Кухня для хлопів

Тема у розділі 'Форумна кухня', створена користувачем Мих, 18 чер 2009.

  1. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    давайте рецепт ;)

    маю 2 бананові ящики айви... псується, треба хоч щось врятувати...
    вже 2 місяці збираюся
     
  2. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    У нас не культивують айву, тому за неї нічого не скажу, хіба що направлю до інтернету. Там все є... але можна спробувати)
    В минулому році я вперше квасив яблука, по рецептам з інтернету, звісно, підлаштовуючись під свої можливості.
    На 40-літровий бідон:
    - 88 гр житнього борошна ( можна солому) рлзчинити у теплій воді.
    - стопка цукру
    - стопка солі
    - листя вишні (можна горобини), смородини, порички - 3л відерце
    - я закинув трохи шипшини, липового цвіту, глоду - із старих зборів, і що може бродити.
    На дно насипати помите листя, щоб не почавилися плоди, потім прокладати між шарами помитих яблук і залити водою, я заливав холодною, яблука щоб були в розчині. Може прийдеться підливати або відливати (у мене було і так і сяк).
    Потримати в теплому місці з тижтень, поки не забродить і тоді в підвал винести. Через місяць- два буде готове.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    @Коммунарец, мабуть нема у вас в животі гена, котрий відповідає за фантазію :)
     
  4. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    :scratch_one-s_head:не перевірявся на ДНК, не знаю що вам відповісти(
     
  5. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Перебрати, підіпсуте вирізати, помити, натерти на грубому терку... - ну а дальше ви знаєте, бо я вже писав :)

    Я так недавно зі своєю айвою зробив і з частиною підозрілих яблук. Стоїть он бідон в котельній, шось там в ньому відбувається. Перед паскою подивлюся ;)
     
  6. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    інтернет заважає працювати... мабуть треба радикальні методи - продати ноут :not_i:
     
  7. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Зелений борщ (щі)

    Сьогодні зварив на вечерю)
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Так борщ чи щі?
     
  9. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    На рівненщині це називають зелений борщ, в россії - щі.
     
  10. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Не потрібно варити буряк. Показую метод, за яким готують буряк в ресторанах - Книга рецептів

    Таким методом готують буряк в ресторанах. І це дійсно найкращий спосіб приготування буряка.

    Буряк – дуже дивовижний продукт. Не дивлячись на те, що коштує він копійки, з нього можна зробити по-справжньому круті страви. Але для цього буряк потрібно правильно приготувати. Якщо вас цікавить буряк для приготування якогось оселедця під шубою, то можете далі не читати. Ми ж будемо готувати буряк для салатів, в яких він нарізається великими шматками. А в таких салатах кожен інгредієнт повинен бути смачним навіть окремо.

    Отже.
    Для приготування нам знадобиться буряк (хто б міг подумати). Ми гарненько миємо його губкою. Краще брати буряк одного калібру, але у мене, на жаль.

    Хапаємо шматок фольги і поливаємо його в центрі оливковою олією. Сипем сіль і цукор.

    Зверху на цю справу кладемо буряк, і знову поливаємо його оливковою олією, сипем сіль і цукор.

    Хвилинка теорії. Грубо кажучи, сіль і цукор можна назвати природними підсилювачами смаку. Приготування буряка таким чином підсилює його смак, а якщо ще врахувати, що ми не варимо його в каструлі (тобто смак не йде в воду), то буряк не просто не втрачає в смаку, а навпаки навіть набуває. Олія допомагає солі і цукру вбратися в буряк, і повірте, він стає в рази смачнішим і насиченішим.

    Загортаємо у фольгу і прибираємо в духовку на 180-200 градусів. Через годинку можете тицьнути буряк шпажкою. Якщо входить легко, то готово. Якщо ні, то готуємо далі.

    Чиститься такий буряк дуже просто. Злегка охолоне і шкура буде злазити сама. Але не раджу чистити його під холодною водою, адже саме цього ми уникали.

    4-27.jpg
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ну шо, тре вудити смаколики ;)

    IMG20220420081416.jpg
     
  12. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Трошки завудити, а решту запекти в духовці
    IMG20220420081023.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Перша думка, яка промайнула - що це мізки якогось кацапа:)))
    А потім думаю сам собі - шось тут не те...звідки ж у кацапа можуть бути мізки? :haha::haha::haha:
     
    • Смішно Смішно x 1
  14. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Всьо, процес завершений. В неділю дегустація ;)

    IMG20220420125237.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Good man

    Good man Обычный человек

    Наконец-то я нашёл тему, где не появлялся Рабинович.:))):hi:
     
  16. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    FB_IMG_1654226226248.jpg
     
    • Смішно Смішно x 2
  17. Good man

    Good man Обычный человек

  18. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    Не знаю, що там було зварено, бо картинки не видно, але борщ зелений, то є борщ.., а щі, то є капусняк.
    До складу Щі (капусняку)- входить шаткована капуста та інші овочі...готують з крупою і без крупи, з квасолею і без квасолі, кислі, пісні, заправлені борошном чи сметаною. А ще - «щі» - з діалектних записів сприймається як синонім загальнонародної назви «суп» - перша страва.

    Зелений борщ - до складу входить щавель (квасок, квасець), часом дають молоду кропиву, шпинат, картопля, часто дають рис (рідше перловку), деякі господині варять з квасолею, дають розрізане на частинки варене яйце (рідше заправляють сирим яйцем), подають із сметаною та зеленню.

    947ca3_wmark.jpg
     
  19. Good man

    Good man Обычный человек

    Я люблю классический борщ.:good:
     
  20. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    На заході України замість щів більше вживають зелений борщ, аби не мати спільного з російським вподобанням.
    [​IMG]
     
а де твій аватар? :)