Культурне вживання алкоголю?

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Mykola Lviv, 12 лип 2013.

?

Алкоголь і наші діти (теперішні і майбутні)

  1. Я хочу щоб мої діти пили алкоголь

    2,8%
  2. Я хочу щоб мої діти пили алкоголь, але "культурно"

    33,3%
  3. Я хочу щоб мої діти взагалі не пили алкоголю

    63,9%
  1. Levko

    Levko Well-Known Member

    Ну так, наслідки від зловживання кефіром є куди більшими за зловживання алкоголем...:mocking:
    То ви не все говорите, Миху.
    Так, не не кожен, хто починав з 100 грам ставав алкоголіком.
    Але хіба не кожен алкозалежний починав з бокала вина після роботи, чи зі сто грамів за компанію?
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Де я таке писав? Кефір - найздоровіша їжа?


    Знову гра у варята?



    А хіба можна випити півлітри, минуши позначку 100 грам?


    Левко, я бачу, ви нестійка людина що до алкоголю і тому раджу вам не лише не пробувати, а навіть не нюхати. Краще так, ніж потім зірветеся і годі стриматися.:)))

    Тому вам категорично заборонено пити навіть 50 грам вина. Ваша нормальна мірка - це кефір і то я би подумав!
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Levko

    Levko Well-Known Member

    Просто ви постійно порівнюєте кефір до алкоголю...
    А яка найздоровіша їжа, наслідки зловживання якою, можна прирівняти до наслідків зловживання алкоголю? Можете назвати?
     
  4. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Слухайте, люди Божі, в такий страшний час у вас нема нічого ціннішого, ніж сперечатися про алкоголь? о_О Тільки що дістала СМС-ку приєднатися до церковної молитви за Україну. Левку, я то особливо звертаюся до Вас. ;)
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. Levko

    Levko Well-Known Member

    Дякую, Олю.
    Уже давно приєднався...!
    У нас сьогодні почалася цілодобова молитва церков львівських... Дійсно- це найважливіше зараз...
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. iso

    iso Well-Known Member

    І навіть далеко не кожний, хто споживав десь так через день і по 200 горілки ставав алкоголіком. Хто не має природної схильності до алкоголізму - той не стане алкоголіком, навіть якщо він і добряче випиває.
     
  7. yasam

    yasam Well-Known Member

    нема природної схильності, є лише слабкодухість
     
  8. redfox

    redfox Well-Known Member

    Левко, если человек начнает пить, то не миф в обществе о кулььтурном употреблении его на это толкает, а та среда в которой находится человек, а также его потребности.
    ведь пьют люди чаще всего совсем не от хорошей жизни
     
  9. iso

    iso Well-Known Member

    не факт. і при хорошому житті ттеж п"ють. різниця навіть не в кількості, а в якості питва і способі вживання.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. redfox

    redfox Well-Known Member

    и в причинах, которые к этому привели.

    как это ни печально, но и в "хорошей жизни" проблем тоже немало
     
  11. yasam

    yasam Well-Known Member

    ага, яку шмотку одягнути, яку курву завезти на канари
     
  12. Otsoa

    Otsoa Well-Known Member

    О тож. Я таких тут бачила. Приїхали, відкрили свій бізнес, пішло добре, спились.... Ну.... Але дісно, не хочется про то тепер говорити. Читаю стрічку новин про Україну....
     
  13. redfox

    redfox Well-Known Member

    Ясам, если это ваши именно проблемы - то тогда это печалька.
    как бы то ни было, бошльшие деньги ведут за собой гораздо большие проблемы чем если бы их не было.
    при этом, наример, с увеличением дохода пропорционально увеличивается кредитное плечо.
    что вроде как тоже позитиву недобавляет, так что не нужно думать, что как только у человека есть миллион - проблему у него пропадают
     
  14. iso

    iso Well-Known Member

    А на мою думку люди п"ють, бо п"ють. А твердження, що в багатих більше проблем, ніж в бідних, воно якось...

    ---------- Додано в 13:41 ---------- Попередній допис був написаний в 13:39 ----------

    А взагалі-то дискусія плавно змістилася від культури пиття до проблем алкоголізму
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. vov66

    vov66 Well-Known Member

    Культурне пиття - це перехідний етап до алкоголізму. Когось це чекає в близькому майбутньому, а когось в дальшому (в майбутньому житті). Ті, хто пив у минулому, вже пожинають плоди. Се ля ві...
     
  16. iso

    iso Well-Known Member

     
  17. vov66

    vov66 Well-Known Member

    Саме так. Душа - це копія фізичного тіла, тільки створена з інших матерій. І генетичні зміни, які навіть видно на обличчі в тих, хто зловживає алкоголем, є і на інших рівнях (душі).
    Тому, бережіть (спасайте) свою душу!
     
  18. iso

    iso Well-Known Member

    І де ви почерпнули такі знання?
     
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    то всьо горівка робить.
     
  20. vov66

    vov66 Well-Known Member

    Можете глянути тут

    [​IMG]
     
а де твій аватар? :)