Людське правосуддя є більш досконалим ніж Боже правосуддя

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем Slav, 10 тра 2022.

  1. Slav

    Slav Well-Known Member

    Людське правосуддя передбачає десятки різних покарань від дрібних штрафів аж до смертної кари, які залежать від міри винуватості та величини завданої шкоди суб'єктом правопорушення. Боже правосуддя передбачає тільки три види покарання: рай, чистилище і пекло.
    Виникає логічне питання: якщо Бог такий досконалий, що його треба вважати значно досконалішим за людину, то чому Боже правосуддя є таким очевидно не досконалим?

    Замітьте, що нігде в Біблії не сказано, що хабар -- це гріх. Хоча всім очевидна шкідливість хабарів і священники стверджують, що хабар -- це гріх.
    Виникає логічне питання: чому пророки, які наче мали дар Божий говорити від імені Бога, не передбачили у своїх Євангеліях такого положення, що хабар є гріхом?

    Цей та інші мої дописи в розділі "Релігія" націлені на те, щоб люди почали думати.
     
    Останнє редагування: 11 тра 2022
    • Тупо Тупо x 1
  2. Good man

    Good man Обычный человек

    Пациента Рабиновича я бы отправил в чистилище, кацалапого в пекло, а борщеварочку в рай - до скончания времён варить вкусный борщ для услады тех, кто в рай попадает.
     
  3. Slav

    Slav Well-Known Member

    До речі, людське правосуддя передбачає, що існують неосудні люди, яких не можна притягнути до відповідальності. Боже правосуддя про це нічого не говорить.
     
    • Тупо Тупо x 1
  4. Slav

    Slav Well-Known Member

    Це хто такі кацаполапий і борщеварочка?
     
    • Тупо Тупо x 1
  5. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    @Slav, а Ви уважно штудіювали Боже правосуддя?
     
  6. Good man

    Good man Обычный человек

    Кацалапый - medwedo berlogsoni
    Борщеварочка - Silver bullet

    На форуме уже давно, а этого не знаете. Стыдно.:hi:
     
  7. Slav

    Slav Well-Known Member

    Я би радий мати час, щоб читати все на форумі. Щодо того, що борщеварочка - Silver bullet, то я так і підозрював, бо останнім часом вона єдина із жінок, які дописують на форумі.
     
    • Тупо Тупо x 1
  8. Slav

    Slav Well-Known Member

    В яких матеріалах я можу проштудіювати Боже правосуддя? Якщо можете, то дайте посилання на матеріали в інтернеті, з яких я би міг проштудіювати Боже правосуддя.

    До речі, я в своєму першому дописі зробив помилку: рай - це не покарання, а виправдання і нагорода.

    Чистилище дуже нагадує кримінальне покрання з відтермінуванням та випробовувальним строком.

    Ще для мене не є зрозумілою релігійна концепція "відпущення гріхів" через розкаювання. Розбійник все життя робив зло, а потім в якийсь момент на хресті перед Ісусом Христом розкаявся і йому все було моментально прощено. Але ж наслідки його зла то залишилися. Я вважаю, що відпущення гріхів повинно відбуватися не через розкаювання, а через -- добрі справи, які повинен зробити грішник, щоб йому були відпущені гріхи, щоб зроблене ним добро скомпенсувало зроблене ним зло.

    Моя вчителька-класна керівничка все життя займалася дрібним рекетом в школі, вимагала і брала хабарі від батьків учнів, тероризуючи учнів. І вона все життя ходила до церкви і сповідалася. А тепер вона на пенсії і їй треба добре розкаятися, щоб її гріхи були відпущені.
     
    Останнє редагування: 12 тра 2022
    • Тупо Тупо x 1
  9. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Читайте Біблію, вивчайте матеріали з поясненням Божого вчення.
    Відвідуйте Богослужіння.
    Там про це сказано давним-давно.
     
  10. Slav

    Slav Well-Known Member

    Якщо ви знаєте, то просвітліть мене. Дайте посилання на матеріали в інтернеті.
     
    • Тупо Тупо x 1
  11. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Я про подібне в інтернеті не читаю.
    Якщо хочете, то для початку почитайте "Біблію для дітей"

    IMG_9466.JPG
     
  12. Slav

    Slav Well-Known Member

    Мені бабця та інші релігійні люди вже дуже багато розказували.

    ---------------------------

    Папа Римський не дуже однозначно засудив паРашу і путлєра:

    Війна в Україні та “реалізм” Міршаймера
     
    • Тупо Тупо x 1
  13. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ну то Ви і самі дуже багато знаєте, а берете і питаєте.
     
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Хабар поганий тим, що він тягне за собою гріх.
    Наприклад, при вступі і інститут людина дає хабар, щоб вступити. Ця обставина має наслідок обману.
    Вам тре виграти суд і ви даєте свідку хабар, щоб він посвідчив неправдиво.
    Кожен хабар призводить до свого гріха.
    Але хабар не слід плутати з подякою. це різні речі.

    В цілому хабар призводить до гріха, а гріх описаний в Біблії.
     
    • Тупо Тупо x 1
  15. Slav

    Slav Well-Known Member

    Я все це вище написав на основі того, що я знаю, а мені дуже часто про це розказували релігійні люди.
     
    • Тупо Тупо x 1
  16. Slav

    Slav Well-Known Member

    Хабар, наприклад, може вимагати вчителька в школі. Якщо їй не дати хабаря, то тоді вона мстить на оцінках. Хабар, наприклад, може вимагати суддя. Якщо йому не дати хабаря, то тоді він мстить -- виносить проти вас незаконне рішення, ви програєте в суді. В мене такі випадки були в житті. В даних випадках хабар сам по собі є очевидним злом.
     
    • Тупо Тупо x 1
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Можливо, у часи Старого Завіту не було такого поняття у тамтешній мові, як хабар. Проте хабар веде до різних гріхів, котрі є зрозумілі і описані.
     
    • Тупо Тупо x 1
  18. Slav

    Slav Well-Known Member

    Якщо Бог існує, то він мав би передбачити в заповідях, що хабар -- це є великий гріх.
     
    • Тупо Тупо x 1
  19. Good man

    Good man Обычный человек

    Забанить нашего Рабиновича на сорок лет скитаний вне львовского форума это богоугодное дело или грех?
     
    • Смішно Смішно x 1
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    У Писанні нема такого слова тому, що його в ті часи не існувало. А якщо його не існувало, а Писання писали люди, то апріорі вони не могли використати це поняття. Це все одно, що поставити запитання: Чому в Писанні нема заборони БДСМ, це ж гріх.:)))
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
    • Тупо Тупо x 1
а де твій аватар? :)