Los Colorados

Тема у розділі 'Афіша', створена користувачем Letunka, 16 бер 2011.

  1. UpShifter

    UpShifter Member

    Зараз немає тут компанії :dntknw: але на MHXL я би й сам пішов :)))
     
  2. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Тільки Мед Хедс ніколи в житті не гратимуть в такому гадюшнику, як клуб Метро...
     
  3. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Так касирам Метро нема різниці, хто забашляє: твіттеряни, марсіани, чи гопота.
     
  4. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Наразі й Лос Колорадос ще не настільки розкручені, щоб вибирати, де виступати.
    А Мед Хедс уже можуть. Тому в тому гадюшнику їх ніколи не буде.
     
  5. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    А хто це? [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Andzhej

    Andzhej Well-Known Member

    Найгірше те, що до Львова приїзджає дуже мало виконавців. Перш за все тому, що немає де виступати. А ці Лос Колорадос реально прікольно співають. Ну по крайній мірі відрізняються від пугачіх і бєлочок. Я б сказав, що це альтернативна музика, але тільки тому що її не почуєш по тєлєку, бо там монополія Крутого і Мєєєладзе. А на рахунок клубу - це тільки в плюс, що там буде така група. Їх присутність відшиє всяку "босоту".
     
  7. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Так могла сказати тільки людина, яка ніц не знає про той гадюшник. Та босота буде в двох інших залах, і буде тусуватися поміж вами.
     
  8. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Твіттерна група прийде, якщо лайкарям вірити. Чоловік 5 6, бо зимно на вулиці.
     
    Останнє редагування: 18 бер 2011
  9. UpShifter

    UpShifter Member

    Раз таке діло, то розкажіть немісцевому, які клуби у Львові рулять(денс, рок, ...)
     
  10. Andzhej

    Andzhej Well-Known Member

    Я дійсно ніц не знаю з того клубу, бо завжди абстрагувався від публіки, яка мені не подобалася. Якщо попадаю в клуби, то завджи з компанією, яка мені подобається. А Метро нічим дуже не гірше від інших клубів, я на мене. Я їх не захищаю, але дуже "сварити" немає чого.
     
  11. Bira

    Bira Well-Known Member

    Була я в Метро на цій вечірці. Нормально так все продумали організатори, музика, фуршет. Навіть фейрверк зробили. Навіть не думала. Не жалію, що відвідала цей заклад.
     
  12. Bambook

    Bambook Persona non grata

    На трьох форумах одночасно "не жалієте", що відвідали цей гадюшник.
    Головне - одними і тими ж словами "не жалієте" з різницею в кілька хвилин :haha:
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Якщо Метро вже заробило на рекламу - ласкаво просимо! :preved:
    http://forum.lvivport.com/showthread.php?t=383
     
а де твій аватар? :)