Кровяний тиск

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Мих, 10 бер 2007.

  1. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Я знаю що калина допомагає знизити тиск , пробувала на собі. В мене переважно понижений, але іноді буває 150/ 100 при такому домомагала .Даю в чай, або просто розводжу з водою. Це перемелина з цукром калина.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Нажаль, поки не зустрічав нормальних кардіологів. Вірніше зутрічав хороших в плані того, що добре лікують наслідок. У вас тиск? Зробили кардіограму, а по ній виписали пігулки. Все, пий, аж до цвинтара, а розібратися в причинах не так то просто. А інколи навіть ви можете дізнатися причину, а толку? Так, як он сказали пані Текілі: "у вас гормональні розлади", от і лікуйся. А що, коли, тиск від нервових перевантажень? Будете поновлювати нервові клітини, чи як? Або от вам приклад на хлопський розум: як в здорової людини піднімається тиск чисто обєктивно: переляк - спрацьовують залози, які вивільнють у кров адреналін - тиск підвищився. Страх пройшов - тиск внормувався, а як у гіпертоніка? Виділився в кров адреналін без причини, бо залози спрацювали внаслідок підпсутої нервової системи - маєте неконтрольований високий тиск.

    І що з тим робити?
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Якщо тиск скаче від низького до високого, то це вказує на проблему з нирками. ;)
     
  4. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Можна бігати, та й загалом - побільше руханки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Вірю, але в момент високого тиску багато не побігаєш... хіба, коли тиск в нормі.
     
  6. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Не знаю... в мене завищений трохи, то я більше року назад тупо почав бігати.
    Втягнувся, через кожний другий день кров з носа пробігаю свої 8 км за любої погоди - лікар каже супер, позитив відчутний. Не кажучи вже про підняття загального позитивного тонусу.
    Воно непогано заставляє ганяти кров по тілу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Супер!

    А який тиск був і зараз є?
     
  8. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Брехати не буду - не знаю. Завше був здоровим биком, і ті цифри в голові не тримав.
    Але була ситуйовина в житті, три місяці інтенсивної станції, імперіалісти життя врятували, 5 операцій, з того світу витягнули - після того час від часу до лікаря на провірку приписали ходити. От він і сказав якось, що тиск мол в вас завищений, треба таблетки пити. Почав бігати регулярно, і рухатись, при любій можливості ровером краще їду ніж машиною, інколи, коли погода шикарна і встану вчасно, то взагалі 5 кілометрів на роботу пішки йду, і 5 назад, навіть не ровером їду, машина стоїть весь час, хіба на вихідні гасаю нею - через півроку доктор сказав що все нормалізувалось і що до нього можу не ходити, йно раз-два на рік для профілактики.
    Але точні цифри тиску не можу сказати, чесно. Коротше, на хлопський розум - кров ганяти треба
     
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Справа в тому, що мій двоюрідний брат щодня бігає по 5 км зранку, він вчитель фізкультури, на 10 років старший, ніж я, вага - в нормі, але має тиск.
     
  10. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Хм, не знаю тоді мих, може від венозної системи ще залежить чи що...
    Шо буду брехав, я не спец.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ви добре сказали - кров тре гнати.

    Але причини бувають різні.
     
  12. Igor Fedoryshyn

    Igor Fedoryshyn Психолог, езотерик, цілитель

    З точки зору такої науки як психосоматика - пробеми з тиском крові можуть бути у двох випадках:
    • Підвищений тиск - неприйняття людиною зовнішньої реальності. Іншими слова, гіпертонія актуальна для людей, в житті яких відбуваються зміни, але з якигось причин вони не готові приймати ці зміни, не хочуть змінюватися самі, чи підлаштовуватися під них... Тобто мова йде про певну внутрішню "не гнучкість";
    • Понижений тиск - неприйняття людиною самої себе, власних можливостей і внутрішнього потенціалу і т.д. За цим також криється низька віра в себе... Це означає, що в середині відбулися значні зміни (духовний, особистісний ріст), але, знову ж таки, людина не готова приймати це...
    Відповідно такі речі таблетками, чи пігулками не лікуюються. За цим повинна стояти робота людини над собою. Цей же принцип актуальний для будь-якого іншого захворювання!
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Oxid

