Куди піти навчатись? Відгуки про львівські вузи.

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем Vikarivne, 26 січ 2011.

  1. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member



    ПолітТехнологічний?
     
  2. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

     
    • Подобається Подобається x 5
  3. TesTanya

    TesTanya Well-Known Member

    Дурниці про те, що вступ в магістратуру такі хабарі!!!
    та є ж комерційне навчання, де спокійно можна вчитись (у дипломі ж немає позначень, чи це держбюджет чи за комерційні кошти).
    Коли є диплом бакалавра, і є бажання продовжувати вчитись в магістратурі, простіше, коли в тому ж вузі. Коли в іншому - будуть вступні екзамени, і тут можуть виявитись деякі невідповідності у навчальних програмах, що немає достатнього рівня підготовки. Крім того магістратура - це вже і наукові розробки, тому можуть вимагатися такі напрацювання, як статті в наукових журналах, доповіді на конференціях,...
    Можу ще додати таке: у мене є економічна освіта як друга вища, та я б своїх дітей вчитись на менеджерів, економістів, ... не пустила, бо при теперішньому стані в державі з підготовкою саме таких "популярних спеціальностей" це потенційні безробітні.
     
    Останнє редагування: 29 січ 2011
  4. SPB

    SPB Well-Known Member

    Про політех дійсно дурниці і про те що в одному й тому ж вузі простіше теж погоджуюся. :)
    Скільки конкретно, за що і як вимагали, не знаю, але та дівчина після 4 років інституту Чорновола на магістратуру вступила саме в політех на комерційне і дуже добре характеризувала політех порівняно з цим інститутом.
    Щодо "науковості" магістратури, то це зараз тільки запроваджується і буде на практиці через кілька років (один рік на оформлення всіх законів і наказів по міністерству, один на написання відповідних програм і т. д. на рівні унівверситетів, і ще рік - півтора на саме навчання перших "нових" магістрів).
     
  5. TesTanya

    TesTanya Well-Known Member

    Можу запевнити, що в рейтингу враховують вже такі категорії, як статті, конференції, .., і то дуже впливає. Можна мати вищі бали, але не потрапити на бюджетне навчання саме коли хтось інші показники має кращі.
     
  6. SPB

    SPB Well-Known Member

    Можу запевнити, що як випускник, вже минулого року я про це добре знаю, але ставлення до Львівського державного інституту новітніх технологій та управління імені В’ячеслава Чорновола, від цього не міняється.
    Доречі статті, конференції і т. д. можуть додати приблизно по одному балу до семестрового рейтингу (зі 100), і навряд чи хтось із студентів кожного семестру бере участь в олімпіадах чи пише статті. Тож набрати навіть один додатковий бал до сумарного рейтингу за все навчання, а початково я про нього й говорив(а не про оцінки, чи ще щось), досить важко.
    При всіх недоліках саме НУ "ЛП" мушу в порівнянні з Інститутом Чорновола, це за словами тієї одногрупниці ніби як земля і небо(хоча й самому в аж таку різницю не дуже віриться) :)

    Хоча дійсно, за перемогу ні світових олімпіадах додається, якщо я правильно пам'ятаю положення про оцінювання знань до 10 балів.
     
  7. TesTanya

    TesTanya Well-Known Member

    Я ні про який конкретний вуз не мала на увазі. Про вказаний вами - знаю тільки, що є такий у Львові, і був створений на базі технікуму. Коли змінили назву на вуз, це не означало, що і навчальні кадри помінялись.
     
  8. bora

    bora Well-Known Member

    А якщо так, як на Вашу думку - які професії зараз затребувані?
    Більш-менш маю уявлення щодо тих спеціальностей, на які шукають людей у нашій компанії. Це зараз - логісти, торгові агенти, маркетологи, бухгалтери, аудитори, програмісти та системні адміністратори.
    Враховую те, що промислових підприємств в нашому регіоні дуже мало, тож і шансів у інженерів і т.п. на роботу мало по тому.
    "Менеджмент" студентам не раджу. Але з іншого боку розумію чому багато на нього йде. На менеджмент йдуть всі хто не знає, які спеціальності будуть користуватися на ринку праці попитом, і що взагалі до душі. Зі спеціальністю "менеджмент" бачу людей в маркетингу, в збуті, в секретарях, в фінансових відділах і т.д. Хто де влаштується. Але я б радила щось вужче та конкретніше.
    Сумно, що програми потреби в спеціальностях держава не розробляє, не вивчає тенденції, не проводить роз"яснюючих уроків в останніх класах і т.п.
    Можливо для початку випускнику треба зайти на портал роботи і переглянти загальну стрічку кого шукають роботодавці в більшості?
    Родичі дізнавались розцінки у ВУЗи - 5-8 тис. доларів на державне. Схилятимуться до менш іменитих ВУЗів (там ще дорожче і цинічніше) і платного навчання, бо так вийде дешевше.
     
