Лазерна Епіляція,варто чи ні???

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Lvivska Kvitka, 12 чер 2014.

  1. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Ну не знаю мені здається воно ніякого відношення до того немає.В мене подруга ходила і все нормально завагітніла і нормально родила Слава Богу.Мій лікар казав,що лазер не проникає глибоко до органів,а лише на 4 мм там де є цибулина:pardon:
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Набагато кращий то який? Я наприклад хожу на лазерну епіляцію то мені звісно важливий результат, і щоб позбутися волосся на довгі роки. А результат з покращенням відрізнявся якось краще ніж від леза то як? Ну повільнішими темпами відростає, але воно щей відпадати має, і скожним разом має менше його бути, ну і звісно що лазерна епіляуія бориться з такою проблемою як вроше волосся та подразнення!
     
  3. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Там вище я навела макет з зонами епіляції, можете глянути і вибрати собі потрібну зону на вашому тілі для епіляції.:)
     
  4. Olishka

    Olishka Member

    Як вам сказати, якщо кожні 3-5 днів шморгати ноги, у мене чоловік рідше голиться) Воно фактично після такої епіляці і не має бути скхильним до росту, наскільки я зрозуміла зі сказаного! Зараз я вже не памятаю що таке станок
     
  5. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Після лазерної епіляції волося відростає тоншим, та повільнішими тепмпом, та орієнтовно після кожної процедури спостерігається випадіння волосся від 15 % і більше відсотків, а вже скожним разом його стає звісно менше, тому і йде ця процедура курсом, щоб позбавитися волосся назавжди, за одну процедуру ви не позбавитися волосся назавжди, бо така специфіка людського організму, що волосяна цибулина має фази росту, тому йде інтервал між процедурами щоб лазер впливав на ті фази росту, та за певний проміжок часу волосся перестає рости надовгі роки!
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Ой не шуткуйте з тим...мода на бритих скоро пройде) прийдеться "бікіні-перуку" носити :haha:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  7. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Тут справа не тільки в моді, а ще й в зручності та особистому комфорті, та естетичності.:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Ой не дай Боже тої моди:)))Як собі уявлю,то аж страшно робиться:facepalm:
     
  9. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Продовження роду мавпових:)))
     
  10. Ceati

    Ceati миється в бані

    :haha:може бути i таке горе
     
  11. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    в "перехідний період" в салонів будуть подвійні заробітки.....Лазерна епіляція...Бікіні-нарощування :haha:
     
  12. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    До колін:haha:
     
  13. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    мЄчта женьщін...казав чурбан на Шуварі продаючи кабачки :cools:
     
    • Смішно Смішно x 2
  14. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    А мечта чоловіків?
     
  15. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Все що ви бачите в цьому світі, що створене людськими руками, це втілене мЄчта чоловіків, в тому числі і епіляція :mocking:
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Ви вже розпочали ходити на епіляцію? А як щодо вашої моди на джунглі?
     
  17. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    я про жіночу.......можу спорити шо то хлопи придумали :mocking:
     
    • Смішно Смішно x 1
  18. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    А я можу спорити що хлопи теж в наш час користуються лазерним методом видалення волосся!:)
     
  19. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Діфчонкі, не кидайтесь бубликами і памадорами, маю гарний настрій і не стримавсі в троллінгу ))))
    А як вуса до тотого привєзені? :tongue:
    фотозвіт в студію ))))):crazy::tongue:
    фсьо, я втік в сурйозні теми ))))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  20. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    В том то діло що нідочого вуса не привязані, просто ми часто любим придумувати на свою голову куча міфів, та тисячі причин!
     
    • Корисно Корисно x 1
а де твій аватар? :)