Крим 4

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем zet, 8 кві 2014.

Статус теми:
Закрита.
  1. Hauptmann

    Hauptmann Well-Known Member

    бедные и богатые есть в любой стране..........., я не бедный...хотя и не богатый, но те возможности для заработка, которые существуют меня устраивают, хотя могли бы и понизить налоги.
     
    Останнє редагування: 22 кві 2014
  2. Feba

    Feba Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 4
  3. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Це типу як Далай-Ламі заборонили в'їзд в Тібет?
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. ELiKA

    ELiKA Дуже важлива персона

    ...
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Сенсація!
    Россия оскандалилась с медалью «За возвращение Крыма»

    [​IMG]

     
    • Подобається Подобається x 10
  6. Feba

    Feba Well-Known Member

    Кримські татари заявили про репресії і вимагають розпустити "самооборону"

    Незаконна влада Криму почала репресії проти кримських татар.
    Про це йдеться в заяві президії Меджлісу кримськотатарського народу, поширеному у вівторок.
    "Вчинені випадки бандитизму і беззаконня, прямі вказівки з боку Ради міністрів Криму про введення цензури в ЗМІ при висвітленні діяльності органів національного самоврядування кримських татар, кримськотатарських громадських і політичних діячів, відсутність результатів по розкриттю лиходійського вбивства Решата Аметова - батька трьох малолітніх дітей, оцінюються кримськими татарами як акт цілеспрямованої репресивної політики влади проти корінного народу Криму", - йдеться в документі.
    продолжение и видео тут http://www.pravda.com.ua/news/2014/04/22/7023299/
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. zet

    zet Дуже важлива персона

    Народ, здесь фото крымских прилавков сегодня....
    [​IMG]

    этот магазин закрывается и фирма сворачивает свою работу в Крыму, в других - цены выросли в 2-2,5 раза минимум...
     
    • Подобається Подобається x 8
  8. zet

    zet Дуже важлива персона

    Может россияне думают, что и у нас так, поэтому и поддерживают "защиту прав русскоязычных"?
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Agaton

    Agaton Well-Known Member

    везли из Украины, но сейчас - украинская картошка гражданам РФ вредит не слабее, чем польские фрукты и молоко, голландский и литовский сыр или грузинская минералка :pardon:
    Росія забракувала українську картоплю
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Sphynx

    Sphynx Well-Known Member

    це складно, це дорого, але українському виробнику давно вже треба було тягнутись до європейських стандартів, а відповідно і до європейських ринків! у нас на Львівщині європейські фірми вирощують і ту саму картоплю і ягоди - все на експорт. ТО чому ж наш виробник не може постаратися, та, забувши про миттєвий заробіток, вкласти в перспективу - підвищити якість товарів, диверсифікувати свої канали збуту і забути про Расєю, а продавати в країни Європи. Я думаю, що так рано чи пізно буде, в нас іншого вибору і нема. ТОму хай забраковують нашу картоплю - це буде поштовхом до подальщої роботи!
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. metallic

    metallic Well-Known Member

    Так це парадокс. Ніхто не бажає чекати кілька років, коли повернуться інвестиції. Всі хочуть все одразу. Подивіться на наші підприємства. Навіть ті, які виготовляють конкурентну продукцію, ніхто не бажає модернізувати. Всі намагаються як можна довше, протягнути на радянському спадку. У нас в Херсоні, всі великі підприємства або трупи або у коматозному стані. Багато країн світу можуть заробляти на суднобудуванні, а у нас чомусь верфі стоять пусті. Загадка природи. Теж саме і з іншими технологічними виробництвами.
     
    Останнє редагування: 23 кві 2014
    • Подобається Подобається x 3
  12. Agaton

    Agaton Well-Known Member

    Та я і згіден.
    Нп для Польщі, російський ринок позицйонується десь на рівні Чехії (якщо говорити про експорт) і є на 3 рази менше німецького.

    На поставку любого товару в Росію треба 3 тижні (втч кордон і митниця на місці) і це тільки, якщо напаред договорени усі сертифікати , а в Естонію 2 дні разом з транспортом і без жодних питань.

