Кровяний тиск

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Мих, 10 бер 2007.

  1. Igor Fedoryshyn

    Igor Fedoryshyn Психолог, езотерик, цілитель

    За 20-30 секунд спілкування подумки із звичайною водою вона змінює свій хімічний склад і смакові властивості (пам’ятаємо, що доросла людина на 70% складається з води)!!! Готовий продемонструвати це кожному бажаючому))) Доречі, подібне роблю досить часто на консультаціях з клієнтами для того, щоб показати, як миттєво наші думки впливають на фізичну реальність. Побачивши таке на власні очі, люди починають виріти у силу думки)))
     
  2. Wili

    Wili Well-Known Member

    я 7 років вивчав все що повязанно з водою, я проходив практикуми в лабораторіях, де ми досліджували воду, її очистку, вода це H2O + розчинені соліта та інші елементи, якщо вода міняє хімічний склад то це вже не вода, не пишіть маячню.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. Igor Fedoryshyn

    Igor Fedoryshyn Психолог, езотерик, цілитель

    Готовий продемострувати Вам це особисто на практиці.) Кажіть де і коли?
     
  4. Wili

    Wili Well-Known Member

    пане мені не потрібно демонструвати фокусів, мені досить того що пан парапсихолог без медичної освіти.
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Igor Fedoryshyn

    Igor Fedoryshyn Психолог, езотерик, цілитель

    Отже не готові? Чого ж давайте від слів перейдемо до дії! Чи Ви не довіряєте власним очам і смаковим рецепторам?
     
  6. Wili

    Wili Well-Known Member

    я вмію розмежовувати потрібне і непотрібне ))) а ще не маю звички ходити по всіляким лохотронам будь це амвей чи парапсихолог алхімік))))
     
  7. Igor Fedoryshyn

    Igor Fedoryshyn Психолог, езотерик, цілитель

    Дивна Ви людина... спочатку хотіли, щоб я написав Вам "хоч одну думку, яку ви задумаєте і вона опа збудеться". Коли я Вам її написав, Ви сказали, щоб я не писав маячню. А коли я запропонував Вам можливість перконатися в цьому, Ви знову знайшли масу причин і відмазок. Фізика і хімія немає нічого спільного із цимось надприроднім, чи містичним.

    Доречі, буду Вам вдячний, якщо в подальшому не будете потрівювати людей із "всіляким лохотронам будь це амвей чи парапсихолог алхімік". Я Вас з ніким не порівнюю і не ображаю!
     
  8. Wili

    Wili Well-Known Member

    можеш пожалітися модераторам, я всіляких шарлатанів які видурюють гроші в довірливих людей зневажаю
     
  9. Igor Fedoryshyn

    Igor Fedoryshyn Психолог, езотерик, цілитель

    Можете свої слова довести конкретними фактами???
     
  10. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Це може для профілактики, а для лікування - гіпертоніка застав бігати, шо з того вийде. А в кого передінфарктний стан - віджиматися і підтягуватися.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    А чого віджиматися?
     
  12. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    можливо малося на увазі структура води ("жива" і "мертва" вода), але здається не підтверджено

    https://ru.wikipedia.org/wiki/Эмото,_Масару
    https://ru.wikipedia.org/wiki/Структурированная_вода#.D0.9F.D1.80.D0.B8.D0.BC.D0.B5.D0.BD.D0.B5.D0.BD.D0.B8.D0.B5_.C2.AB.D0.BF.D0.B0.D0.BC.D1.8F.D1.82.D0.B8_.D0.B2.D0.BE.D0.B4.D1.8B.C2.BB

    хоча "офіційна наука" по суті - та сама ізотерика, точно знає тільки те, що нічого точно не знає
     
  13. Wili

    Wili Well-Known Member

    ну це вже перебільшення, ми знаємо що спазмалгон знімає біль, а антибіотик рятує від запалення)))) і що завдяки "офіційній науці" ми зараз і відписуємо на форумі)))
     
  14. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    це перебільшення. (не жарт):)
     
  15. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    От в ласне з вашими порадами так і можна дійти до фіналу. Скажу вам таке якщо наприклад в мене хворе серце чи до прикладу нирки, якась там вроджена вада, то що би ти там в голові не крутив, фантазував то від цієї хвороби тобі нікуди не дітися, воно з тобою на все життя! Але якщо наприклад звернутися до медецини то все таки такі проблеми можна ще вирішити ну точно не фантазією що ти здоровий!
     
  16. Igor Fedoryshyn

    Igor Fedoryshyn Психолог, езотерик, цілитель

    Здоров’я людини залежить не лише від здорового мислення, але цей аспект також має важливе значення. А до фіналу за жодних обставин себе доводити не потрібно - живіть довго, щасливо і будьте звичайно здорові)))

    Наприклад, в моєї донечки при народженні також була вроджена вада серця, але нічого обійшлося без операцій. І хоча вона перших два тижня свого життя провела в реанімації, під крапельницями, але після того, як ми вирвали її із рук лікарів, ось понад 3 роки живе і ще ні разу не хворіла)))

    Є кілька останніх досліджень вчених, які говорять навіть про те, що можна перезаписувати інформацію на рівні ДНК. Тому навіть вроджені хвороби можна лікувати.) Можу багато про це говорити... Буде цікаво розкажу)
     
  17. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Ну звісно що медецина зараз сучасна і ладна побороти багато недуг, а якщо не підсилу їм,ну тоді лиш лишається віра в Всевишнього на зцілення тіла.
     
  18. Marinny

    Marinny New Member

    Долго страдала от гипертонии, решила попробовать самоздрав. Занималась дыхательными упражнениями всего 10 минут в день, а эффект дал о себе знать уже через неделю. Давление пришло в норму, я забыла, что такое таблетки, чувствую себя намного лучше. Купила на медтехнике на 602 Аппарат дыхательный Самоздрав (Тренажер физкультурный имитатор - капникатор)
     
  19. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Тобто ви неділю позаймалися, і все? Все стало в норму, чи треба ще займатися назавжди?
     
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    художній свист.:haha:
     
а де твій аватар? :)