК вимагає отримати частину вилучених грошей.

    «Український НУО «Центр протидії корупції» (ЦПК) звернувся до Міністерства юстиції США від імені українського громадянського суспільства з проханням виділити майже три мільйони доларів з конфіскованих та арештованих активів, які нібито відмивав колишній прем'єр-міністр України Павло Лазаренко, для створення навчального закладу з боротьби з корупцією», - зазначається у документі за 2015 рік.

    Представники ЦПК і Фонд відкритого суспільства не відповідали на неодноразові запити щодо коментарів.

    Майкл Вахон, прес-секретар Сороса, відмовився надавати будь-які коментарі по ЦПК. Але він підтвердив, що його керівник підтримав тривале розслідування звинувачень у діяльності Росії проти Трампа у 2016 році.
    Вахон заявив, що Сорос виписав чек на велику суму зі своїх особистих коштів восени 2017 року на створення нової групи - Проект «Демократична цілісність», розпочатий колишнім агентом ФБР і співробітником Сенату Даніелем Джонсом, щоб продовжувати «розслідування та дослідження іноземного втручання в американські вибори та вибори в Європі».

    Вахон заявив, що група попросила Сороса не розголошувати розмір його внеску, і Сорос пізніше дізнався, що група найняла Fusion GPS, ту саму фірму, яку платила кампанія Хілларі Клінтон, а Демократична партія створила сумно відоме «досьє Стіла», в якому йдеться про змову «Трамп-Росія».

    «Він сказав-вона сказала» - саме так виглядає битва між головним прокурором України та американським послом, і не є корисною для будь-якої з сторін, але це є чесний, повний і прозорий описом того, що робить посольство з правоохоронними органами України.

    А розповідь про ЦПК викликає певні запитання:

    - Чому б Посольство США втручалося в українське внутрішнє розслідування, а потім заперечувало, що чинило такий тиск?

    - Чи вплинула роль Сороса як головного політичного спонсора?

    - Чи хочуть американці бачити у США податкові долари з приватними фондами активістів, коли мова йде про антикорупційні дослідження?

    Хтось у державі та Конгресі повинен спробувати отримати відповіді.
     
  10. Забавка продовжується

    Дмитро Левінський


    Американський офіціоз – видання The Hill – продовжує радувати своїх читачів розповіддю про те, що коїться в Україні під дахом посольства Сполучених Штатів. Наступна публікація – про діяльність конвертаційного центру під назвою «Центр протидії корупції», який зареєстрований у формі громадської організації (тобто основним джерелом доходу якого мають бути членські внески).

    У статті згадується, як через рахунки цієї псевдо-громадської організації (а вона, між іншим, має 20 рахунків в установах банків) розкрадалась американська урядова допомога, що призначалась Уряду України, зокрема – для проведення конкурсів на адміністративні посади в органах прокуратури Україні. Мені ця історія добре відома і якщо до мене звернуться американські журналісти чи правоохоронці, я залюбки передам їм документи й розповім, як професійний «громадський активіст» Віталій Шабунін, по якому давне плаче не тільки українська, але й американська в’язниця, міжнародний аферист Давід Сакварелідзе, представниця ФБР в Україні Карен Грінавей та заступник посла США Джордж Кент вкрали 4 млн. доларів, виділені Урядом США.

    Ці гроші мали надійди на рахунок Генеральної прокуратури України – для оплати розробки тестів і проведення конкурсу на прокурорські посади. Але в серпні 2015 року Кент викликав у посольство Сакварелідзе і той, не маючи на те жодних повноважень, підписав листа, що ГПУ відмовляється від цих коштів, натомість їх треба переказати на рахунок приватної лобістської компанії Шабуніна та Одеської обласної держадміністрації, очолюваної на той час батоні Саакашвілі. Після чого гроші американських платників податків пішли в зазначених напрямках, були переведені в готівку та осіли в кишенях «борців з корупцією».

    Красномовною є та обставина, що Карен Грінавей, яка була учасником цієї афери і про яку згадує The Hill, після того, як у грудні 2018 року покинула лави ФБР (це відбулось внаслідок розслідування стосовно втручання НАБУ у вибори президента США в 2016 році), влаштувалась на роботу в цей самий «Центр протидії корупції».

