Квартира "Добра оселя" вул Княгині Ольги

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем mcandre, 12 чер 2013.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. DHutsul

    DHutsul Member

    Чи має хтось інфо по ліфтах у Г3 (100И)???
     
  2. Markyslv

    Markyslv Well-Known Member

    Ви помиляєтесь. В даному випадку це колективне супутникове телебачення через мультисвічі. Розширювати можна практично до безкінечності. Тому помиляється - бо ви говорите про дайсеки і стандартне рішення. В квартиру заходить 1 кабель ставиться розділювач в квартирі на Сат та на ефір. Ефір ділять скільки хочете, а Сат 1 сигналокабель. Вони заборонили антени на фасаді на мій превеликий жаль
     
  3. Chuvachok

    Chuvachok Андрій

    Маркус, це добре, що заборонили. Ставте антену на дах і тягніть кабель.
    1 антена має декілька головок, що дозволяє підключити декілька людей до 1 антени
     
  4. Markyslv

    Markyslv Well-Known Member

    Та так і зробили вони на жаль.
     
  5. AlexaUA

    AlexaUA миється в бані

    Угу, ще тої допотопної красоти на фасаді не вистачає. На щастя не всі в кам'яному віці жити хочуть).
     
  6. Markyslv

    Markyslv Well-Known Member

    Абсолютно згідний!!!!
     
  7. ymyk

    ymyk Active Member

    На середу обіцяють нарешті умікнути ліфт в 100и, середній підїзд. Наступив обіцяний "кінець лютого" :facepalm:
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Prometeus

    Prometeus Just a God

    В квартирі (секція В2) постійно пропадає мобільний зв`язок, або просто переривається.

    Чи в когось теж пропадає зв`язок і з чим це може бути пов`язано?
     
  9. ymyk

    ymyk Active Member

    В мене в Г2 теж поганий звязок місцями, 10й поверх
     
  10. Prometeus

    Prometeus Just a God

    Цікаво чому, спочатку думав, що це через лінії електропередач, але коли виходжу з під`їзду на вулицю зв`язок стає нормальним.
     
  11. Prometeus

    Prometeus Just a God

    Це скоріше за все з оператором проблеми, може вишка задалеко.
    Телефонував оператору 466, сказали що перевірять наш район, якщо у вас теж київстар, то теж зателефонуйте оператору, думаю так швидше відреагують.
     
  12. mtstaras

    mtstaras New Member

    підкажіть будь-ласка мешканці ДО, як вас із звукоізоляцією в квартирах, можете оцінити?
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Sutomore

    Sutomore Well-Known Member

    Про шумоізоляцію я вже писала - вона жахлива!!! Чути все!!! Кожне слово ваше і сусідів, можна навіть розмовляти між собою через стіни)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Rainbowww

    Rainbowww Member

    Доброго дня, сусіди. Можете порекомендувати адекватних майстрів для ремонту квартири (бажано з прорабом). Буду дуже вдячний за інфу.
     
  15. Mishu

    Mishu Member

    Доброго здоровья, название фирмы - Капитель, там и прораб есть. А вообще мое личное мнение что этих всех мастеров, прорабов, организаторов строительных работ стоя родили! Желаю Вам успехов и терпения.
     
  16. Prometeus

    Prometeus Just a God

    погано, чути і верхніх і бокових сусідів, раджу робити в спальні каркас з мінвати та ГКЛ
     
  17. Rainbowww

    Rainbowww Member

    Дякую )))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  18. Markyslv

    Markyslv Well-Known Member

    Це бракороби і студенти. Не беріть їх
     
  19. MIra

    MIra Well-Known Member

    написала в пп
     
  20. Nyashka

    Nyashka Active Member

    Категорично не рекомендую! Розпрощалися з ними за 2 тиждні роботи. За той час почали ВСЕ одразу. Електрику розводили не правильно, штроби робили не спец інструментом, направляючі для стелі - косі-криві. Звіт по покупкам давали постфактум. Надовбали лишні дир, зробили диру в вент-короб (навіщо?!). Майже всі майстри на вигляд 20-25 років. Короче, не рекомендую.
    Наших майстрів не пораджу, бо все не ідеально і затягнули вони той ремонт. Хочу тут вже якраз все було більш-менш прозоро і витрати були поступовими (а не майже 200к грн за 2 тиждні).
     
а де твій аватар? :)