Літній відпочинок в Карпатах

Тема у розділі 'Подорожі Україною', створена користувачем Ука, 12 тра 2007.

  1. Alek

    Alek Well-Known Member

    Спасибо за подсказку. :good: Но дорогу на файне місто Тернопіл как раз и рассоветовали из-за убитости трассы. Будем ехать на черновецкое направление.
     
  2. yorik

    yorik New Member

    Сьогодні саме приїхав з Славська – чудове місце для відпочинку. Пощастило з господарями, господиня чудово готує. Щоправда жінка була незадоволена тим, що ми жили не біля лісу, зате поруч була річка і я навіть спіймав дві форельки. Відпочивали в «Ковальській садибі», телефони найшли на сайті ****. Всім гарно відпочити)
    :welcome:
     
    Останнє редагування модератором: 1 чер 2012
  3. Garis

    Garis Well-Known Member

    всім раджу їхати на Закарпаття - природа чудесна та й погодка зараз підходяща). Ну а по дорозі можна і в гості в Карпати заїхати)
     
  4. AllaLiz

    AllaLiz New Member

    Підтримую)))
     
  5. Garald

    Garald New Member


    Так... краса неземна))
     
  6. AnnaTix

    AnnaTix New Member

    Я очень хочу поехать, но никак не соберусь( Там же такая красотища!!!
     
  7. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Кияни після 18-ої Одеси, 45-го Криму і 9-ї Анталії зазвичай вибираються.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Andrejko

    Andrejko New Member

    День добрий! Збирались зїздити в Карпати, відпочити компанією, шукали варіант "дешево и сердито" (правда не настільки щоб в палатках), врешті зупинились на котеджі "*****" у Верховині, і недорого і класно відпочили. А знайшли на сайті ****.com.ua, там між іншим прямі телефони до хазяїв.
     
    Останнє редагування модератором: 12 вер 2012
  9. Elina

    Elina New Member

    Відпочивали в садибі Біля річки в Сколе, дуже сподобалось, привітні господарі, недороге проживання. Знайшли на сайті prykarpattya.if.ua, дуже зручно там шукати місця для відпочинку в Карпатах. Цього року будемо розглядати ще нові варанти для відпочинку на цьому сайті)
     
  10. Ivan Verbitsky

    Ivan Verbitsky New Member

    Я б вам порадув зупинитись в котеджах Скита, які знаходяться в Ворохті. Там мені дуже сподобальсь: низькі ціни, різноманітність послуг.
     
  11. iso

    iso Well-Known Member

    То не смертельно, що Ворохта не зовсім Закарпаття. Головно, що порада дуже вчасна. :mocking:
     
  12. vayn

    vayn Active Member

    чи цікаво в карпатах літом в плані жарко-нежарко, комарі, де плавати, чи можливо?
     
  13. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Якшо всюди жарко, то й там жарко, якшо не забиратися на високі гори. Комари не лютують. Плавати ніде.
     
  14. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Плавати в басейнах :)
    Ну можна ще в гірську річку залізти похлюпатись, правда вода така, що кості ломить )
     
  15. vayn

    vayn Active Member

    а озеро в закарпатті Сивтязь
    там можливо плавати?
     
  16. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Свитязь на Волині, в Закарпатті Синевир. Там немає умов для купання. По-перше туди пиляти пішки півтора км, машини не пускають, по-друге там скоріш всього такий мул, шо навіть не стати, по-третє як і підхід до води ледь не в одному місці по всьому периметру. Там як парк зроблено. Може яких пару чоловік купалося колись.
     
  17. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Свитязь - то Шацькі озера, Волинь. В Синевирі купатися просто-напросто заборонено.
    Купатися в Карпатах хіба в басейнах.
     
  18. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    На Синевирі зате смачну рибку готують :)
    Принаймні готували, коли я там була востаннє
     
  19. iso

    iso Well-Known Member

    Єдине місце в Карпатах де поплавати можна - це мабуть лише водопад в Яремчі. І вода навіть дуже комфортна в гарячі дні під вечір.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Водоспад Гук

    [​IMG]

    [​IMG]

    На мостику моя мала і мій песик )

    [​IMG]

    Дорога до водоспаду

    [​IMG]

    [​IMG]

    Перепрошую за якість фото, з собою був тільки телефон

     
    • Подобається Подобається x 4
а де твій аватар? :)