Life :) Обговорюємо плюси і недоліки

Тема у розділі 'Телефонія', створена користувачем Philosof, 14 тра 2011.

  1. aqa

    aqa New Member

    Я на Лайфі "сиджу" з 2006 року, останнім часом багато чого не влаштовувало, але не переходила, бо звикла. Нещодавно придбала собі смартфон і перешла на Шалений день з безлімітним нтернетом - тепер щастя з мене аж пре!
     
  2. Donner

    Donner Member

    Всьо, скінчилася халява від Лайфу. Ахмєтову теж гроші тре:) Запустили новий тариф для Західної України «life 25+». Тепер вже з щоденною платою:sad: Так і пишут: Плата за здійснення першого дзвінка в день на будь-який напрямок - 0,25 грн. Закордонні дзвінки теж подорожчали з 10 коп до 15 коп/хв. В тому Лайф тепер зрівнявся з МТС, але в МТС привабливіші тарифи на дзвінки по Україні, ну й покриття краще... І що тепер студенти будуть робити?:)
     
  3. Yelik

    Yelik Well-Known Member

    Минулого тижня прийшлось телефонувати в Польщу. Спробував зі свого МТС, коли перевірив баланс чуть не впав зі стільця: за 1.5хв зняло 40грн. о_О
    На наступний день взяв лайф, який купив 3 міс. тому за 10грн в ашані. Поповнив його на 25 грн. і знову залефонував в Польщу(в інше місце). За тих же приблизно 1.5хв зняло 1.2грн. о_О

    Ну як так може бути?
     
  4. sani

    sani Well-Known Member

    треба вміти читати і користуватись тарифами оператора, вчора дзвонив в німеччину з МТС говорив 7 хв зняло 7 грн з копійками!
     
  5. Підкажіть де можна купити стартовий лайф з тарифом Вільний life:) МАКСИМУМ Захід. Перехід вже закрили, а нових стартових знайти важко. Дуже треба.
     
  6. liyama

    liyama Well-Known Member

    на вулиці недалеко від памятника міцкевича промоутери продають . Дефіциту нема. Якщо раптом не знайдете пишіть ціну на яку згідні мені в приват знайду.
     
  7. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

  8. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    + вже не належить РЕнату ахметову
    - більшість належить ситуаційним союзникам ТУркам
    - частина належить не зрозуміло кому :sad:
    Буде ребрендинг
     
  9. IgorrD

    IgorrD Member

    Так то ж за кордон є спеціальні тарифи, а ще краще IP телефонія. Правда аж не віриться що звінки з лайфа за кордон пожуть бути такими дешевими.
     
  10. Hoakina

    Hoakina Well-Known Member

    щось ті союзники гірші ворогів. Бо тарифи в них - жах. У нас до того ж нема і поки не буде 3джи (Житомир), а якщо його нема, то плата буде більша. Тому в кінці місяця здаюсь на милість МТС.
     
  11. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    ось тут в одному пості ВЕСЬ НАШ патріотизМ ! заритий ! пофіг що цими кулями будуть вбивати наших побратимів, зате дешевше !
    А внутрішні дзвінки у всіх майже безкоштовні ну крім на 50% москальского Київстару , або 100% москальському МТС , ні щоб сказати всю сімю і родичів переведу на НЕ москальського оператора і будем всі безкоштовно спілкуватися, так далі буду давати на патрони снаряди москалям ;) ОСЬ !
     
а де твій аватар? :)