Людське правосуддя є більш досконалим ніж Боже правосуддя

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем Slav, 10 тра 2022.

  1. Slav

    Slav Well-Known Member

    Я вище все добре пояснив. В різних грішників може бути різна кількість гріхів різної важкості. Хтось трохи нагрішив, а хтось--дуже багато, але всі вони отримають одне покарання: пекло. А в людського правосуддя є дуже багато різних покарань в залежності від важкості вчиненого правопорушення та величини вини правопорушника.

    Ваш приклад з котами -- це відхід від теми. я його сприймаю, як відхід від теми.
     
    Останнє редагування: 27 тра 2022
    • Тупо Тупо x 1
  2. Slav

    Slav Well-Known Member

    Блаженний хто вірує, що наче побачить на власні очі.

    Ви мої думки щодо правосуддя не заперечили.
     
    • Тупо Тупо x 1
  3. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    А я й не хочу заперечувати. Для чого воно мені?
    Думайте собі як хочете )
     
  4. Rabinovich

    Rabinovich Well-Known Member

    Это не отход от темы а дискредитация основополагающего вашего постулата. Потому что то что вы считаете грехом на самом деле не грех а вот то что вы считаете добродетелью то и есть грех
     
    • Тупо Тупо x 2
  5. Slav

    Slav Well-Known Member

    Я початково в цій темі не визначав, які речі є гріхами, а які речі -- не є гріхами. Це вже ви пізніше підняли це питання.

    В багатьох філософіях є принцип:
    Не роби нікому того, що ти не хочеш, щоб робили тобі. Його ще можна сформулювати інакше: поступай з іншими людьми так, як ти хочеш, щоб з тобою поступали. Є правда деякі винятки з цього правила. Таким чином можна все-таки визначити, що є злом, а що не є злом.

    Що стосується котів, то ця дама на наступний рік не буде кормити цих котів з котенятами. Ці коти просто розбіжаться в різні сторони шукати інших дам, які їх будуть кормити. Ніхто з тих ваших котів не здохне.

    Я вам розкажу один випадок, щоб ви могли зрозуміти поведінку котів. До моєї мами приходив чужий рудий кіт на дачу. Мама йому трохи давала їсти. Але через деякий час, коли мама значно рідше приходила на дачу, цей кіт просто йшов до інших дачників. Мама тривалий час не була на дачі. Пізніше вона почала знову приходити на дачу. Цього рудого кота довгий час не було. Але через деякий час він знову якось випадково появився на дачі в мами. Це я вам розказую, щоб ви могли зрозуміти поведінку котів.

    Це правда, що в Ізраїлі є такі місця в природі із заростями кущів та невеликих дерев, де є багато диких котів?
     
    Останнє редагування: 27 тра 2022
    • Тупо Тупо x 1
  6. Slav

    Slav Well-Known Member

    Якщо ви не хочете мені заперечувати, то самі поставте собі питання: для чого ви зі самого початку вступили в цю дискусію? Вас ніхто не просив вступати в цю розмову зі мною.
     
    • Тупо Тупо x 1
  7. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Та я й не дискутую.
    Просто пишу для заробітку ;)
     
  8. Rabinovich

    Rabinovich Well-Known Member

    1) название темы какое? О законах . Закон дает определение что есть плохо. Грех точно такое же описание того что плохо. Вы предложили их сравнить для определения какое плохо лучше. То есть речь априори началась с разборки что такое грех
    2) котики не могут разбежаться потому что им разбегаться некуда. На других хлебных местах есть свои котики которые чужаков не пустят а просто их истребят .
    3) тот кот который приходил вам на дачу был один и держал свою територию ,охраняя ее от других котов. И эта территория - его, до тех пор пока не появится более сильный кот.
    И то что кот один говорит о том что двух котов эта территория прокормить не может.
     
    • Тупо Тупо x 2
  9. Slav

    Slav Well-Known Member

    1. Назва теми стосується не законів, а людського та Божого правосуддя. Давайте візьмемо до уваги кражу. В десятьох божих заповідях кража є гріхом. Кража є також кримінальним правопорушенням. Але одна людина могла щось трохи вкрасти, а інша людина вкрала дуже багато. Вони, відповідно до Божого правосуддя, підуть до пекла. Тобто Бог присудив тим двом людям з різними за величиною гріхами, одне покарання: пекло. Людське правосуддя дасть людині, яка менша крала, менший тюремний строк, а людині, яка більше накрала -- більший тюремний строк. Отже тому людське правосуддя є більш досконалим.
    Якщо ви стверджуєте, що хабар, п'янство, та інші подібні речі не є гріхом, відкривайте відповідно про це нову тему.
    2. і 3. Коти влізуть на чужі хлібні місця. Ви коли-небудь бачили, щоб одні коти могли вбити інших котів за територію та хлібні місця?
    В моєї мами в хаті живуть два коти. Вони в перший день
    трохи билися. А пізніше вони змирилися і подружилися.

    Я в попередньому дописі питався вас про диких котів в Ізраїлі. Ви мені на це питання не відповіли.
     