  9. SPB

    SPB Well-Known Member

    Якась у вас інформація застаріла, зараз вступ за результатами ЗНО, відповідно приймальні комісії, за рідкісними виключеннями (дизайн, малювання, військові спеціальності) тільки збирають документи в пачку, перевіряють їх правильність і підводять риску по табличці відсортованій за зниженням сумарного балу :)
    Про суми в тисячі умовних не чув навіть відносно медуніверситету, коли ще були вступні, хоча один знайомий поступав у мед на комерційне а не на державне, бо суми плати не дуже відрізнялися, але тоді вартість навчання була порядка 2-4 тис. грн. на рік. Тобо вже трохи менше :)
    Ну і ще додам що всі мої однокласники поступили на державне, крім двох і
    без таких сум. З введенням ЗНО такий процес стає ще легшим, якщо звичайно ваша дитина 10 років у школі хоч трохи вчилась :)
    Чи ви мали на увазі суму на те щоб замість вашої дитини хтось написав ЗНО, чи виправив його результати? тоді можливо і такий порядок суми, бо дуже складно то зробити...
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    тепер буде ... табачник провів реформу
    підсумковий бал = ЗНО + шкільний атестат + бал від самого універу
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    24 января 2011 года стало известно, что харьковский завод имени Малышева объявил массовый набор работников редких специальностей, которые будут заняты выполнением иракского контракта. Заводу требуются более 400 работников по 42 специальностям, в том числе токари-карусельщики. Не исключается и набор специалистов из России. Платить обещают по меньшей мере пять-шесть тысяч гривен (около 18,5-22,1 тысячи рублей).

    Каким образом завод сумеет привлечь тех самых токарей-карусельщиков, неизвестно. По данным украинского издания "Комментарии", рабочих этой специальности на Украине насчитывается всего пять-шесть человек, и они зарабатывают до 16 тысяч гривен (около 60 тысяч рублей). Набор новой рабочей силы связан с тем, что завод имени Малышева просто не успевает самостоятельно подготовить квалифицированных специалистов.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

     
  13. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

     
  14. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

     
  15. Felomia

    Felomia миється в бані

    Раджу всім кафедру соціальної комунікації та інформаційної діяльності, НУ"ЛП". Моя дитина там вчиться.
     
  16. SPB

    SPB Well-Known Member

    ця кафедра розробляла новий сайт НУ ЛП, процес впровадження якого замість тиждня затягнувся місяці на 3 і ще не завершений, одною з причин стало те, що статю про ю кафедру видалили з Вікіпедії за "незначущість" (є такі критерії у Вікіпедії, для недопущення засмічення її нецікавими більшості поняттями)

    як наслідок ось стаття у внутрішній ВІКІ НУ ЛП про цю кафедру, через 2 місяці після впровадження цієї ВІКІ

    Хоча сторінки більшості кафедр виглядають аналогічно
     
  17. tanro

    tanro Active Member

    для тих хто особливо не цінує вітчизняну освіту і просто хоче десь пересидіти кілька років та отримати диплом про ВО, а таких думаю відсотків 70 , найкращим варіантом у Львові буде УАД , ціни нижчі ніж у політесі , доволі лояльне ставлення до відвідування , вилитіти практично не можливо , на факультеті інженерної механіки тотальний недобір уже кілька років, вступ порівняно копійчаний, сам закінчував кілька років тому а зараз працівник там вчиться
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. peGas

    peGas Well-Known Member

    я б радив поступати десь за бугром, наприклад в Польщі
     
  19. Ivan Sirko

    Ivan Sirko Member

    Вуз корумпоаний? Викладачі зізнаються? Агов а ви(ти) звідки приїхала? Людей не сміши, щоб викладачі зізнавалася? Вуз корумпований тільки коли ти даєш хабар, а так нагло не вимагають, до твого відома КОРУПЦІЯ - ви всі проти неї, а чому ж хабарі даєте, добивайтесь чесно і все буде СУПЕР! ВСІ ПРОТИ, АЛЕ НІХТО НЕ БОРЕТЬСЯ, ПОТІМ В НАС КРАЇНА БІДНА!
    тАК ВОНА НАЙБАГАТША В СВІТІ!
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. tropico

    tropico Well-Known Member

    Закінчуйте шо попало, заради якоїсь бумажки. А решту вчіть самі - прийдете на співбесіду в нормальну компанію, яка на ці бумажки не звертає уваги, а на те що у вас в голові, і будете мати все що захочете.

    Зарплата у львові від $1000 не являється проблематичною навіть для того самого студента. А далі - забугор, там вас ще більше оцінять.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)