    Oxid Well-Known Member

    не всі люди можуть чи хочуть працювати над собою, далеко не всі, мабуть таких незначна меншість... більшості доводиться довіряти доказовій медицині і приймати пігулки...
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Зовсім не серйозні причини навів пан Ігор про підвищення чи зниження тиску. Якщо в мене коливається тиск від низького до високого може, то я тоді під два пункти попадаю.:sad: Та тут причин для тиску є маса: це хвороби нирок, серця, судин, хребта та ще купа всього можна додати до причин повязаних в людей з тиском. А вже точно не психоматика
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Згоден. Є наприклад, генетиче. То яка тут психоматика?
     
  16. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Так а щод генетики і тиску, це теж взаємозвязане, тільки в молодому віці ми ще не відчуваєм того привязування до генетики, а з роками відчувається!
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Igor Fedoryshyn

    Igor Fedoryshyn Психолог, езотерик, цілитель

    Наприклад, моя мама теж не хоче працювати над собою (виправдовується віком) і довіряє "доказовій медицині і приймає пігулки", проте за роки приймання ліків здоровішою поки не стала і гіпертонії не позбулася.
    Власне у місцях знаходження "доказової медицини" (лікарні, поліклініки, аптеки і т.д.) здорових людей не знайдете. Вони зазвичай проводять свій час в інших місцях. І знову ж таки, мова йде про банальне і заїжджене "питання вибору" кожної людини – працювати над собою – не працювати / хочу, можу – не хочу, не можу...

    Не варто применшувати вплив наших емоцій і думок на виникнення та перебіх тих, чи інших проблем зі здоров'ям. Є така фраза: "Незнання законів не звільняє від відповідальності", якщо її перефразувати під нашу дискусію, то вийде щось типу таке: "Нерозуміння механізмів виникнення психосоматичних захворювань, не сприяє тому, що людина не хворіє на хвороби, причиною яких є чисто психологічні чинники!"

    Можна легко перевірити, якщо хтось бажає дізнатися, як впливають думки на наше здоров'я і самопочуття . Повторюйте протягом дня подумки фразу: "Я хворий на рак і повільно вмираю!". Додайте сюди ще декілька пережитих стресових ситуацій і від декількох тижнів до кілька місяців людина "клієнт" благодійного фонду по збору коштів на лікування в Ізраїлі...

    Рекомендую не ризикувати, а то ціна питання досить висока!!! Краще концентруйтеся в думках на наступному: "З кожним днем я стаю все здоровішим і здоровішим, Любов наповнює кожну клітинку мого тіла, моє самопочуття прекрасне!". Додайте сюди трішки радості і позитивних емоцій - і Ви забудете, що таке лікарі назавжди)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Розумні речі пишите.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Oxid

    Oxid Well-Known Member

    Якби були докази клінічних досліджень, порівняння груп пацієнтів, з яких одна повторювала подумки першу фразу, а інша - другу, а третя - контрольна, четвета - з якоюсь індеферентною фразою, то може і б повірив, а так -ні :)

    :scratch_one-s_head:
     
  20. Wili

    Wili Well-Known Member

    мля напишіть мені хоч одну думку, яку ви задумаєте і вона опа збудеться?
    щоб щось покращити повинна бути дія, і якщо в людини проблема з судинами то щоб вона собі там не мріяла, без фізичної дії ( буть це фізіотерапія, чи приняття препаратів) вона не вилікується.
    п.с. як казала мені одна лікарка, маєш голову то мисли.
     
а де твій аватар? :)