Куди піти навчатись? Відгуки про львівські вузи.

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем Vikarivne, 26 січ 2011.

  1. Radistka

    Radistka Rändaj

    От мені цікаво, а як ви так відразу визначаєте, куди топік-стартеру треба йти? Дівчина написала всього 4 (!) повідомлення, і ви відразу визначили що їй треба працювати руками :dntknw:

    ---------- Додано в 22:29 ---------- Попередній допис був написаний в 22:26 ----------

    Серйозно? Лікарем працюєте? Я працювала на міжнародному. Діти як діти, і дуже достойні серед них були теж.

    ---------- Додано в 22:32 ---------- Попередній допис був написаний в 22:29 ----------

    Кого псує, освіту чи людину? Освіта, яка б не була, людину зіпсути не може.
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    може й так , але се тільки , як ви доведете що освіта передається повітряно-крапельним шляхом , тому від зігнання всіх в один хлів - всі одразу заражаються бацилою освіти ....

    коли в авдиторії 30 жовторотих телепузиків , і з них тільки 5-7 вмотивовані отримати саме цю освіту , і працювати далі по ній - то решта давить їм на міски і викладачу.
     
  3. Radistka

    Radistka Rändaj

    Якщо ви називаєте вузи "хлівами", то який ж термін вживаєте до училищ, майстерень, різних виробничих фірм, складів, супермаркетів, закордонних заробітків і т. п. куди, на вашу думку мають йти "працювати руками" більшість українців відразу, як я зрозуміла, після закінчення школи? Чим же таким хорошим там має "заразитися" молодь, на вашу думку, чого не дасть їм навчання в інститутах?

    ---------- Додано в 17:27 ---------- Попередній допис був написаний в 17:25 ----------

    Яка жахлива статистика! А-я-яй! Звідки цитуєте?

    Повторю "в пустоту" банальщину: хто не хоче - шукає привід, хто хоче - шукає можливості.
     
  4. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    молодь має заразитися відповідальністю і самодисципліною - халяви у світі не існує.
    понаприходить бидла з єдиною думкою , лиш би відсидіти, а решту куплю і своїм нігілізмом заражають оточуючих ...
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Radistka

    Radistka Rändaj

    Таке враження, що ви таки заразились ... А Gunner часом вам не брат, чи батько?

    Працюєте викладачем? Чи вас, коли ви були студентом, "розохотили" до навчання і життя не склалося?

    Яка молодь? Конкретно. Бо більшість мені знайомої молоді - студентів відповідальні і самодисципліновані. І суміщають освіту з навчанням. На жаль. Бо від того страждає навчання.
     
  6. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    у вас одні запитання ... хвантастика ...
    слухайте , а ви "такі да" чи "такі нет" ?
     
  7. Radistka

    Radistka Rändaj

    А з готовою мотивацією "решту куплю" вони вже приходять у вузи зі шкіл, з родин навчені.
    Може шкільне навчання теж відмінити? До п'ятого класу, а потім на поля пахати, гась?

    ---------- Додано в 17:42 ---------- Попередній допис був написаний в 17:41 ----------

    А якщо у вас нема відповідей, то навіщо взагалі щось писати?
     
  8. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    почну з викрутасів ) Біл Гейтс , відрахований на 2 курсі , Стів Джобс (iPhone) кинув після першого ж семестру .... жодному з них це не завадило стали мільярдерами ))))
    ---

    ви тут тільки питаннями сипите , а власної концепції досі не виклали ...

    я проти усіляких державних стипендій,пільг .
    я за фінансову незалежність вишів , а також програмно-методичну самостійність. нехай виші самі встановлюють яку потрібно плату, і предмети які є затребуваними станом на сьогодні.
    ----


    також я відвідую сайти державних установ ... зокрема львівського центру зайнятості , там наводять статистику по безробітним ... так от у абсолютної більшості безробітних є спільне ... вони мають вищу економічні або юридичну освіту.

    тому моя порада , що економ фак нічого не дасть - цілком базується на емпіричних даних ...
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Radistka

    Radistka Rändaj

    Ех юнацькі крайнощі - з однієї в іншу. Давайте визначимося:
    1. ми говоримо не про геніїв і розумово відсталих, а про звичайних студентів
    2. ми говоримо не про те як заробити мільйон, а про позитивний вплив навчання загалом

    ОК?

    ---------- Додано в 18:27 ---------- Попередній допис був написаний в 18:21 ----------

    Проти чого? Проти стипендій взагалі? Чи проти винагородження кращих студентів стипендіями і пільгами? Якщо не платити студентам стипендії в Україні, то або батьки, або студенти вимруть :mocking:.

    Поцікавтесь скільки є державних місць на економічний, юридичний факультети і на фізичний, математичний. Порівняйте. За "популярні" спеціальності платять батьки студентів, а не держава.

    ---------- Додано в 18:28 ---------- Попередній допис був написаний в 18:27 ----------

    Така в мене метода. Як бачите дієва - ви перестали всіх обзивати "бидлом", "клінікою" і т. п., і трохи почали думати.
     
  10. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона


    продовжуйте думку й далі гадати , може збагатієте ))))

    ваша метода не цікава )
     
  11. Radistka

    Radistka Rändaj

    Сорі, дозводю собі вам нагадати, яку саме пораду ви дали - не порадили вибрати кориснішу спеціальність, а "послали" дівчину "працювати руками". Вірно?
     
  12. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

     
  13. Radistka

    Radistka Rändaj

     
  14. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    Йдіть на зварщика!

    І як то кажуть "Без роботи ты не будешь никогда"
    ИМХО
    :pardon:
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    На зварювальника? Вона ж дівчина.
     
  16. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    Та [​IMG] поступати треба туда, до чого хист є!
    Куда тягне туди і хай поступає! [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    То її на манагера кєгне.
     
  18. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    тОді хай буде манагером, я хотів вчитись на юридичному і вчусь
     
  19. SPB

    SPB Well-Known Member

    Дозволю собі розширити логічний ряд:
    Хто може - працює;
    Хто не може працювати - вчить;
    Хто не може вчити -керує;
    А ххто ж тоді вчить керувати? :)

    Чому ж тоді ви оминули Політех? Доречі зараз інститут Чорновола, як і Інститут Підприємництва та Перспективних Технологій входять до його складу, відповідно диплом магістра будете здобувати саме в політесі, в такому випадку.
    про Чорновола можу сказати що знайома дівчина мала найвищий рейтинг на свому курсі, але для вступу на державну магістратуру від неї вимагали суму еквівалентну вартості навчання на комерційному в політесі, отак-от. (останнє на правах чуток, бо сам присутній при тому не був )
     
  20. Vikarivne

    Vikarivne Member

    дякую, саме такі відповіді мені цікаво отримувати. Політтех відпадає із-за особистих причин.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)