КВН "Набла" Львів

Тема у розділі 'Афіша', створена користувачем Deus igrok, 17 чер 2007.

  1. mandrew182

    mandrew182 Member

    Відповідь: КВН "Набла" Львів

    Телевізійний ефір першого півфіналу ВУЛ
    Вт, 10/30/2007 - 10:44 — Ctac
    У суботу, 3 листопада, на телеканалі "Інтер" о 14.45 за Київським часом транслюватимуть перший півфінал Вищої української ліги. Півфінал, у якому брали участь команди "Голосеево", "В мужской бане женский день", "Еще" та "Набла". Шкода, що посеред дня, тому не всі бажаючі матимуть змогу подивитись цю гру. Але канал "Інтер" дбає і про справжніх гурманів - повтор можна подивитись вже вночі з суботи на неділю о 2 годині.
    Тому, друзі, запасаємось пивом, чіпсами-кальмарчиками та й вболіваємо за улюблену команду!

    nabla.com.ua
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Andriyko

    Andriyko Member

    Відповідь: КВН "Набла" Львів

    [хтось має цей запис?-я не мав можливості подивитися. Поділіться будь-ласка!
     
  3. KabMiner

    KabMiner Well-Known Member

    Відповідь: КВН "Набла" Львів

    Мене цікавить тільки одне: Хто придумав назву (Набла) для львівської команди???!!!:crazy:
     
  4. syavych

    syavych копач

    Відповідь: КВН "Набла" Львів

    Склад команди - студенти (вже випускники) ф-ту прикладної мат. та інформатики. Набла - математичний термін, вот і прикольнулися. Коли придумували назву то точно не гадали що попадуть у вищу лігу :)

    Додано через 1 хвилину
    http://intv-inter.net/tv/programm/?id=424644&act=tvp&channel=8
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: КВН "Набла" Львів

    Мені не подобається гумор "Набла" навіть трішечки нервувався, декілька разів на хвилинку перемикав, мене викручувало від тих плоських жартів...
    ...;) але щиро хтів щоб вони перемогли...
    ЗІ :Наблі до Ескадрону Гусар щі тра' дорости, тому бажаю їм хоч від стьобу перейти більш високий гумор, те їм більше пасуватиме на фоні львівської старини.:)
     
  6. Andriyko

    Andriyko Member

    Відповідь: КВН "Набла" Львів

    а можна скачати?
     
  7. syavych

    syavych копач

    Відповідь: КВН "Набла" Львів

    можна, є спеціяльні програми для захоплення потокового відео.
     
  8. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: КВН "Набла" Львів

    дякую!!!!! мені дуже сподобалося! на фоні інших команд Набла була супер!!! особливо тішить МОВА державна!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. syavych

    syavych копач

    Відповідь: КВН "Набла" Львів

    Музичний конкурс жахливий у них був (але інші не кращі)...
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: КВН "Набла" Львів

    ну а де Ви бачили співочих програмістів?:)

    прикол з Юрієм Долгоруким мені найбільше сподобався.... ну і Вінніцкая показала себе з тупішої сторони :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. syavych

    syavych копач

    Відповідь: КВН "Набла" Львів

    Она ж :moskali:
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. mandrew182

    mandrew182 Member

    Відповідь: КВН "Набла" Львів

    трансляція фіналу
    Субота, 29 грудня - Інтер - 13:05 "КВН. Українська ліга. Фінал"

    http://www.nabla.com.ua/node/news
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Юстина

    Юстина молода мама

    Відповідь: КВН "Набла" Львів

    Мені пропонували замовити виступ команди на моє весілля з якимось цікавим номером на весільну тематику. Враховуючи, що все так шалено дорожчає, 25-ти хвилинний виступ 6 осіб за ... 500 дол. я не потягну... Зате їх наступників (дитячу команду) буду чекати з задоволенням...
     
  14. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: КВН "Набла" Львів

    а півфінал є в інеті десь?
     
  15. EntOther

    EntOther Well-Known Member

    Відповідь: КВН "Набла" Львів

    Двома словами - неперевершена команада :radist: ...
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. a.ilchenko

    a.ilchenko Well-Known Member

    Відповідь: КВН "Набла" Львів

    А набла це такий оператор, я в університеті вчив на веркторній алгебрі!
    dx/x + dy/y +dz/z = набла!
     
  17. mandrew182

    mandrew182 Member

    Відповідь: КВН "Набла" Львів

    Як нещодавно стало відомо, 14 лютого, в День усіх закоханих, у театрі імені Марії Заньковецької відбудеться святковий концерт команд КВН, в якому візьмуть участь "Станция Спортивная" (Москва, чемпіон Прем’єр-ліги 2006 року, чемпіон Вищої української ліги 2007 року), "Вінницькі перці" (Вінниця, чемпіон Вищої української ліги 2006 року) та "Набла" (Львів, фіналісти Галицької ліги 2007 року). Подейкують, що квитки вже зовсім скоро можна придбати в касах театру.
    Тому молоді та закохані, замість того, шоб напитися і не пам’ятати нічого про день Валентина, приходьте, порегочем!

    www.nabla.com.ua
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Відповідь: КВН "Набла" Львів

    п.Олю, тішитися державною мовою можна не тільки дивлячись по телевізору виступи Набли,але й бачити і тішитися ними вживу(та й не тільки ними, а чималою кількістю молодих перспективних львівських команд),а й відвідуючи ігри Галицької ліги КВН,які відбуваються в міському палаці культури ім.Г.Хоткевича:) щиро запрошую Вас і усіх форумлян!!!

    Додано через 3 хвилини
    Вітаємо львівських КВНщиків з "Набли" зі ще одним досягненням на ниві КВНу - потраплянням у московську Прем'єр-Лігу!!!!:clapping: :clapping: :clapping: молодці!!!так тримати!!удачі,натхнення до написання нових жартів і фарту!!!!:) :) :)
     
    • Подобається Подобається x 7
  19. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: КВН "Набла" Львів

    Іспанка, а Ви в КВНі? Якщо так, то в якій команді?
     
  20. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Відповідь: КВН "Набла" Львів

    Так,Нірванко,я граю в КВН.це невід"ємна частина мого життя:) :) а граю я за команду КВН "BASTA"(м.Львів).ми представляємо факультет іноземних мов ЛНУ ім.І.Франка..можливо Ви про нас чули:shy: :shy: :shy:
     
    • Подобається Подобається x 5
а де твій аватар? :)