Квартира "Добра оселя" вул Княгині Ольги

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем mcandre, 12 чер 2013.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. berserker

    berserker New Member

    Дійсно, була така ситуація, що КС не заходив у ці будинки, але не через небажання КС і не через балансоотримувача, були інші моменти.
    Щодо кабелювання усіх інших будинків "ДО" - є у плані на 1 та 2 квартал 2018р.( будемо старатись на 1 квартал ).
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. olgamala

    olgamala New Member

    Скажіть будь ласко чи хтось знає про закриття комплексу добра оселя я маю на увазі , коли вже зроблять наш комплекс закритим . Це ж просто жах який то , на майданчиках немає місця для діточок мешканців . Так ще приходять та громлять усі бажаючі з усього району . Що д це за комплекс такий суцільна брехня . Ми платимо гроші а хтось просто приходить та ще й трощить все
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. olgamala

    olgamala New Member

    Ви кажете про те що вас не попередили з церквою , так і мене і багато мешканців теж не попередили про будівлю гринвилд , цей відділ продажу просто вивчені робітники як треба брехати. Бо я сподівалась на те що буду жити у спокою ще з 2017 року коли все мало закінчитися , а ми всі живимо у будівництві так ще м перед носом просто стіна з 16 поверхів . А саме прикре що коли ми купляли нам було продано як видову квартиру .
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Tokyo

    Tokyo New Member

    А він має стати закритим? Про це хтось колись казав? Я не проти шлагбаумів, але чи стане це запорукою безпеки?
    А як ви відстежуєте, місцеві діти на майданчику чи ні? :)
     
    • Тупо Тупо x 1
  5. Sutomore

    Sutomore Well-Known Member

    Згідна з вами. Більшість на майданчиках - з прилеглих районів...
     
  6. Tokyo

    Tokyo New Member

    Звідки ви знаєте ? Спілкувалися з мамами ?І що з цим можна зробити ? Для входу на спорт.майданчик потрібен ключ. Можна було и на гральному майданчику так зробити... але...
     
  7. Sutomore

    Sutomore Well-Known Member

    Нічого не можна зробити думаю. Старші перестрибнуть загородження, а менші з мамами дочекаються, коли хтось буде виходити, або заходити на майданчик і зайдуть...
     
  8. sofia s

    sofia s Active Member

  9. WandStr

    WandStr Member

    Сусіди, чи міняли ви вхідні двері в квартирі? Наскільки якісні вони і чи нормально встановлені?
    Дякую.
     
а де твій аватар? :)