Купований диплом!

Тема у розділі 'Оголошення', створена користувачем Тарік, 23 жов 2007.

  1. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Відповідь: Дорого куплю диплом!

    Поміняйте аватар і клієнтів побільшає, а то Ви самі їх відганяєте. Хто розуміє, що не суть в аватарі, тому і диплома не потрібно. А всі решта може б і купили, а так думають, що Ви приколюєтесь. Міняйте швидше, поки клієнти ще думають...!
     
  2. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Відповідь: Дорого куплю диплом!

    Які клієнти ? ... Ви назву топа і допис автора хоча б читали ? =)
     
  3. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Відповідь: Дорого куплю диплом!

    От допис не читав, Ви праві. Але все одно цей аватар серйозно ніхто не сприйме, а може так і має бути...?
     
  4. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Дорого куплю диплом!

    Ну якщо родич працюватиме в Росії, тоді не гріх допомогти :)
    Ось пам"ятаю, в кінці 70-х моєму колезі пояснили, що таку-то посаду він може посісти тільки маючи партквиток. Але в тому районі Києва в партію приймали в основному пролетарів і йому доведеться довго чекати. запропонували навіть на пару років попрацювати в іншому районі, де він скоріш вступить.
    Хлопець відповів: "А чи нема при партії "кооперативу", щоби скоротити чергу ? :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Дорого куплю диплом!

    та ми й не судили, просто пожартували трішки.
     
  6. Тарік

    Тарік Member

    Відповідь: Дорого куплю диплом!

    Дякую за пораду попробую, а то бачу так діла ніякого не буде!
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Дорого куплю диплом!

    О! Інша справа....
     
  8. Тарік

    Тарік Member

    Відповідь: Дорого куплю диплом!

    Шановна повірте що в наш час вчитися можуть всі головне бажання, тим більше, що дивлячись на студентів з якими я навчаюсь і до яких належу і сам, то не розумію нашо воно все. Весь курс можна втиснути в 2 річні рамки інтинсивної роботи і нетертись там цілих 5 років. Тому великий вам РЕСПЕКТ за те, що захистились за кордоном! При цьому не забувайте за студентів заочників які мають дипломи однаковісінькі з стаціонаром а знань "0" негворю за всіх але за відсотків 90 нашого ВУЗУ ручаюсь абсолютні нулі!!! Це тоже доречі купівля деплома але розтягнена на довший термін, хоча результати однаковісінькі!:no:
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Відповідь: Дорого куплю диплом!

    Не знаючи Вас особисто, не знаю, чи хтось ризикне... . А що в інтернеті, тут же повно всього і на всі випадки життя, лиш би гроші ?
     
  10. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Дорого куплю диплом!

    Дипом ВУЗу з повною проводкою по по екзаменаційним відомостям десь 2 000 долярів
     
  11. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Відповідь: Дорого куплю диплом!

    Шреку, привіт ! Давно не чув Вас, десь зависаєте...?
     
  12. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Дорого куплю диплом!

    Привіт і Вам! досліджував об"єктивну реальність,дану нам у відчуттях
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Дорого куплю диплом!

    по генделиках з кобітами розважались ?
     
  14. KabMiner

    KabMiner Well-Known Member

    Відповідь: Купований диплом!

    Да, є тут у нас болюча тема про тих хто згорає на роботі і невдячних пацієнтів, яким вони освітлюють дорогу :)

    Стосовно купівлі диплома - а де ж ви раніше були?! Вчитися треба!!!
     
  15. zet

    zet Дуже важлива персона

    Відповідь: Дорого куплю диплом!

    Пару вопросов:
    1- хоть техникум у него есть?
    2-если есть техникум, то пусть идет на сокращенное заочное сразу на 3-й курс. Это будет более надежно, т.к. продать можно что угодно, но...Может получиться как у нас в городе было. При нечаянной проверке человек слетел с работы, ведь проверить не проблема..
    3 - если есть техникум и желание, то пишите в приват...
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Купований диплом!

    в нас тут багато гілок є ;) і про класифікації українців/росіян, особливо з яскраво вираженими ознаками, - як от антисемітизм - теж ;)
     
  17. Kaff

    Kaff Well-Known Member

    Відповідь: Купований диплом!

    На сайті Міністерства висить наказ про позбавлення звання доцента.
    Думаю, що при такому засиллі "купованих документів" явище позбавлення "благ" і "посад" стане явищем масовим.

    Стосовно попередньої освіти і можливостей одержати диплом - для цього є Факультет перепідготовки кадрів.

    Стосовно того, що людина має багато практичних навичок - мені видається, що навчання все-ж нічо не замінить. Навчання у вузі характерне КОМПЛЕКСНІСТЮ. Хоча, звісно, слід вибирати, у який вуз вступати. Є вузи де кують спеціалістів, а є - де косять гроші.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Текіла

    Текіла Member

    Відповідь: Купований диплом!

    Яке ви взагалі маєте право когось судити?
    Чи хтось просив вас вчити його,я к жити?
    Слідкуйте за собою.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Ella

    Ella Well-Known Member

    Відповідь: Купований диплом!

    www.dip-lom.com.ua- ось тут "Українська правда" писала що продають всіх вузів крім медичних.

    У моєї племінниці схожа проблема. 5 років працює касиром в обміні валют. Вихідних майже немає, лікарняні тільки в крайньому випадку, після народження дитини дозволили 2 місяці дома побути. Одним словом на сесію директор не відпустять, а диплом про вищу освіту вимагають, бо попросять з роботи (Диплом бакалавра вже має, закінчила на відмінно коледж).
    Єдиний вихід купити диплом і нічого позорного тут нема, це сучасні реальності укр. бізнесу. А досвід у неї є, фальшиві гроші в руках без детектору валют може визначити, точна, швидка і їй довіряють. То чому втрачати роботу через брак якогось диплому?
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Купований диплом!

    Диплом - то чиста формальність. Я б купила, якби мала зайві гроші. Або якби за той час, який витратила на диплом, заробила б на його вартість.
    От я зробила диплом, а знань по ньому нема, та і не хочу. Я сама добуваю ті знання, які мені потрібні, а ВУЗ дав тільки базу і навчив вчитись і бути терплячим, коли робиш нікому непотрібні речі.
     
    • Подобається Подобається x 3
а де твій аватар? :)