Купований диплом!

Тема у розділі 'Оголошення', створена користувачем Тарік, 23 жов 2007.

  1. Kaff

    Kaff Well-Known Member

    Відповідь: Купований диплом!

    Я далі прихильний до думки, що все залежить від навчального закладу. Є навчальні заклади, де знання дійсно здобувають.
    А проблема із купованими дипломами і дискусія, що тут відбувається - це лише вияв цієї ганебної ситуації, що склалася у сучасній бюджетній сфері - освіті, медицині, ..... та й всі інші сфери.
    А стосовно допису Текіли.
    Яке право судити?!
    Можна виходити у глибоку філософію стосовно права будь-якої людини судити. Біблія теж наказує не судити. Та й очевидно, що кожен життєву дорогу прокладає собі так, як уміє. Прикро лише, що одні дійсно працюють, потом і кров'ю здобувають знання, повільно просуваються службовою (ієрархічною) драбиною, а інші - за гроші купують дипломи, звання, посади, а потім ще й командують тими, що чесно працюють...
    Водночас, люди, що купили собі дипломи, звання і посади цілком не цінують свого "статусу", як не цінують і чесної праці.

    Хоча кожен має вибирати сам.
    Можливо, тих, хто купує дипломи, і не мучитимуть докори сумління, однак вони все ж завжди залишаться меншовартіснішими, значна їх частина відчуватиме брак самореалізації.

    Окрім того, фахове середовище є доволі щільним. Завжди знайдуться ті, що знатимуть яким шляхом людина здобула посади, звання, дипломи... Це викликатиме відповідне ставлення, хоча, можливо, його ніколи і не викажуть уголос.

    Знаєте, у серйозному навчальному закладі навіть шпаргалкою користуватися ганебно - це є свідченням того, що ти чогось не знаєш.
     
  2. Vexler

    Vexler Well-Known Member

    Відповідь: Купований диплом!

    Все знати людина не може. Особливо запамятати техн. терміни і т.п. Для цього й придумали шпори.
     
  3. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Купований диплом!

    Я, навчаючися в КПІ у 70-роках, із задоволенням (якби була така практика), "відкупився" би від непотрібних предметів. Самі розумієте, від яких :)

    ще пригадую, за що мене "пресували" на старших курсах: за те, що я, бачте, ігнорував їхні "студентські наукові товариства", але майже щотижня приходив (часто з могоричем) до лаборантів із різними своїми саморобками, щоби проміряти та налаштувати їх на більш-менш серйозних приладах.

    До речі, коли отримав диплом, накрив добрячу поляну для техніків та лаборантів. Бо більшою частиною за рахунок фрілансерства (як тепер кажуть), опанував тонкощі професії.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Kaff

    Kaff Well-Known Member

    Відповідь: Купований диплом!

    Все знати й не потрібно! Голова - не смітник!!!
    Окремі дані, дати, формули і т.д. доступні у довідковій літературі, користуватися якою навіть на іспиті дозволено. А якщо не дозволено - значить викладач - вимагає понад міру. Хоча у кожному фаху, очевидно, є ...дані, дати чи формули..., знання яких є обов'язковим. Інакше - ти не професіонал!
    А шпори придумали для того, щоби інформацію одержувати приховано, що не личить фахівцю
    і навіть агенту ОО7, індійському вождю, президенту, студенту і школяреві.
    :)
     
  5. vanilia

    vanilia Well-Known Member

    Відповідь: Купований диплом!

    Я недавно отримала другу вищу. Що знала до вступу, те знаю і після. Знання здобувала сама. Поступала на дургу вищу лише заради того, що в нас таки не дуже дивляться на знання, потрібен і "папірчик" про освіту. Без нього роботу не дадуть, бо прийде перевірка і начальство отримає поза вуха. (Що не можу сказати про першу освіту, там таки основне, що дають, то знання. Шкода тільки, диплом їхній мало чого вартий).
     
