Відповідь: ЛЕДАРІ Лінь - це відсутність переконливої мотивації щось робити. ліниві ми усі, але деякі мають більшу мотивацію, а деякі меншу. мама не може бути лінива, бо материнський інстинкт підганяє її робити все для дитинки. відповідальний чоловік не може бути лінивим, адже хоче забеспечити свою сім"ю, щоб вона не бідувала. для когось мотивацією працюе суспільна думка ітд ітп...
Одне діло лінь, інша справа втома. Коли людина втомилась від роботи, навчання, чи від самого життя, тоді її зрозуміти можна і навіть поспівчувати можна. Якщо людина з набитим шлунком лежить в "нафаршированій" кімнаті і її береться нудьга тоді - це лінь. Лікувальна порада проста - все з хати продати, гроші віддати до сиротинця, а коли шлунок спорожниться і почне смоктати, то це буде першим позитивним сигналом, що лінь проходить і починається активний процес в боротьбі за існування.
ги-ги. Коли шлунок спорожниться, то навряд чи хтось побачить/внюхає позитивне щось ))) чупа чупса йому, най смокче
http://ua.lyrik.26l.com/gedicht1208156.html Працюйте.(28/05/2005) Чому ви бідні вас питаю? Хіба земля не дає врожаю. Іди лінюху не лінись, Ти на на мурахів подивись. Вони працюють цілий день, А ти сидиш у холодочку, Дні у них не є марні, А твої старіються рочки. Іди ж людино і пройдися, Ти на сусідів подивися, Вони працюють ,хто руками, А хто мудрими головами. Працюйте, і буде добре вам, А також близьким і синам, Діти бачитимуть ваші труди, Також будуть працювати завжди.
Голодному легше літати, черево донизу не тягне. Я вже навіть починаю забувати коли то було. На світ, як дивився до того, так і дивлюсь зараз. Нічого не змінилось, лише з кожним днем мені все менше чогось треба... . Навіть почав думати, як би то перейти на сонцеїдство. Живуть же якось такі люди роками, то чому б не спробувати?
А для чого їм робити. якщо їм нічого не потрібно? Людина працює, щоб мала чим заплатити за комунальні послуги, одітись та поїсти, а тут ніяких витрат лише живеш та насолоджуєшся життям.
Це життя лінивого дармоїда який живе для себе. А справжня людина працє щоб приносити користь людям. Хоч і звучить це банально. Адже я, і думаю багато форумчан, виконуючи свою роботу інколи робили щось абсолютно задарма іншим просто через совість чи співчуття.
Принцип сонячних батарей. Одяг звичайний, а тепло круглосуточно, поки існуватиме сонце. Нирки акумулятор сонячної енергії, яка назбирується протягом світлового дня і віддається в темну пору суток.
На такі витрати можна й сторожем десь влаштуватись. Фільтром вони є на фізичному плані. Мова йде про енергетичний.
нероб ше трутнями називають Трутні — чоловічі особини в сім'ї медоносних бджіл. Вони — невід'ємна частина бджолиної сім'ї, без якої вона не може розмножуватись. З'являються в сім'ї навесні та влітку (травень — червень). Вони значно крупніші за робочих бджіл, маса їх коливається в межах 200—250 мг (у середньому 210 мг). У гнізді мешкають тимчасово. Ніяких робіт у вулику не виконують, бо не пристосовані для цього. Здатності до збирання корму в них теж нема, бо в них хобіток укорочений. Захищатися від ворогів, як це роблять робочі бджоли, трутні теж не можуть, бо в них відсутнє жало. Сім'ї вони потрібні тільки для спарювання з молодими неплідними матками. Під час спарювання матці передаються чоловічі статеві клітини, після чого вона стає плідною. Статевої зрілості самиці досягають через 10—12 днів після виходу з комірок. У пошуках маток вони періодично вилітають з вуликів, особливо в погожі дні. З великої кількості у паруванні бере участь дуже мало трутнів. Спарувавшися, вони гинуть, а їх сперма залишається у спермоприймачі матки. Спаровуються з однією маткою 6-10 трутнів. Із запліднених яєць розвиваються жіночі особини сім'ї — робочі бджоли та матки. Самі ж трутні розвиваються з незапліднених яєць. Для парування трутні найчастіше літають у зоні 2—4 км від своїх вуликів. В окремих місцях навколо пасік, сприятливих для зустрічі з матками, вони скупчуються і чекають на зустріч з молодими матками. Вільне парування в повітрі забезпечує природній відбір найбільш сильних і здорових самців, а також практично виключає можливість близькоспорідненого розведення. Трутні, які не зустрілися з матками, повертаються з польоту назад у вулик. Робочі бджоли доглядають за ними. На їх утримання бджолині сім'ї витрачають багато корму. Так, кожна тисяча трутнів потребує на розвиток і годівлю до кінця життя близько 7 кг меду, а 1 кг трутнів за весь період свого життя з'їдає 15 — 20 кг меду. Із закінченням сезону медозбору бджоли виганяють трутнів з гнізд. При цьому бджоли не прагнуть убити трутнів жалом, вони просто не допускають їх у гніздо, до тепла та меду. Інколи, коли у гнізді відсутня перга чи її мало, бджоли теж виганяють трутнів. Якщо з якихось причин сім'я до осені залишилася без матки чи з молодою неплідною маткою, то бджоли трутнів не виганяють. Вони залишають їх у гніздах на зиму та весну.