Ой,ні)Я буду сучасною,діловою бабцьою і по всіх похоронах шлятися не буду) Та отож..якраз про це і подумала(додумалась)
Там важливий саме обряд спалення, на відміну від нас, де спалення не має якогось ритуального чи обрядового значення а є просто альтернативою традиційному похованню. Причому в нас вся суть в повному спаленні тіла, що вирішує багато санатарно-гігієнічних питань, наприклад запобігає поширенню хвороб, забрудненню грунтових вод тощо. В індусів же тіло не згорає повністю і ця кремація тільки створює ще більшу антисанітарію - обгоріле тіло викидають наприклад у священні води Гангу, де воно розкладається у воді та на березі. Це тіло обдзьобують птахи, обгризають бездомні пси і інші тварини. При цьому всьому за пару метрів від тіла у воді плещуться люди, оскільки вірять у цілющі її властивості.
Що дивно, що це їм не дуже шкодить Ну так зрозуміло - спалення тіла в крематорії розглядається, як ліквідація якоїсь непотрібної речі, яка забруднює навколишнє середовище. Фактично, сміття
Судячи за кількістю самих же спалюваних трупів і віку цих померлих, шкодить, та ще й як. Якщо серйозно, то в Індії широко представлені практично всі інфекційні хвороби. А взагалі - Індія надзвичайно брудна, тому там важко сказати, чи більше шкодять трупи в річці, чи фекалії і сміття на вулицях, рої мух чи ще щось. Якщо комусь цікаво, можна подивитися ось тут. Знайдете там і трупи в річці, такщо подумайте спершу, чи хочете таке бачити.
шкодить - не шкодить , а їх популяція за мільярд перевалила. про трупи , це трупи бідних. спалити труп дорога штука, і не кожна сімя соже дозволити собі повний сеанс. що не догорить - кидають у воду.
Не показник. У всіх бідних країнах здебільшого народжуваність висока. Не думаю, що Вам би подобався приріст популяції коли половина дітей вмирає, але всього в сім'ї їх народжується з 15, тому приріст і так шалений.
кожен як хоче так робить. католицька церква ніби не забороняє, але й не вітає, православна - категорично проти. Біблія каже порох - до пороху, тобто тіло має піти в землю. Я - за традицію, а те, що не вистарчає місця... а що мене, мертвого(на той час) то обходить? Ну а розвіювання по вітру я проти категорично, бо я не Маркс
колись ми з колєгами розглядали бізнес - кремацію. але мені воно якось... не до душі. Доречі, смороду від такої акції... няй го качка копне... а ще як кожен побажає розвіяти свій сморід в атмосферу... "то труба" Ще Доречі, спалювання йде лєтрикою. Установка вартує коло 300 000 євро... ---------- Додано в 17:19 ---------- Попередній допис був написаний в 17:18 ---------- А у вас велике бажання спалитисі?
В нас крематорії переважно газові - їх вважають кращими. Для того існує друга камера над основною, де додатковим пальником проводиться остаточне спалення газів, зокрема щоб утримувати викид CO і органіки на мінімальних рівнях.
Та ні, я маю на увазі, що прах від спалення - то той самий порох. Тож чи тіло ховати чи прах - виходить, що те саме.
якщо си немає проблем з англійською , то відео на тему приросту населення і медичного забезпечення. http://www.youtube.com/watch?v=jbkSRLYSojo Cremation How to Find the Cost of Cremation in Your Areacost The cost of cremation can be much less than a traditional burial. Two of the main reasons for the reduction in cost are a fancy casket is not required nor is a burial plot necessary. The cost of cremation can vary widely depending on the services that are selected. A general guideline for cremation costs is from $800 to $2000. You can, of course, get fancy and run the price up. http://www.ehow.com/how_4887859_cost-of-cremation-area.html трохи дорого. але як пишуть в темі , у нас дійсно є свій газ.
Прямо зараз - аж ніяк А от після смерті хай би спалили, абсолютно не хочеться в землю Мабуть, доведеться пожити подовше, доки ві Львові збудують крематорій.
Десь вище говорили про оссуарій в Кутній Горі. Ось як воно виглядає Зовні І з середини Хоча до крематорію то відношення не має, швидше навпаки. Не знищення, а увіковічнення
Просто в Україні звичайний похорон дешевший, ніж за кордоном. В наведеному ж Вами тексті нижче: Так приблизно, тут кремація вийде і в два рази дешевше, ніж звичайний похорон. Власне це зараз напевно і є одна з причин її поширеності. Крім того, не знаю як зараз, але колись в Україні не платилося річну оплату місця на цвинтарі - раз поховали і все. В Європі за цвинтарне місце потрібно платити. При похованні платиться за 10 років наперед, оскільки це час, необхідний для розкладу тіла і в цей період могилу не можна розкопувати, переносити і т.д. А з урною можна маніпулювати як завгодно, та і місце для неї дешевше.
Скажіть, будь-ласка, чи можлива піч для крематорію на альтернативних видах палива? Для прикладу на деревині. Буду вдячний за відповідь!