    Рекомендую до читанню статтю в американському виданні, близькому до Державного департаменту Сполучених Штатів:

    US Embassy pressed Ukraine to drop probe of George Soros group during 2016 election
     
  11. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    @Mykhaylo Khomchyn, а про таке Ви чули? :crazy:
    ГПУ отказалась предоставить "список неприкасаемых" от посла США

    Риторичне питання. Чи можемо ми вірити, що такий список існує?
    І якщо цей список потрапив в прокуратуру як вхідний документ, то хоча б повідомити, яким числом і за яким номером цей список зареєстровано. Адже це - не любовна записка Юрі, а серйозний документ, по якому можна порушувати кримінальну справу з приводу втручання в роботу правоохоронних органів.
    Особисто я, а і Ви особисто впевнені, що такого списку немає і ніколи не існувало.
    Адже Ви на днях казали, що в доповідь спецпрокурора Мюллера не повірите, поки не побачите опублікований документ. :cools: Зі "списком Луценка" та ж ситуація. :hi:

    Чекаємо дозволу розпорядника інформації (мабуть, посольства США чи особисто Йованович) на оприлюднення Генпрокуратурою "списку"
     
    Останнє редагування: 30 бер 2019
  12. Good man

    Good man Обычный человек

    Дмитрий Анатольевич, браво. Как вы здраво рассуждаете, блистает логика и здравый смысл. Только где они были, когда речь шла о вмешательстве России в выборы в США, после обнародования выводов доклада спецпрокурора?
    В этом ваша, зрадоботов, суть. Вы в своем желании облить грязью Порошенко не замечаете, как обливаете грязью Украину. Вы самые настоящие зрадоботы - на автомате открываете своё метание грязи и не смотрите, куда ваша грязь попадёт.
     
  13. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Хто це "оні"? І при чому тут міліція, якщо грім порося вбив? (Порося - у прямому розумінні, а не в тому, що Ви подумали. Сьогодні день тиші, це по-перше, а по-друге, я нікому не придумаю прізвиськ (прозвищ))

    І де це я обливаю Порошенка брудом?
    Мова йде про Луценка (який, скоріш за все, збрехав стосовно тих списків, а тепер ГПУ викручується).

    А доклад Мюллєра, той, який так прагне побачити Ваш конгеніал,- з правками, що стосуються таємниці слідства, - буде опубліковано в квітні (апреле) цього року.
    Матимете змогу почитати.
     
  14. Good man

    Good man Обычный человек

    Дмитрий Анатольевич, ведите себя тихо, голосуйте правильно.
     
  15. Американський офіціоз – видання The Hill – продовжує радувати своїх читачів розповіддю про те, що коїться в Україні під дахом посольства Сполучених Штатів. Наступна публікація – про діяльність конвертаційного центру під назвою «Центр протидії корупції», який зареєстрований у формі громадської організації (тобто основним джерелом доходу якого мають бути членські внески).

    У статті згадується, як через рахунки цієї псевдо-громадської організації (а вона, між іншим, має 20 рахунків в установах банків) розкрадалась американська урядова допомога, що призначалась Уряду України, зокрема – для проведення конкурсів на адміністративні посади в органах прокуратури Україні. Мені ця історія добре відома і якщо до мене звернуться американські журналісти чи правоохоронці, я залюбки передам їм документи й розповім, як професійний «громадський активіст» Віталій Шабунін, по якому давне плаче не тільки українська, але й американська в’язниця, міжнародний аферист Давід Сакварелідзе, представниця ФБР в Україні Карен Грінавей та заступник посла США Джордж Кент вкрали 4 млн. доларів, виділені Урядом США.

    Ці гроші мали надійди на рахунок Генеральної прокуратури України – для оплати розробки тестів і проведення конкурсу на прокурорські посади. Але в серпні 2015 року Кент викликав у посольство Сакварелідзе і той, не маючи на те жодних повноважень, підписав листа, що ГПУ відмовляється від цих коштів, натомість їх треба переказати на рахунок приватної лобістської компанії Шабуніна та Одеської обласної держадміністрації, очолюваної на той час батоні Саакашвілі. Після чого гроші американських платників податків пішли в зазначених напрямках, були переведені в готівку та осіли в кишенях «борців з корупцією».

    Красномовною є та обставина, що Карен Грінавей, яка була учасником цієї афери і про яку згадує The Hill, після того, як у грудні 2018 року покинула лави ФБР (це відбулось внаслідок розслідування стосовно втручання НАБУ у вибори президента США в 2016 році), влаштувалась на роботу в цей самий «Центр протидії корупції».

    Рекомендую до читанню статтю в американському виданні, близькому до Державного департаменту Сполучених Штатів:

    US Embassy pressed Ukraine to drop probe of George Soros group during 2016 election
     
  16. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    @Mykhaylo Khomchyn
    Ви Єралаш в дитинстві дивилися? Там є один сюжет, який кожен згадає, коли сказати "Папа у Васи силен в математике".
    Там заспівувач по кілька разів починає спочатку. І до "мелом асфальт разделен на квадратики" так і не доходить.
    І Ви одне і те ж товчете по десять разів.
     
    Останнє редагування: 30 бер 2019
а де твій аватар? :)