Між нами прірва. Подивіться як вбрані наші діти на свята...вишиваноки, віночки, все яскраво та радісно. І їхні діти...галіфе, пілотка, гімнастьорка. .Діти народжені для війни...
У нас окуповані землі, у нас війна, але ніхто не намагається нав'язувати дітям "патріотичне воспітаніє" з вдяганням зеленої форми. Таки Путін багато позичив у Гітлера. Гітлерюгенд детектед.
Дуже добре, що ви провели докоммунізацію. Нам теж треба. У нас в Білорусі, правда, мало міст переіменнованних. А ось районів, вулиць, скверів, площ - хоч греблю гати. І пам'ятників Леніну багато. Навіщо їх стільки? Не розумію.
@lambda, а скільки, на вашу думку, пам"ятників Лєніну можна у вас залишити? І для чого ці пам"ятники?
Якщо по доброму, то всi. -- На момент розпаду СРСР пам'ятників Леніну в Україні було більше ніж в Білорусі і Росії з огляду на кількість міст. Дивитесь Україна 5,500 пам'ятників на 460 міст Росія 7,000 пам'ятників на 1,100 міст Білорусь 600 пам'ятників на 102 міста Сьогодні в Білорусі близько 400 пам'ятників Ленiну. Джерело Сколько всего памятников Ленину? І для чого ці пам"ятники? Можна відвезти їх в парк який-небудь і музей з них зробити. У Литві такий є.
Жорстоких людей і пам'ятників їм було багато в історії людства. Зараз деяким хочеться перевернути усе догори дном і знищити радянське минуле. Мені теж хочеться. Через 100-200 років наші нащадки до всього цього будуть спокійно ставиться. Музей пам'яток Леніна під відкритим небом є непогана ідея. Туристи в Литві їздять в музей Леніна, також як на гору Хрестів біля міста Шауляй. І хто скаже, що литовці добре ставилися до комуністів і Леніну? Спокійніше треба ставитися до своєї історії.
Ну один такий музей може й має право на існування. Але ж у нас ностальгуючі за совком почнуть у кожному районі їх робити ще й квіти з вінками туди перти будуть.
Ця ностальгія швидко закінчиться, зі зміною поколінь, а історія залишиться. То ж навіщо вдаватися до крайнощів і нагнітати й без того складну ситуацію? Хіба демократія не передбачає лояльність до ностальгічних почуттів усіх громадян? (Для довідки: я байдужа до Леніна, але не до справедливості)
В Криму якась хрєнь твориться... Ще одного патріота расєї засудили Правозащитники сообщили о депортации крымчанина
Я з вами не погоджуюся. У нас, у Львові багато є памятників: і хорошим, і не дуже і народ спокійно до того ставиться. Але Ленін - не просто памятник, він є ідол. Якби зараз у Львові стояв памятник Леніну - це була б точка кипіння. Вдень його б обливали фарбою, а вночі витирали б хустинками. От прикладом є памятник Леніну у Києві. Зняли і забули, а якби стояв, то час від часу лили б коло нього смарклі. ВО Свобода з комуністами мали б шанс проявити себе... попіаритися.
Можете мені не вірити, але до Леніна як ідолу в Білорусі відноситься тільки доросле покоління і росіяни. У мене і мого оточення Ленін не викликає ніяких емоцій. Швидше за неприязнь. Але музей пам'ятників Леніна можна зробити - з очей геть з вулиць і площ. Нехай іноземці та нащадки дивляться на пам'ятники Ленiна. Але якщо взровут пам'ятники Леніна, а не в музей відвезуть, то я сильно на засмучусь.
Я додам. У нас молодь, років 20-ти, навіть не відповість хто то такий, хоча пам'ятники стояли до недавнього часу. І я, до речі, не розумію істерії навколо Леніна, наче це сама велика наша проблема на сьогодні. Нагадує той максимализм, з яким комуністи розстріляли царську сім'ю. То чим, скажіть, ми відрізняємося від їхнього племя коли поводимось так само бездумно, стадно, жорстоко, безапеляційно? Чим ми відрізняємося від орків коли цькуємо, навіть один одного, за думку, яка відрізняється від нашої особистої??? Я з великою повагою ставлюся до шановного панства, та неконтрольована агресія і нездатність поважати опонентів - мене лякає
Там справа була не лише в сім’ї. З пам’ятниками часів царської епохи вони робили те саме, що зараз з пам’ятниками Леніна. Тому, коли особливо р’яні совкодрочери починають з піною у рота щось там мені щебетати: "пускай би стоял - ето же наша історія", я задаю їм дуже просте питання - "А Столипін і Олександр ІІ це хіба не наша історія? Наша... Так нахера ж було тоді в Києві зносити їм пам’ятники свого часу?" І як видно з подіями навколо пам’ятників Ленінам - 74 роки совкодрочерства даремно не минули. Діють тіми ж самими методами, як і 100 років тому
Колись бідя головного кінотеатру нашого міста стояла скульптурна композиція (а може й пам'ятник?) "Ленін з дітьми". Десь на початку 60-х (60-х, Карле!) його демонтували і вивезли у безвість. Так коли фото цього пам'ятника розмістили у "Однокласниках" підписи під ним були подібні до таких: "ой, а я помню, как жалко, что убрали!", "и кому он мешал?" А пам'ятник Сталіну взагалі у річці утопили. І не бандерівці...
Видається, що х..лівська опричнина якось вже намагається відмежуватися від кримнашу, адже розуміє, що відповісти за все ще доведеться. ...оригінал новини на МК: Председатель КС РФ Валерий Зорькин рассказал на заседании с участием президента РФ Владимира Путина о том, что Литва, которая является депозитарием Всемирной конференции судов, отказалась принять российских судей КС. Объяснили литовские власти это тем, отметил Зорькин, что «судьи конституционного суда представляют угрозу для безопасности Литовской республики». При этом глава КС сообщил, что «грешным делом» хотел предложить главе государства провести такую конференцию в России. «Мы же никому не будем запрещать, чтобы к нам приезжали», - заметил он. Раздраженный этой новостью Путин поинтересовался у Зорькина, что послужило причиной «такого идиотского решения». «Ваше решение по Крыму», - ответил глава Конституционного суда. По их мнению, добавил он, Россия нарушила «неприкосновенность, целостность территориальную Украины».