Кровяний тиск

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Мих, 10 бер 2007.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    як заворожуюче....

    і враз:


    Рекламний вистріл...

    Купіть апарат і ваше... тобто наше благосостояніє....
     
  2. derti

    derti Well-Known Member

    Tак, це дуже цікаво
    Волновая генетика, Гаряев Петр Петрович, волновой геном | Институт Квантовой Генетики
     
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона











    з ашдвао стає що?
     
  4. Forpost

    Forpost Стоїк

    C2H5OH

    Tapatalk
     
    • Смішно Смішно x 2
  5. derti

    derti Well-Known Member

    Можливо, психотерапевт якимось чином може впливати на воду, і коли ту воду вживає інша людина, хвора на підвищений кровяний тиск, ій стає краще...Є ж наукові роботи про структуру води - коли воду озвучували музикою Бетховена, вона мала красиву структуру, а коли важким роком, то некрасиву. Хоча хто його знає, які думки були у психотерапевта, поли він намагався вплинути на воду - хороші чи злі, а коли навіть і хороші, то може щось муляло на підсвідомому рівні, і як перевірити ту воду?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Igor Fedoryshyn

    Igor Fedoryshyn Психолог, езотерик, цілитель

    Це можна досить легко перевірити, в тому числі в лаболаторних умовах. Я готовий!

    На воду може впливати будь-хто. Кожна жінка це робить щодня в себе вдома на кухні, правда не всі про це підозрюють в цей момент...
    А воду можна перевірити в декілька способів, нариклад:
    1. Власні смакові рецептори. Якщо вода приємна на смак, мабуть на неї здійсювався все ж таки вплив за допомогою позитивних слів, або тверджень. Чи не так?
    2. Лаболаторні умови. Тут я думаю все зрозуміло. Можна проаналізувати хімічний склад води до і після. Так само як можна виміряти її окислювально-відновний потенціал (електричний потенціал).
    3. Екстрасенсорні методи. В пояснення вдаватися не буду, оскільки більшість подібних речей не сприйме.
     
  7. iso

    iso Well-Known Member

    спосіб перший дуже вже суб,єктивний.
    третій не для нас тупих.
    а от другий-не розумію. поясніть, які хімічні зміни можуть відбутися з водою, ящо, наприклад, я Вас по-матінці, або визнаю генієм сучасної парапсихології
     
  8. derti

    derti Well-Known Member

    вибачаюсь за посилання на П.П. Гаряєва, це, виявляється один з чисельних псевдовчених...
    Наука в Сибири | Почему теория П.П.Гаряева не может быть одобрена Академией наук? | Наука в сибири
     
  9. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Яке ж то твердження чи слова придумати моїй 1.5 л. норми води, щоб хотілося її дійсно випивати протягом дня:scratch_one-s_head::)
     
  10. Igor Fedoryshyn

    Igor Fedoryshyn Психолог, езотерик, цілитель

    Якщо Ви одноразово мене "по-матінці", або "визнаєте генієм сучасної парапсихології", на воду особливого впливу це не матиме...

    Хімічні зміни відбувається тому, що вода має здатність записувати інформацію із навколишнього середовища. Але більш детально це Вам би пояснив хороший спеціаліст, який бозпосередньо досліджував це питання з точки зору хімії та фізики. А передруковану інформацію з інтеренту подавати не хочу.
     
    Останнє редагування: 26 жов 2015
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    тільки пункт 2 моє право на життя, все інше - фігня.

    яка різниця як хто сприймає воду? двоє різних людей можуть сприймати її по-різному. А ще, коли сказати: відчуваєш? вода має гірчинку... ну хто проти такого встоїть? хіба одиниці. Більшість підтвердять.
     
а де твій аватар? :)