Критикуємо Київстар

Тема у розділі 'Телефонія', створена користувачем Falko, 4 вер 2007.

  1. randylv

    randylv Well-Known Member

    А який будинок, на скільки квартир? Якщо квартир мало, то й потенційних абонентів мало, і Київстару та колективна заява буде до одного місця. Копійки і гривні вони, повірте, добре рахують.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. evlampia

    evlampia самобутня

    Доброго дня! Дякую всім за відповіді та поради, правда не зовсім оптимістичні для мене. Та все ж... Допоможіть ще чимось! Будинок в нас польський, не багатоповерхівка, але триповерхівка, в якому 12 квартир. Хіба для Київстару цього мало? Вул. Заводська, буд. 6, бічна Замарстинівської. Чи відмовитися від їхнього моб. зв’язку (в нашій родині, мешканців квартири сім київстарівських карток) і всім дружно перекинутися на МТС? А якщо ще й дальніх родичів та друзів підмовити?
    А ще може хтось із наших сусідів чи знатоків це читає? Чи хтось підкаже нормального інтернет-провайдера, що надасть послуги за нашою адресою? Укртелеком та Лінкком прошу не пропонувати :facepalm:! Є ще хтось хороший?
     
  3. liyama

    liyama Well-Known Member

    3000 грн за кабель з роботою, при умові що до кабельованого Київстаром будинку меньше 100 метрів, якщо більше тоді + 30 грн за кожен додатковий метр +
    самий примітивний Коммутатор D-Link DES-3200-26 24-порта 10/100Mbps+ 2 Combo 1000BASE-T/SFP L2 управл ціною 2500-3000 грн разом = 6000 грн
    скиньтесь з 24 квартир всього по 250 грн
    6000 грн \ 24 квартири = 250 грн
    ааа ..блін я ще забув треба дозволи і хабар для ЖЕКу ну то копійки ще десь 800-2000-8000 грн , як домовитесь з головою ЖЕКу

    Зі якщо квартир більше 24 тоді щось на зразок D-Link DES-3810
    ~7000 грн
    7000+3000= 10 000 грн \ на кількість бажаючих

    ---------- Додано в 16:40 ---------- Попередній допис був написаний в 16:33 ----------

    терба не заяву писати, а бабло збирати ₴ , назбираєте хочаб 1000-1500 у.е ваш будинок зголоситься підключити з 10-ок провайдерів на умовах в рази краще ніж Київстар

    ---------- Додано в 16:47 ---------- Попередній допис був написаний в 16:40 ----------

    подивився уважно карту ..змушений вас розчарувати ....
    дуже малоймовірно що найближчих 5 років там буде швидкісний якісний інтернет
    хіба на вище перелічених мною умовах, але по 30 грн за метр від найближчої багатоповерхівки бізнес центру \ банку \ пристойної великої діючої установи
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Top Dog

    Top Dog Український Українець

    Користуюсь Київстар та МТС вже 10 років. МТС стабільніший, зате Київстар дає якісніший зв'язок. От якби не їхні раптові "покращення тарифів"...
     
  5. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    "Насильственные" подписки, списание средств без согласия, предупреждения или оповещения абонента испытал на себе практически каждый пользователь любого средства связи. Однако, как правило, если как следует разобраться в ситуации, почти всегда можно найти разъяснение, которое объяснит и докажет, что виноват в этом был сам абонент. Не так понял, не там ввел номер или нажал неправильную клавишу.
    Легализованное воровство: как Киевстар ворует деньги у своих абонентов • Национальный антикоррупционный портал «АНТИКОР»
     
  6. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    То тільки в мене таке враження що як тільки зявляється на рахунку 20-30 грн. то ті суки вигадують "порівняно чесний" спосіб як їх вкрасти?
     
  7. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Коротше після недовгої переписки з оператором 26 грн. і 44 копійки пообіцяли повернути протягом 5 робочих днів...Виявляється то мій телефон винний, взяв і поміняв точку доступу :)))
     
  8. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    У моїх кожного разу лайка, як поповнюють телефон, допроситися подзвонити на іншого оператора зась (хоча мені і не потрібно) - то коли просять чужу людину і верещать, що не можуть подзвонити. Я кажу: не могу і не хочу - то різні речі.
    Мені хватає заплатити 60 грн на півроку на МТС і дзвоню куди хочу.
    То люди щось собі в голові мають з тим "К". Зазвичай на роботі начальство бере оптом для себе тариф, а дрібні повинні під них підлаштовуватися, щоб не палити багато грошей. Кому - прибуток, а кому морока.
     
  9. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Гроші повернули, більше ексцесів наразі не було. 40,грн. вже другий тиждень на рахунку, і досі не вкрали :)))
     
  10. tea man

    tea man 茶人

    В мене вже два рази пропадало з рахунку по 35 грн. Після цих випадків тримаю на рахунку не більше 10 коп:fu:
     
  11. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Варто було таки вияснити де вони ся поділи .
     
  12. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    - Пані має «Київстар»?
    - О!...Якби я його мала, то вже б мала віллу, яхту, острови !
    ... але поки що «Київстар» має мене...

    (с)
     
  13. fedorivandriy

    fedorivandriy Active Member

    Як на мене краще вже Київстар, ніж Лайф чи той же Мтс. Тут хоча б тарифи адекватні. Але є одне але, це зв'язок, з яким останнім часом проблеми:scratch_one-s_head:
     
  14. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

а де твій аватар? :)