Людські кістки на Кривоноса

Тема у розділі 'Історія і видатні місця Львова', створена користувачем Deus igrok, 17 сер 2009.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    а хто?...............................
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Не знаю...слова такого нема
     
  3. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Якщо то його робота, то хай робить все згідно занону. А чому б не розглянути версію про батюшку-маньяка? З якої статі НКВД ховало покійників під церквою? Їм було однаково де закопають ворога народу. Те саме стосується хворих. Кому воно потрібне? Скоріш за все хтось приніс нормальну "десятину" по проханні батюшки і зразу відправився на небеса або після "відпущення" гріхів іншим методом теж відправив на небо. Потім читаємо:" Вийшов з дому і не повернувся..." Це найбільш реальна версія, а не ті анекдоти, що пише преса...
     
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Фантазувати можна багато. Побачимо, що буде далі.
     
  5. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    И-и-и...як можна...то ж людинА при ісполнєнії,так сказать...переповнена служебним рвєнієм,а ти вотакво....
     
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ух, як ми любимо всіх до стінки... без суда і слєдствія... шо не кажіть, а совітська влада залишила шрам і підсвідомості....
     
  7. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Згоден, але знаючи про життя деяких батюшок не по слухах, а від тих, хто мав пряме відношення до їх дій, маю право на цю версію...
    То лиш версія.
    Колись, здається Распутін, виганяв бісів з людини, читаючи відповідний молебінь і на завершення бив хрестом в чоло, наказуючи сатані вийти з тіла людини. Неодноразово допомагало. Але. коли для декого це закінчувалось трагічно, то причиною було те, що сатана так сильно засів в тілі людини, що людина змушена була загинути з ним. Ціною власного життя боролись з сатаною. Хтозна, чи не проводились такі методи "екзорцизму" там...?
     
    Останнє редагування: 18 сер 2009
  8. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Ну да...дійсно...
    [​IMG]

    Залишки жертв НКВС в церкві на Кривоноса
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    деякі, то деякі, а мова йде про конкретного.
    Я не виключаю, що може бути винуватий священик, але одного не розумію. Для чого винити людину, не знаючи суті справи?

    Шо за рвєніє судити? Легше стає на душі, коли хто згрішив?

    Якщо той священик зробив добре - то слава Богу, якщо зле, то краще просити Бога, щоб простив і щоб той священик більше такого не робив, а не злорадствувати.
     
    Останнє редагування модератором: 19 сер 2009
    • Подобається Подобається x 1
  10. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Не злорадствую...Просто після кількох випадків,що відбулись зі мною особисто...цей випадок... лиш підтвердження фарисейства..
     
  11. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Я написав версію появи покійників. Якщо говорити конкретно про цього священника, той хай буде священником згідно Закону, а не "комбінатором" з дипломом священника.
    Ніхто його не звинувачує. Кожна людина має право на критику, щоб інші не допускали помилок.
    Якщо я буду просити за нього в Бога, то нам краще помінятись місцями...
     
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    саме з тим священиком?
    чи усіх під одну грєбьонку?

    Добре, що Бог не так судить: "та всі ви одинакові".

    З ким?..........
     
    Останнє редагування модератором: 19 сер 2009
    • Подобається Подобається x 1
  13. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    З вищезгаданим священником.
     
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Навіть якщо він згрішив?
     
  15. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Для того, щоб він молився за мене.
    Миху, я завжди був, є і буду прихильником однієї Церкви з великої літери та церкви з малої. Коли я молюсь, мене не цікавить, хто за престолом, коли слухаю, намагаюсь аналізувати сказане, коли бачу вчинки, намагаюсь робити висновки. Якщо людина своє життя присвятила служінню Богу, то честь і хвала йому - хай служить і закликає інших, але якщо вона вирішила на цьому лише товкти копійку і прикривати чиїсь злочини заради дутого іміджу, то хай не підтверджує народну мідрість, що риба гниє з голови... Якби люди відкрито в очі казали їм те, що думають про них, то може б і більше користі було для них самих... Всі знають, що судити - гріх, тільки на жаль забувають, що мовчати на гріх - теж гріх...
     
    Останнє редагування: 18 сер 2009
    • Подобається Подобається x 2
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ромко, я не знаю про шо там йдеться, але як глянути так поверхово, то у мене наступне питання.

    З слів Лясковської я зрозумів, що якщо б то робилося з дозволу міськради, тоді б то не було святотацтво, але, якщо кістками займається церква - це святотацтво.
    Чи чогось не зрозумів?

    Видно проблем з живими городянами у міськради вже нема, залишились мертві кістки.

    Як на мене, саме церква й має тим займатися... чи я чого не зрозумів знову?

    А за вас ніхто не молиться і ніколи не молився?
     
    Останнє редагування модератором: 19 сер 2009
  17. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Щиро молились і моляться тільки рідні. Молитва всіх інших не йде від серця, лише від голови, залежно що кому потрібно від мене... Я завжди волію, щоб кожен молився за себе, всі решта - відносне...
     
  18. gryvul

    gryvul Well-Known Member

    міськрада не уповноважена видавати дозволи на роботи по ексгумації. а от хто... не знаю.
    Отець Севастьян - специфічний отець і я вважаю, що він зробив неправильно. але це, як на мене, не святотатство. Особливо як згадаю ті кістки із Замарстинова, які в Меморіали в кульках валялися на підлозі і на столах три роки.
    Не знаю, що краще і що гірше.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Ну так уже з"ясували чиї то кістки, чи ні?
     
  20. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    якщо він є отцем...християнином..то..зобов’язаний перед своєю християнською совістю поховати їх по християнськи...
    Але...то..таке...
     
а де твій аватар? :)