  6. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Купований диплом!

    я би також купив, бо шкода часу....
    ходиш, сперечаєшся з ними.....
     
  7. Ella

    Ella Well-Known Member

    Відповідь: Купований диплом!

    Хтось знає скільки коштує плата за навчання в Лісотехнічному університеті на економічному факультеті?
     
  8. Kaff

    Kaff Well-Known Member

    Відповідь: Купований диплом!

    ну раз пішла така пісня, то й мені шо небудь продайте
     
  9. Muchaco

    Muchaco Well-Known Member

    Відповідь: Купований диплом!

    Чому вона не звільниться з цієї роботи? Купить вона цей диплом,і дальше буде касиром тому що знань в неї небуде, щоб поміняти роботу на кращу.А якщо немає часу вчитись через малу дитину,то нехай ті гроші за які би купила диплом,дала взятку щоб прийняли на нормальну роботу!
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Tony

    Tony Well-Known Member

    Відповідь: Купований диплом!

    Якшо ше треба диплом то пиши в приват або асю!
     
  11. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    О, зараз є суперспосіб стати вчоним.
    Двомісячні курси пройшов, бац... і ти вже шеріф. Ще два місяці курсів і бац... детектив. Чи як там по модньо-гламурному недоношених лейтенантів називають?
     
  12. manur

    manur Well-Known Member

    @VasMT, не прикидуйтеся невігласом. Ви чудово знаєте, що "лейтенант" - це військове звання. А в тих, про яких ви пишете - звання не військове, а спеціальне, і звучить воно не "лейтенант", а "лейтенант поліції".
    І, якщо "лейтенант" - це офіцер, то "лейтенант поліції" - це особа категорії середнього начальницького складу органів внутрішніх справ України.

    То є трохи різні пари валянок і порівнювати їх так, як це робите ви, це, м"яко кажучи, неграмотно.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    @manur, я з Вами згідний, але є одне но. Оту особу середницького начальницького складу органів внутрішніх справ називають ОФІЦЕРОМ.
    Вони самі себе називають офіцерами. Вголос. При людях. При Офіцерах.
    А міністру оборони Полтораку, мусору по суті, Вальцман присвоїв не спеціальне, а військове звання генерал Армії.
     
  14. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Вот не надо о Полтораке.
    Один генерал-полковник из начальника госохраны в министры обороны попал.
    А Полторак до внутренних войск прошел армейскую службу, начиная с командира взвода и кончая полком и бригадой. Так кто он по сути?
    И ему с октября 2014 пришлось разгребать много.
     
  15. manur

    manur Well-Known Member

    Але, звання у нього і у ВВ було ВІЙСЬКОВЕ!!!
    А от у Гелетея воно, таки, спеціальним було.
     
  16. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Комвзвода, комбригади... Внутрішніх військ СССР. Підпорядковувались МВС СССР. І ні дня не служив в армійській структурі.
    Мусор і по суті, і по формі, і по змісту.
    Тим більше, що командир бригади - полковнича сітка.
    А на рахунок "розгрібання", то вибачте, це не Ваша сфера, щоби робити висновки.
     
  17. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Ще раз: командир бригади - полковник. Не більше.
     
  18. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Ну а потім заслужив більше. Це ж логічно?
     
  19. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Заслужив де? В МВС?
    Питань нема. То як можна получити звання генерала Армії зразу з полковника?
    Гелетей зміг за два роки дослужити від полковника до генерал-полковника. Питань нема. За якісь свої мусорські заслуги отримав спецзвання. Полторак з полковника до генерала армії як дослдужився? За рік. Від полковника до генерала-армії?
    Навіть Йушченко собі такого не дозволяв.
     
  20. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    От думаю: нащо ви вводите людей в оману? Все ж легко перевіряється. Полторак вже в 2002році був генерал-майором. Який рік з полковника до генерала армії?
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)