    ---------- Додано в 13:05 ---------- Попередній допис був написаний в 12:57 ----------

    В принципі, то почати можна дійсно майже і від разу. Ринок простих продуктів є всюди ( в сенсії не вимагаючих якихсь особливих умов) і добиватися сертифікатів можна і з часом. Це звичайно чимали кошти, але Україна ж не пустель. Є і люди з освітою, є і обладнання.
    Найбільншою перешкодою здається зараз бути відсутність гармонізації стандартів, ну і найгірше - без спрощення митніх процедур буде подалі як є.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Sphynx

    Sphynx Well-Known Member

    А ще мені здається, окрім стандарітв і митниці, бракує законодавчої бази, яка б стимулювала розвиток підприємництва, зменшила тіньовий ринок і контролювала монополістів.. от минулого року Епіцентр купив Нову Лінію, де ж таке можливо в цивілізованому світі, щоб мережа, що займає 80% ринку, викуповує мережу, яка займає ще 15%... ну і прикладів є багато
     
  14. metallic

    metallic Well-Known Member

    Знаєте. Я все ж трохи про інше. Картоплю ми саджати не розучимось. Сто років тому саджали і двісті і триста. Це нікуди не дінеться. А от розучитись будувати ракети, літаки, кораблі, можемо дуже легко. Ті хто каже, що на початку 90-х, ми та Польша були в однакових умовах, трохи лукавить. Польська промисловість і поряд не стояла з українською. І навіть зараз, через 25 років розрухи, все одно і поряд не стоїть. Але ми продовжуємо все втрачати.
    На прикладі того ж суднобудування. Оскільки я людина південна, то це мені близько. Ми на верфях Миколаїва та Херсона, могли будувати майже усі види кораблів. Гордість ВМФ Китаю, авіаносець Ляонін, побудований у Миколаєві. Єдиний Китайський криголам Xue Long, у Херсоні. Всі важкі авіаносні крейсера СРСР, будувалися у Миколаєві. Той самий РК "Москва", яким лякає нас РФ, побудований там же. Список можна довго продовжувати. У Херсоні та Миколаєві, по три суднобудівних підприємства. І це, не рахуючи судноремонтних, та підприємств виготовлення різноманітного судового обладнання. І все це, майже втрачене. Заводи ржавіють, перебиваючись маленькими замовленнями. ЧСЗ - колиска авіаносного флоту СРСР. Тепер, ледь зводить кінці з кінцями, здаючи свої площі у аренду. Люди с заводу позвільнялись. У Херсоні ситуація, майже така сама. Більш-менш затребувані спеціалісти, їдуть працювати у РФ. Тут вони нікому не потрібні. Якщо так буде далі, то через 10 років, у нас не буде суднобудівної галузі.
    І ось тут питання. Чому маючи конкурентноспроможну, високотехнологічну галузь, ми її не підтримуємо? А навпаки, знищуємо?
    Що, в світі раптом перестали плавати на кораблях?! Та наче ні. У інших країн не має замовленб?! Та ні, є замовлення. То, блін, у чому справа??
    І така ситуація, у багатьох галузях. Якщо не рятувати зараз, то скоро ми вже нічого не зможемо повернути. Не буде тих хто зможе будувати і не буде на чому будувати.
     
  15. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ви так довго це розказували. А як польська промисловість поряд не стоїть, якшо на порядок вищий рівень життя? Кораблі не будують, але економіка ефективніша. В СРСР будували кораблі, але СРСР загнувся, а Польща пішла на підйом, отакі то справи.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Sphynx

    Sphynx Well-Known Member

    А тому що основою успішної економіки у світі є малий та середній бізнес! це не значить, що не потрібно розвивати важку промисловість і відновлювати великі заводи, але створивши умови успішного функціонування для підприємств середнього розміру, матимемо той скелет, на якому і можна буде подалі будувати.
     
  17. metallic

    metallic Well-Known Member

    Польща пішла правильними кроками розвитку, ми - ні. Ми не через нашу промисловість погано живемо, а через недолугих керманичів.
    Порівнювати Польщу та СРСР - це смішно. СРСР загнувся, через великі амбіції декотрих політичних особистостей. Ну і звісно, через небажання прогресувати. У сучасному світі, такий тип держави був не здатним до існування.
     
  18. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    А навіщо ви почали порівнювати? Керманичі і в СРСР були недолугі, то за чим ви шкодуєте? Радянська важка промисловість виросла на костях ГУЛАГУ, так заклали її дешеву амортизацію, потім лиш котилась по інерції.
     
  19. metallic

    metallic Well-Known Member

    Я порівнював Україну та Польшу. А не СРСР.

    Я шкодую, за тим, що ми втрачаємо високотехнологічні галузі.

    Ну і яке це відношення має до сьогодення?

    Це, взагалі якась маячня.
     
  20. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ну індустріальний Миколаїв - це УРСР.


    Я маю на увазі що Сталін звів радянську економічну міць на безкоштовній праці і ентузіазмі. Час ішов, країна мінялася, безкоштовних працівників ставало все менше, тому економіка почала тріщати і врешті розвалилася.
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)