Попит Куплю iPhone 8

Тема у розділі 'Телефони', створена користувачем Plytochka, 4 січ 2019.

  1. Plytochka

    Plytochka New Member

    Хочу купити Айфон 8, порадьте, чи варто? Розглядаю варіант в магазині Apple Room ᐈ Apple iPhone 8 - Купити Айфон 8 у Львові, Києві: ціна, відгуки - Apple Room , оскільки у них найдешевша ціна у Львові. Можливо хтось у них вже купляв? Скажіть, чи відповідає дана ціна якості?
     
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Нє, в Apple Room краще не брати. Відгуки про нього негативні
     
  3. Daniloff

    Daniloff New Member

    Сам завжди купляю всю техніку Apple лише в Apple Room, саме тому, що у них найдешевші ціни у Львові.
    Хороший ввічливий персонал, який завжди порадить та допоможе з вибором. Остання покупка у них iPhone XR для дружини на Миколая! Поклеїли плівку та зробили знижку на аксесуари. Тому однозначно рекомендую!
     
  4. maksimx

    maksimx миється в бані

    А яка ціна на вісімку в тому Apple Room? І чи є зараз якісь знижки на смартфони даного виробника взагалі? Хочу купити для проби собі Айфон, а то ті Андроїди дістали своїми глюками.
     
  5. IgorAndrushchenko

    IgorAndrushchenko миється в бані

    Я взагалі не розумію навіщо прив’язуватись до місцерозташування магазину по продажу айфонів. Зараз же не проблема здійснити онлайн-купівлю смартфона з безкоштовною доставкою додому. Головне - бажання і фінансова можливість. Дивлюсь он на Цитрусі непогана знижка на новий смартфон Apple iPhone 8 64Gb Gold Apple iPhone 8 64Gb Gold (MQ6J2) - за 19999 гривень можна купити. А ця модель айфона має непогані характеристики для використання кожного для та збереження пам’яті про хороші дні за допомогою якісної фотокамери.
    [​IMG]
     
  6. BosSsS

    BosSsS миється в бані

    Мені дуже подобаються телефони фірми Apple. Особливо приваблює в них дизайн та безперебійна робота, без зайвих глюків та підвисань незрозумілих як в Андроїді)))
     
  7. Plytochka

    Plytochka New Member

    на даний момент ціна на новий - 16 820 грн Apple iPhone 8 64GB Space Gray , але у них можна взяти й вживаний в ідеальному стані, мені такий пропонували, стан 10/10
     
  8. Plytochka

    Plytochka New Member

    а для чого переплачувати більше ніж 3000 грн за ту ж саму модель Apple iPhone 8 64GB Gold ?
    Тим паче вони пропонують гарантію на 2 роки, чого ні в кого іншого в Україні не бачила
     
  9. IgorAndrushchenko

    IgorAndrushchenko миється в бані

    Тому що я не довіряю вашому сайту! Не може бути такої разниці, однозначно якийсь підвох...
     
а де твій аватар? :)