Лікування зору

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем JulchykS, 20 чер 2013.

  1. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Народна медицина говорить, що на зір добре впливає чорниця, за сезон їм її немало, при можливості і збираю, сезон буде за 1.5 - 2 місяці. Не панацея, але гірше від неї не стає.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Я теж так вважав. Поки продвинутий офтальмолог не сказав що це чистої води реклама.
    Що реально допомагає (перевірено на собі буквально з грудня 2016 по березень 2017) - вітаміни Нутроф Тотал. 30 таблеток=300 гривень. Приймати 3 місяці по 1 таб. на день, потім місяць перерви. Конкретно поліпшився зір у сутінках (диференціація типу чорне/темно-сіре і темно-сіре/світло-сіре). І стало можливим читати при меншій інтенсивності освітлення.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Це абсолютно нормальна практика. "Мій" офтальмолог (лікар вищої категорії) працює з 8 до 13 години в державній клініці, а з 14 до 19-ї - в магазині "Оптика". На бабуськах не дуже розживешся у державній клініці.
     
  4. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Чорниця - смак і якась користь не тільки для очей, якісь таблетки на чорниці, із вмістом ягід не більше 1% і значно дорожче я не говорю. Ну і у мене є підозра, що на якість зору можуть впливати зорові нерви, тут, ні простій чорниці, ні дорогим краплям усунути повністю дефект неможливо.
    Ну і хто би скільки не зарообляв, мені купувати те, що найбільше підходить.
     
  5. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Наче і все добре, але таке враження, що люди змінюються - втрачають глузд. Два рази спробував - і досить. Якась психологічна зброя на мізки...
     
  6. Vest

    Vest миється в бані

    никакая черника, ежевика и прочее не помогут вернуть зрение, и даже не помогут остановить падение зрения. В детском возрасте, когда все еще растет и формируется еще можно попробовать восстановить какой-то процент с помощью специальных упражнений, которые нужно делать долго, усердно. Но и это, к сожалению, не гарантирует что в будущем зрение снова не упадет. Только один выход - лазерная коррекция.. Я пока не могу решиться..
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Перепрошую, чуть не поставив вам плюс.

    Можна запитання, скільки вам років?
     
  8. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Буває, погіршення зору - вплив роботи мозку, знаю по собі, після МРТ - є вади у правій частині мозку, тому більш чутлива права рука, гірше бачу на праве око... Лазерна корекція і тут не допоможе.
     
  9. Slav

    Slav Well-Known Member

  10. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Чи хтось підтвердить, вважаю, небезпідставні слухи, що неякісний алкоголь може впливати на погіршення зору.
     
  11. manur

    manur Well-Known Member

    Якщо в алкоголі є не лише етанол, але й метанол - то запросто.

    З вікіпедії :

    При потраплянні в організм людини 10 мл метанолу може призвести до важкого отруєння, до сліпоти;

    Метанол — Вікіпедія
     
  12. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Тобто читати і писати може без окулярів/лінз, а здалеку бачить погано? Майже як у мене на одному оці, окуляри мені були потрібні, тільки коли водив транспорт.
    Там можуть бути різні особливості, потрібно пройти консультацію та додаткову перевірку в окуліста, чим це викликано та у якому стані очне дно, очне яблуко та очні судини, у мене, ніби із цими факторами не звязано, а з роботою мозку, відповідно різними будуть очні каплі.
     
  13. svat

    svat миється в бані

    Меньше сидеть перед телеком и будет нормальное зрение и мозги
     
  14. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Не зовсім так, має бути відповідна дистанція, ну і міра. Як у мене, вже дорікали, що от забагато працював за комп ютером, читав лежачи, дивився з близької відстані телевізор... А виявилась проблема із зором через роботу мозку.
     
  15. NewBalance

    NewBalance миється в бані

    Доброго дня! Во-первых нужно снизить нагрузку на глаза, если вы работаете у компьютера то взять отпуск, не смотреть телевизор, витаминный комплекс тоже не помешает, а вообще лучше на обследование сходить, например здесь Болезни и их лечение методом БРТ с помощью современных приборов. — | Возрождение здоровья делают качественное лечение коньюктивита глаз
     
  16. ivanika

    ivanika New Member

    При короткозорості обов'язково потрібно перш за все проходити діагностику. Тому що це захворювання можна лікувати і за допомогою окулярів і контакніх лінз і лазерною корекцією зору.

    Про те як проводиться лазерна корекція зору при короткозорості детальніше можно ознайомитись тут kctg.com.ua/lazernaya-korrektsiya-zreniya
     
  17. AndySkot

    AndySkot миється в бані

    Зависит от проблемы, но вполне реально исправить зрение не через операцию, а через упражнение. Но это не быстро и не один врач вам этого не скажет, что можно, т.к. им необходимо привлечь клиента на операцию.
     
  18. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Не знаю компетенції даного цілителя, але є багато випадків, коли людина без відповідної освіти та досвіду може не допомогти, а навпаки нашкодити, більше заплутати та ускладнити роботу професійним лікарям, у такому випадку може бути не тільки причина у очному яблуку, зорових нервах, рогівці... а глибше, у нервовій системі, роботі мозку... тоді і вправи на очі, тренування мязів очей можуть бути не панацеєю, яка замінить інші прапарати.
     
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    то покизаймаєшся - все ок, а як перестаєш - все повертається. Старість не подолати.
     
  20. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Поки що у наш час є хвобоби, в тому числі, із зором, які не лікуються, а лише підліковуються, на деякий час знімаються загострення. Але, хто не забув, у Середньовіччі смертельним діагнозом була чума, ще років 300 тому помирали від простуди, навіть у 90-ті людина, якій встановили діагноз СНІД вважалася живим трупом, що зможе ще декілька місяців прожити, але зараз ще не ідеально, але прогрес є, медицина не стоїть на місці.
    Вважаю, якщо хтось каже, що є унікальний цілитель з унікальними методами лікування, якщо дійсно цей цілитель унікальний, мусить бути, як мінімум нобелівським лауреатом, а не таким, якого майже ніхто не знає і ніхто не визнав.
     
а де твій аватар? :)