Ксенофобия в Украине.

Тема у розділі 'Міжнародна політика', створена користувачем kertis, 25 жов 2010.

  1. bayard

    bayard Дуже важлива персона

    капец....а все начиналось как обычно.....
    а тут вход уже пошли композиторы....
    мож лучшее ограничится попсой?:scratch_one-s_head:
    ИМХО но надо было попкорна больше купить....:rolleyes:
    каждая тема с участием пана Гранда выливается в непередаваемую словесную интервенцию...
    может пора медалю ему выдать?

    [OFFTOP]чувствует преподаватель музлитературы:rose:[/OFFTOP]
     
  2. bayard

    bayard Дуже важлива персона

    нет такого слова пан Гранд в украинском.....есть вживатиме, вживаються...:sad:
     
  3. Balaganoff

    Balaganoff Дуже важлива персона

    Картофельную.
     
  4. Luna

    Luna змИючка - сокровище :)

    Я и не переймаюсь:) Меня это несказанно радует, то, чтоя не одна ТАКАЯ.
    Про видрыгнэ - розчулыло)))
    1) Не подлизывайтесь.
    2) Про тренажер - плагиат.
    Ненавижу все украинское? Начиная с собственной фамилии и заканчивая бабушкиными песнями?
    Вы ничего не понимаете в людях, Гранд:rose:
     
  5. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Гранде,друже...Ти чудо! Я ще подумав,а чого це всі тут єрєпєняться,про цей варіант виконання Шопенівського твору...Ну нє...Ти молодець,таки,навіть,якщо і так тобі повезло випадково натрапити на цей кліп в виконанні "чапліно" (розстроєне п'янінко).
    Чудо!
    Повір,що Шопен ніколи б не загнівався,якщо б комусь подарували його твір,як музичний сарказм в подарок глупцям,відіграючим,якихось "містєцтвознатєлєй",та...та в виконанні Бубна-барабана,Туби (мідного духового інструменту),лісничої пили (яко противно-скрипучого інструменту,що досить підходить для зденервовування совків),ну і якоїсь арабської зурни (купленої на базарі в Палестині...).:))
    От би втішився Федорко,якби таке почув...і повів-би:
    -Jak to piekno brzmi,dlia tych sowjetow!Oni chronili wszystkich swoich sekretarzy KPSS pod orkiestre detow,a ukraincy zrobili liepej...chronjom ich pod wielki buben,pile i pod arabski flut...Ale by sie ten ministr,tej dzisiejszej kultury,pan Tabacznik,by sie zdenerwowal...Co i trzeba bylo i dokazac!Gratuluje,Grandzie!Ja sie ciesze! Z powagow,Twuj Frederik Chopen!
    - Як то пєнькно бжмі,для тих совєтув!Оні хронілі вшисткіх своіх секретажи КПСС под оркестpе дентов ,а украінци зробілі лєпєй...хронюм іх под вєлькі бубен,піле і под арабскі флют...Алє би сіе тен міністр,тей дзісєйшей культури ,пан Табачнік ,би сє зденервовал...Цо i тршеба било і доказаць.Гратулює,Грандзіе!Я сі ціеше! З повагов,Твуй Фредерік Шопен!
    -Как єта красіва звучіт,для етіх совєтов!Ані харанілі всєх своіх сєкєтарей КПСС под духавой аркєстр,а украінци сдєлалі получше...харонят іх под бальшой барабан,пилу і под арабскую флєйту...Вот би єнтат міністр,єнтай сяводняйшей культури,товаріщ Табачнік,да здєнервірівался би...Что і нада било доказать.Поздравляю ,Гранд!Я доволєн!С уваженієм,Твой Фредерік Шопен!

    [​IMG]

    І я так собі подумав,Гранде!Таки Ти інтуітивно все зробив Perfect!
    Молодець!
    А то пані і панове деякі тут:-Ах-ах...єнта Саната,4-ай часть,вєлікій Фредерік,толька для вумних с Одєси і наглих с Росії...
    Оборзєлі,короче!:preved::))
     
  6. ostrov_Norman

    ostrov_Norman Well-Known Member

    Юрко перейшов на рідну мову? А українцем прикидався))
     
  7. Balaganoff

    Balaganoff Дуже важлива персона

    Еще один знаток. :)) Расстроенное пианино - Honky-tonk.
    А по сраци?
     
  8. Luna

    Luna змИючка - сокровище :)

    :yahoo:Юрко, я просто в восторге))) Мало того, что вы с Грандом определяете, кто тут украинец. Вы, оказывается, ещё и Шопен! Что ж..это многое объсняет...
     
  9. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    А Норман з Кертісом прикидалися українськими наційоналістами і свободівцями!Майже потрафили...:))
     
  10. Luna

    Luna змИючка - сокровище :)

    :)) Ну..Норман известный русофил и популяризатор стиля рашен - клюква))))
    А Кертис то чем Вам не вышел? Неужто носом?)))
     
  11. ostrov_Norman

    ostrov_Norman Well-Known Member

    Ви просто нічого не розумієте в прікідах))
     
  12. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Знато-о-ок...! Коли в п'янінку з 3-х струн та 2-ві розстроїти,то...вже можна називати це п'янінко "чапліно".
    Можна називати,як си хочеш!
    A.... honky-tonk (also called a honkatonk, honkey-tonk, or tonk) is a type of bar that provides musical entertainment (usually country music) to its patrons. Bars of this kind are common in the Southern and Southwestern United States.

    [​IMG]

    Ламає мене з одеситами троллити...Направду!:))
     
  13. Luna

    Luna змИючка - сокровище :)

    :rose:Та не переймайтесь, дядьку) Одесситы доброжелательны практически всегда, идиотов догонять и бить не будет никто;)
     
  14. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

     
  15. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Та я знаю...і догнати не догонять і бити не вміють...хіба що "вбити",як Чайку!
    Пєтухі одні і кури недовбані!
    Півень біжить за куркою і талдичить собі:-Як не догоню,то хоч зігріюсь...
    А куриця:-Ой,а нє слішком я бистро-то бегу!
    Шось по-ксенофобії,на взірець Голодомору є?Давайте! А так ложь і триндйож,по-одесскі получається!
    Я ж говорив...троллі!
    Тралі-валі...Єнто ми нє проходілі...єнто ми нє продавалі!:preved:
     
  16. Luna

    Luna змИючка - сокровище :)

     
  17. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Ну й як іх тоді називати...Русскія укро-евреї? Єврейскія укрофоби? Pyco-yкраінцкіє єврєї?
    Голова болітиме,Гранде!
    Вони від мене не схочуть,а ти давай...якщо в них і в тебе виникне бажання!
    Але бачу,що в них бажання абсолютно нема...ставати фобам українофілами!
    Ми-то переживем,а вони собі нехай,як хочуть і знають!
    Тролити,я не буду...Хіба,що деколи,часом пожартую Їх..новоскалатанним катренчиком,який для них і "дєрьмо,і не пророчество,і не ісскуства"...А я-сі тішу з того! Направду!:))
     
  18. Luna

    Luna змИючка - сокровище :)

    Сложно вам, деды...Нам проще, слово для ваших песнопений давно придумано - нацизм. От себя добавлю - козюльковый, невзрослый. Слава Богу.
     
  19. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Троллі,шовіністи і сіоністи різних мастей...не розтренькуйте букви! Я в темі "Голодомор"!:))
     
  20. Luna

    Luna змИючка - сокровище :)

    Та ну да...а на вид весьма упитан)))
    Ну, нехай щастить, дядьку:rose:Боюсь прощаться - Вы тут же возвращаетесь))
     
а де твій аватар? :)