давайте рецепт маю 2 бананові ящики айви... псується, треба хоч щось врятувати... вже 2 місяці збираюся
У нас не культивують айву, тому за неї нічого не скажу, хіба що направлю до інтернету. Там все є... але можна спробувати) В минулому році я вперше квасив яблука, по рецептам з інтернету, звісно, підлаштовуючись під свої можливості. На 40-літровий бідон: - 88 гр житнього борошна ( можна солому) рлзчинити у теплій воді. - стопка цукру - стопка солі - листя вишні (можна горобини), смородини, порички - 3л відерце - я закинув трохи шипшини, липового цвіту, глоду - із старих зборів, і що може бродити. На дно насипати помите листя, щоб не почавилися плоди, потім прокладати між шарами помитих яблук і залити водою, я заливав холодною, яблука щоб були в розчині. Може прийдеться підливати або відливати (у мене було і так і сяк). Потримати в теплому місці з тижтень, поки не забродить і тоді в підвал винести. Через місяць- два буде готове.
Перебрати, підіпсуте вирізати, помити, натерти на грубому терку... - ну а дальше ви знаєте, бо я вже писав Я так недавно зі своєю айвою зробив і з частиною підозрілих яблук. Стоїть он бідон в котельній, шось там в ньому відбувається. Перед паскою подивлюся
Не потрібно варити буряк. Показую метод, за яким готують буряк в ресторанах - Книга рецептів Таким методом готують буряк в ресторанах. І це дійсно найкращий спосіб приготування буряка. Буряк – дуже дивовижний продукт. Не дивлячись на те, що коштує він копійки, з нього можна зробити по-справжньому круті страви. Але для цього буряк потрібно правильно приготувати. Якщо вас цікавить буряк для приготування якогось оселедця під шубою, то можете далі не читати. Ми ж будемо готувати буряк для салатів, в яких він нарізається великими шматками. А в таких салатах кожен інгредієнт повинен бути смачним навіть окремо. Отже. Для приготування нам знадобиться буряк (хто б міг подумати). Ми гарненько миємо його губкою. Краще брати буряк одного калібру, але у мене, на жаль. Хапаємо шматок фольги і поливаємо його в центрі оливковою олією. Сипем сіль і цукор. Зверху на цю справу кладемо буряк, і знову поливаємо його оливковою олією, сипем сіль і цукор. Хвилинка теорії. Грубо кажучи, сіль і цукор можна назвати природними підсилювачами смаку. Приготування буряка таким чином підсилює його смак, а якщо ще врахувати, що ми не варимо його в каструлі (тобто смак не йде в воду), то буряк не просто не втрачає в смаку, а навпаки навіть набуває. Олія допомагає солі і цукру вбратися в буряк, і повірте, він стає в рази смачнішим і насиченішим. Загортаємо у фольгу і прибираємо в духовку на 180-200 градусів. Через годинку можете тицьнути буряк шпажкою. Якщо входить легко, то готово. Якщо ні, то готуємо далі. Чиститься такий буряк дуже просто. Злегка охолоне і шкура буде злазити сама. Але не раджу чистити його під холодною водою, адже саме цього ми уникали.
Перша думка, яка промайнула - що це мізки якогось кацапа А потім думаю сам собі - шось тут не те...звідки ж у кацапа можуть бути мізки?
Не знаю, що там було зварено, бо картинки не видно, але борщ зелений, то є борщ.., а щі, то є капусняк. До складу Щі (капусняку)- входить шаткована капуста та інші овочі...готують з крупою і без крупи, з квасолею і без квасолі, кислі, пісні, заправлені борошном чи сметаною. А ще - «щі» - з діалектних записів сприймається як синонім загальнонародної назви «суп» - перша страва. Зелений борщ - до складу входить щавель (квасок, квасець), часом дають молоду кропиву, шпинат, картопля, часто дають рис (рідше перловку), деякі господині варять з квасолею, дають розрізане на частинки варене яйце (рідше заправляють сирим яйцем), подають із сметаною та зеленню.
На заході України замість щів більше вживають зелений борщ, аби не мати спільного з російським вподобанням.