Куда делись те абизяны?

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем www, 22 лип 2007.

  1. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Куда делись те абизяны?

    саме так, але подальшу дискусію слід або перенести в офтопи релігійних гілок, або раптом собі на хвильку уявити, що за тих кілька тисяч років, жи людина вже є, така прудка еволюція навіть в дупі си не почухала...
    а перед тим давала "пятілєтку за чєтирє года в трі смєни двумя рукамі на одну зарплату" - щось не так? притомилася вона, чи що?
    --
    Або - роглянути природню еволюцію автомобілів - як вони самі еволюціонували, і 50 років по другій світовій вигнулися назад до старих форм...
     
  2. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Куда делись те абизяны?

    А хто сказав, що та еволюція прудка? Йдеться не про тисячі, а про мільйони років. За пару мільйонів років людина буде виглядати уже не так, як зараз. Припускаю, що у неї буде пласка задниця, атрофовані нижні кінцівки і більше розвинені верхні, а також велика голова з мозковими звивинами, що проступають назовні :)
     
  3. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Куда делись те абизяны?

    мільйони - троха забагато.
    І як горилу чи орангутанга не ганяй - вони лише горилою та орангутангом залишаються...
    До речі, це помітили навіть вчені, і теорію Дарвіна відсунули таки на задній план ;)
    --
    До речі - подібність в зовнішньому вигляді з лихвою компенсує відмінність ДНК. Найбільш подібне ДНК у свині...
    Ви все ще за теорію Дарвіна? тоді вам краще прийняти іслам чи стати юдеєм ;) у них братів по ДНК їсти заборонено ;)
     
  4. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Куда делись те абизяны?

    Та чого ж забагато? Еволюція виду не помітна на сотні поколінь, зміни відбуваються набагато повільніше. Природній відбір - виживають найбільш пристосовані до навколишнього середовища. Особина менш пристосована має більше шансів загинути раніше, ніж залишити по собі потомство. Відтак ті, особини, які мають якусь особливість, що надає їм перевагу перед собі подібними, передають цю особливість далі. У виду домінують представники, у яких є ця особливість, вона може розвиватися і в подальших поколінь , якщо іще є куди розвиватися, якщо це буде необхідно для виживання. Наприклад одній істоті для виживання потрібен зір, іншій чутливість до ультразвуку чи інфрачервоного випромінювання, для людини особливістю, яка дала можливість вижити і розвиватися, став головний мозок, інтелект.
    Це не так. Подібність у будові внутрішніх органів - так, але це не стосується структури ДНК.
    До речі, я десь читав, що ДНК загалом є дуже схожою у всіх живих організмів. Лише дуже невеликий відсоток від цієї ДНК відрізняє мишу від алігатора, ворони чи людини. Це є одним із доказів, що походження у всіх спільне, що просто перше примітивне життя, що виникло на землі, чи було сюди занесене ззовні, стало розвиватися різними розгалуженими шляхами і набуло розмаїття, яке маємо зараз.
     
а де твій аватар? :)