Квартирні крадіжки

Тема у розділі 'Львів кримінальний', створена користувачем Mylnyk, 16 лис 2014.

  1. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    Не так давно , а буквально тиждень тому район головного корпусу політеху
    Київська\Ефремова ну і т.д. і т.п. протягом одного дня з 13 до 20 00 було скоєно кілька квартирних крадіжок одна за однією і додатково у вечері пограбовано Аптеку ... у всіх випадках злодії діяли швидко ( поки власник сходив в найближчий магазин за покупками чи забрав дитину з школи\садочку) та нахабно. Попередньо здійснюється продзвін на стаціонарний телефон. Ну і в інших районах ситуація теж не суперрр просто статистикою не володію.
    Як вберегтися від таких квартирних крадіжок ? Мені ще не відомо випадку щоб міліція знайшла винуватців.
     
  2. NaGgano

    NaGgano Active Member

    Встановити системи відеонагляду, або ще є така штука як GSM відеоглазок який записує усе що відбувається біля дверей, та відправляє на мобілльний телефон власника ММС фото, або смс, або дзвонить на телефон, можу дати ссилку якщо цікавить
     
  3. Green belt

    Green belt Well-Known Member

    задались цим питанням коли вибирали двері. Більшість людей витрачає купу часу на гарний фасад дверей і "не заморочується" їхньою начинкою/надійністю, тому у всіх стоять однотипні "китайські" замки які вскриваються за 10 сек методом бампінгу (без шуму і пилу).
    Про надійність дверей, замків, дверної коробки і т.д. раджу почитати і подивитись відео на сайті http://dveri.com.ua/forum/index.php
    Дуже грамотно розписано всі вразливі місця стандартних рішень і дано відповідь чому покидаючи квартиру лише на 10-15 хв її встигають обікрасти.
     
  4. prius

    prius Well-Known Member

    Всі двері і замки від чесних людей
     
  5. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    ви в них брали чи де? Не пошкодували $850 -1500
     
  6. prius

    prius Well-Known Member

    В моїй квартирі стоять двері які можна кулаком пробити а замок шпилькою відкрити,не лізуть
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    ну ви напишіть в інтернеті коли їдете у відпустку на своїй сторінці в соц мережі, або тут , розкажіть друзям знайомим . І спокійно собі йдьте у відпустку. Я теж жив за такими дверима що ногою за 2 хв. , але якось стало не затишно виходити з дому більше ніж на 10 хв. Хоча й 10 хв було б досить щоб зробити безпорядок і шкоду ... вони ж су..и коли шукають їм всерівно ЯК - пофіг що розібють що поріжуть і де поламають .
    А краще 1000-1500 грн (те що ви залишили на хліб масло і проїзд в шухляді стола) і пару золотих прикрас за 5 хв без шуму і ризику ніж заморочуватися з ризиком і лізти пів години з шумом до сусіда за 10 000 у.е. де ще й на сигналізацію можна нарватися .
     
  8. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Вам ще поки щастить, то ви собі так думаєте, що вони полізуть як в мене і так нічого красти, а злодій завжди найде що і де йому вкрасти!!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. prius

    prius Well-Known Member

    Ну в нас щоб щось вкрасти то треба продати,а то нелегко,гроші ,документи і дорогі прикраси лежать в банку,квартира застрахована,так що страхова все покриє,і замість старого хламу куплю всьо нове
     
  10. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    у вас є ваші знайомі яким вже компенсували ? ви пили з ними сік/чай / горілку ? я б не був так впевнений у страхових
     
  11. prius

    prius Well-Known Member

    :)На 100% впевнений в страхових компаниях,по авто тількі задовільний досвід
     
  12. Green belt

    Green belt Well-Known Member


    на тому сайті є розділ "аналіз вже встановлених дверей" де підказують як можна "прокачати" свої двері, з того і виходили при виборі виробника і моделі.
     
  13. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    Так в кого конкретно замовили які замочки поставили, скільки грошей винесло із встановленням,?
     
  14. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Ага важайте, дасть дасть, дожене та ще раз дасть страхова, ви ж не в Європі, а в УКРАЇНІ проживаєте пані!! А злодій найде як вкрасти і куда то сплавити, думаєте чого так багато в теперішній час ломбардів розвелося?? Та навіть ваш компютер винесе з хати і як потім на форумі відписувати будете?;)
     
  15. NaGgano

    NaGgano Active Member

    Розкажу Вам приклад із страховою Глобус....напевно всім відома, такот батько попав в аварію, і йому виплатили страховку аж через 1.5 роки, поки не подали в суд на страхову, вони оскаржували, потім ми знову виграли суд, далі не платили, тоді подали у виконавчу службу і гроші враз появились на рахунку, і сумма була на той час 25 тис. грн приблизно, а що вже говорити коли сумми більші )))
     
  16. prius

    prius Well-Known Member

    Ми про різні страхові говоримо
     
  17. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Повірти вони всі на одне лице!! Сама працювала в страховій, знаю ту кухню добре!!
     
  18. prius

    prius Well-Known Member

    В мене як була повінь затонуло дві машини ,жінки і доньки,через два тижня їхали купляти нові з грошима від страхової,я не кажу що всі вони ідеальні ,але і не всі погані
     
  19. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    То коли і де було? Тепер в нас криза!!
     
  20. prius

    prius Well-Known Member

    В мене якраз в кризу це сталося
     
а де твій аватар? :)