    • Тупо Тупо x 1
  10. Slav

    Slav Well-Known Member

    Розкажіть мені, як можна на цьому форумі писати для заробітку. Я також хочу заробляти.
     
    • Тупо Тупо x 1
  11. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Зверніться в приват до адміна.
     
  12. Rabinovich

    Rabinovich Well-Known Member

    1) кроме ада и рая есть еще куча промежуточных наказаний - епитимий , от прочесть отче наш до отлучения от церкви . Все точно так же как и в человеческих законах
    2) обычно проганяют , но когда второй кот не отступает бой идет идет насмерть
    И что значит прогнать - это выдавить животное на участок где совсем нечего жрать
    3) про котов вопрос не понял. Если вы про котов в природе - я не в курсе , если про уличных кошек то их полно. Отлавливать и истреблять запрещено
     
    • Тупо Тупо x 1
  13. Slav

    Slav Well-Known Member

    1. Після смерті є три варіанти Божого правосуддя: рай, чистислище і пекло. Чистилище - це перехідний етап до раю. В кінцевому результаті, можна сказати, є тільки два варіанти Божого правосуддя:рай і пекло. Це в християнстві. Може ви мали наувазі покарання, які встанопвлює церква? Але це не Боже правосуддя, це церковнi настанови і покарання. Може ви мали наувазі Боже правосуддя в іудаїзмі? Я про Боже правосуддя в іудаїзмі нічого не знаю, тому з вами сперечатися не буду.
    2. Я вам розказував, що в моєї мами жив кіт, а пізніше до нього ще підселили іншого кота. Вони справді в перший день трохи билися, а пізніше помирилися і подружилися.
    3. В фейсбуці один емігрант, який приїхав до Ізраїлю, фотографував зарості кущів і дерев та серед них диких котів в Ізраїлі. Ці дикі коти майже нічим не відрізнялися від домашніх котів.
     
    • Тупо Тупо x 1
  14. Rabinovich

    Rabinovich Well-Known Member

    Церьков действует по законам божьим инакладывает наказание при жизни человека. Отличие состоит в одном . В религии человека могут наказать и после смерти
    2) это домашние коты которым хватало корма. Вы их недельки 2 не покормите.
    3) можетэто и есть кот обыкновенный уличный или бродячий.
     
    • Тупо Тупо x 2
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Не обманюйте самі себе. То неправда.
     
    • Тупо Тупо x 1
  16. Slav

    Slav Well-Known Member

    Як неправда? Боже правосуддя передбачає тільки три вироки: рай, чистилище і пекло. Враховуючи, що чистилище -- це тимчасове покарання, після якого йдуть до раю, то можна сказати що Боже правосуддя передбачає виправдання -- це рай, та одне покарання -- це пекло. А тепер подивіться, скільки покарань передбачено людським правосуддям в залежності від величини заподіяної шкоди та величини винуватості правопорушника. Наприклад, за ту ж кражу в залежності від її величини та інших обставин правопорушник може отримати умовне покарання, штраф, та різні тюремні строки в системі покарань людського правосуддя.
     
    Останнє редагування: 2 чер 2022
    • Тупо Тупо x 1
  17. Slav

    Slav Well-Known Member

    1.Церковні настанови (покути) та покарання - це не є Боже правосуддя. Церковні настанови (покути) та покарання здіснюють священники - "уповноважені" від Бога. А Боже правосуддя здійснює тільки Бог на страшному суді.

    2. Ці домашні коти будуть битися тільки за корм, якщо його буде мало. Якщо їх взагалі не кормити, вони просто так битися не будуть. Але якщо їм дати можливість втікнути з квартири, то вони втечуть шукати їжу в інших місцях.

    В дами на дачі, про яку ви вище написали, корм вистачає для всіх котів, тому вони битися не будуть. Якщо там не буде вистачати їжі для всіх котів, то частина котів піде шукати корм по інших місцях.

    Я вам розказував, що до моєї мами деколи приходить рудий кіт на дачу і мама дає йому їсти. Але він відходить від мами і йде до інших людей. Якщо за час його відсутності прийде інший кіт, то він також може щось отримати від моєї мами поїсти. Отже жодної бійки між тими котами не буде.
     
    Останнє редагування: 2 чер 2022
    • Тупо Тупо x 1
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    В чистилищі теж диференційовано. Важкість залежить впливає на час перебування в чистилищі.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  19. Slav

    Slav Well-Known Member

    Можете підкріпити свої слова цитатами з Біблії?

    Що душа людини робить в чистилищі?
     
    Останнє редагування: 5 чер 2022
    • Тупо Тупо x 1
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    В Біблії нема навіть такого слова - чистилище.
    Це вчення церкви, але воно грунтується на Святому Письмі.
    У святому Письмі сказано, що ніхто не може потрапити з пекла в рай, а з раю - в пекло. Між ними прірва.
    Проте церква молиться за покійних. Чому?
    Очевидно, що є місце, де людина перебуває в стані поза пеклом та поза раєм.
    Умовно це місце називається Чистилище в католицькій церкві. У православній це місце називають по-іншому, але функціонально це одне і те ж.
     
    • Тупо Тупо x 1
а де твій аватар? :)