Людське правосуддя є більш досконалим ніж Боже правосуддя

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем Slav, 10 тра 2022.

  1. Slav

    Slav Well-Known Member

    Якщо це є вчення церкви, то його можна, на мою думку, взагалі ігнорувати, бо церква неодноразово помилялася.

    Наскільки я зрозумів з тієї інформації, яку я отримав від релігійних людей, в чистилище йдуть ті, в кого є певна кількість невеликих гріхів, що вони не можуть відразу попасти до раю. Через те вони йдуть в чистилище, щоб очиститися, а після чистилища вони -- вже йдуть до раю.

    В даному випадку мені важко узгодити з концепцією чистилища ( так як я його розумію ) твердження зі Святого Письма, що "ніхто не може потрапити з пекла в рай, а з раю - в пекло. Між ними прірва."

    Взагалі, чи таке може бути, щоб з пекла хтось попав до раю, а з раю до пекла? Наскільки я знаю християнську релігію, взагалі такого не може бути, щоб хтось міг потрапити з пекла в рай, а з раю - в пекло. З вашого допису це для мене ну щось дуже нове і незрозуміле.

    Я знайшов статтю про чистилище:
    Чистилище — Вікіпедія

    Витримка зі словника:
    ЧИСТИ́ЛИЩЕ, а, сер.
    1. Місце, де, за вченням католицької церкви, душі померлих очищаються від гріхів перед тим, як потрапити до раю.

    ЧИСТИЛИЩЕ – Академічний тлумачний словник української мови (sum.in.ua)

    Чистилище – це стан тих, що померли у приязні з Богом, але, хоч певні вічного спасіння, ще потребують очищення, щоб увійти в небесне блаженство.
    Що таке чистилище? | CREDO

    10 речей, яких ви не знали про чистилище | CREDO

    Мені здається, що ці матеріали підтверджує мою думку про чистилище.
     
    Останнє редагування: 6 чер 2022
    • Тупо Тупо x 1
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    В Біблії згадується місце, де люди очищаються від гріхів. Церква присвоїла назву чистилище. Це чисто умовна назва. У православних теж визнають, що є таке місце і називають його по-іншому. Тобто справ не в назві, а в тому, що воно реально існує і про нього написано.

    У мене є знайомий священик. Він чимало людей поховав на парафії. В більшості померлі приходило до нього у снах, коли покидали місце, яке ми називаємо чистилище. У сні вони говорили йому приблизно наступне: "я вже вийшов", або "я вже вільний"...


    Про це можна почитати у Письмі. Там притча про багача та Лазаря. Якщо не знайдете, скажіть - знайду.
     
    • Тупо Тупо x 1
  3. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  4. Good man

    Good man Обычный человек

    Ты почему раздел "Политика" не посещаешь? Вот это настоящее чистилище.
     
а де твій аватар? :)