Крик про допомогу!

Тема у розділі 'Доброчинність', створена користувачем nkovaliuk, 22 гру 2016.

  1. nkovaliuk

    nkovaliuk New Member

    Звертаємось до небайдужих людей!!! У нас в сім'ї сталася страшна біда,у моєї рідної сестри захворів чоловік на невиліковну недугу. Молода сім'я, Катя і Сергій 10 років чекали на дитину...І нарешті сталося диво, народився довгоочікуваний малюк! Радості не було меж...Не встигли батьки натішитись подарунком долі, в двері постукала біда, тяжко захворів Сергій, підступна недуга(діабетична нефропатія) не давала про себе знати рік часу, а коли з'явилися перші признаки було вже ЗАПІЗНО! Діагноз шокував нас усіх, а лікування - пожиттєвий гемодіаліз, для хворого на цукровий діабет, це те ж саме, що і смертний вирок..-це кілька років життя. Єдиний шанс-трансплантація нирки. В Україні можна провести лише родинну трансплантацію. Сергій-сирота, немає ні батька, ні матері, лише три рідні брати, один з них не зміг допомогти через хворобу, у нього теж виявили цукр.діабет, а два інших - незважаючи на наші благання, просто відмовилися, страшна людська байдужість! У нас залишається лише єдиний шанс-трансплантація за кордоном, найдешевше у Білорусії - це 70 тис.$ ! Нашій родині не під силу знайти такі гроші, сума просто непідйомна! Тому хочу просити допомоги у всіх небайдужих людей! Дуже прошу допоможіть врятувати Сергія! Дайте людині шанс на життя!!! Карта Приватбанку, на яку можна переводити кошти 4731 2171 1293 9887, Мандрика Катерина Григорівна.
    Номер телефону дружини Каті 0662306303 / 0976454289
     

    Вкладення:

а де твій аватар? :)