Куди піти навчатись? Відгуки про львівські вузи.

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем Vikarivne, 26 січ 2011.

  1. Ykr@inochk@

    Ykr@inochk@ Well-Known Member

    ЛНМУ імені Данила Галицького

    Донька наступного року закінчує школу. Хоче навчатися далі у медвузі :scratch_one-s_head: (від себе додам: бажано за державні кошти, бо так покращало останнім часом, хоч плач). Хто що має сказати в адресу ЛНМУ імені Данила Галицького. Дякую.
     
  2. BastardO

    BastardO Well-Known Member

    І що ж то за робота така ?..
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. ecotone

    ecotone New Member

    29 листопада у межах конкурсу «Міс Львів-2013» оберуть «Міс Добре серце». Захід відбудеться у театрі ім. Соломії Крушельницької. Основною метою конкурсу є залучення конкурсанток до реалізації соціальних заходів. Кожна учасниця конкурсу самостійно обирає тематику та напрям свого міні-проекту. http://zaxid.net/home/showSingleNews.do?u_lvovi_oberut_mis_dobre_sertse&objectId=1270462
     
  4. marianaa

    marianaa Member

    Я завжди хотіла навчатись у Львові так як говорять що там не буреть хабарі. Але не склалось :sad:(((
     
  5. vseprav

    vseprav Well-Known Member

    Я навчався в лісотехнічному, і щоб про нього не казали, а викладання там на високому рівні і той хто хоче вчитися той має таку можливість.
    правда там не має сильної дисципліни тому той хто не хоче особливо навчатись може ходити на пари через одну а потім на сесії відкупитись
     
  6. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    це тільки говорять, хабарі зара беруть всюди
     
  7. Novyzna

    Novyzna Active Member

    не ВСЮДИ і не всі, але багато де і багато хто:sad:

    я зараз в УАД заочно навчаюся. Викладачі проф.дисциплін досить чесні. А з тих, непрофільних, то всілякі трапляються. Є такі, що в них просто в очах горить: "заплааатиии мееенііі..."
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. NOcomments

    NOcomments Member

    то якщо в нас так погано, то може ну його, краще закордон?
     
  9. avatarwin

    avatarwin Well-Known Member

    Як на маю думку , не має значення скільки це навчання буде коштувати, але потрібно вибирати таку спеціальність яка на світовому ринку завжди користується попитом. По перше уся медицина, по друге такі спеціальності які стосуються ІТ технологій, математики ,хіміки, біологи і іноземна філологія. Що до робочих спеціальностей , це зварювальники, механіки, електрики, будівельники і водії.
     
  10. BastardO

    BastardO Well-Known Member

    На філософському ф-ті ЛНУ беруть хабарі рідко,причому,в основному баби.

    А так - гуманітарщина і суспільствознавщина - фу,даешЪ технарів!
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. morokvv

    morokvv Member

    Знайдіть тих, хто там навчається і поцікавтесь хитрощами викладачів - це допоможе на вступній співбесіді. Кілька років тому моя знайома не поступила (ішла по співбесіді, бо бали були хороші плюс олімпіада), а викладач сказав їй не записувати відповідь на листку, бо можна і так поговорити, а потім сказали (прямо у вічі), що вона нічого не знає, бо інакше би хоч щось написала. Здавати тести вона туди не захотіла, а пішла не біологію у ЛНУ. В університеті все здавала без грошей і закінчила з червоним дипломом, подумайте про інший ВуЗ. Я чула, що у Франківську легше вчитись чесно.
     
  12. Little Miracle

    Little Miracle Well-Known Member

    Я закінчувала Львівську Політехніку. Так, там теж беруть (і не мало!), особливо на початках. Але, якщо дожити до останніх курсів, то платять лише ті, кому "не до навчання", а так, якщо викладач вас бачить на парах, якщо хоча би конспект є, то реально і без грошей здавати сесію (ну звичайно не у всіх викладачів :))) )
     
  13. lpism

    lpism New Member

    Найкращий
    Можна піти у Львівську політехніку на кафедру ІСМ (Інформаційні системи та мережі). На кафедрі навчають веб технологіям та багато чому іншого та цікавого. Веб це велика ніша для реклами, там можна повністю реалізувати свої потреби навіть у такій галузі як рекламного агента.
    Ось сайт кафедри - http://ism.lp.edu.ua/
     
    Останнє редагування: 22 кві 2015
  14. Slavkooooooooooooo

    Slavkooooooooooooo New Member

    • Дублювання існуючих тем
    Мене цікавить ваша думка. Чи хороші дають знання на факультеті міжнародних відносин ЛНУ? Чи можливо, закінчивши цей факультет, знайти роботу по спеціальності? Там дуже дорого навчатися? Чи це тупа трата часу і грошей?
     
  15. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Щось туго в нашій країні потрапити з такою професією на хорошу оплачувану роботу без знайомих хіба що лаборантом на пів ставки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. ademame

    ademame Member

    Залежить від того, що ви хочете робити після закінчення, і на яку саме спеціалізацію хочете подаватися. Я вчилася на міжнародній економіці. Мови викладали дуже добре, при бажанні можна досить на високому рівні спілкуватися на англійській, німецькій чи французькій, та одній з слав'янських мов по закінченню. З економікою складніше, мені було цікаво й в жилу, але в карьєрному плані не використовую. Якщо ви плануєте в дипломати податися, то тут досить тяжко без зв'язків, але окремі люди таки пролізли куди треба. Про міжнародних юристів...дехто параллельно дістали корочку юридичного факультету. Саме основне, що представляло цінність для мене, так це зв'язки, набуті під час навчання. Про роботу по спеціальності сказати нічого не можу, але половина людей з мого факультета роблять непагані кар'єри в Європі, Штатах, і Канаді. Але тільки не ліниві і з пробивним характером. Решта, хто по банківській справі, хто в сімейний бізнес пішов, хто просто в вічний декрет... Але я думаю, що така ситуація на багатьох факультетах, крім технічних.
     
а де твій аватар? :)