Кредити в наш час, чи реально отримати?

Тема у розділі 'Економіка, бізнес і фінанси', створена користувачем Ivanqa, 30 бер 2020.

  1. Ivanqa

    Ivanqa Active Member

    От таке питання. Де можна отримати кредит готівкою, та ще й бажано онлайн. Якщо поточна кредитна історія, скажімо, не дуже ) Точніше наскільки взагалі це зараз реально?
     
  2. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    коли кредитна історія не дуже, треба роботу знайти, а не брати новий кредит :acute:
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    я думаю, що то лохотрон
     
  4. Vincento

    Vincento Well-Known Member

    Якщо зважати на поточну ситуацію, і варіант з роботою відпадає, то відповідь проста - брати там, де дають) Якщо серйозно, то мабуть мікрозайми, як варіант, але я не дуже в курсі, як воно там в них працює.
     
  5. Ivanqa

    Ivanqa Active Member

    Мені кажуть що мікрозайми не дивляться на кредитну історію, тому як варіант. Але трохи стрьомно туди лізти і невідомо де їх шукати. Бо багато про які бачила негативні відгуки.
     
  6. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Фігня то всьо...

    Перш ніж зичити треба знати точно - звідки будете брати віддавати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Ivanqa

    Ivanqa Active Member

    Та з заробітной плати. Зараз порізали все, а до відновлення ситуації требя якось жити. Можливо не зараз брати, але роздивляюсь таку можливість як один із варіантів.
     
  8. DamagePlan

    DamagePlan Well-Known Member

    ОЙ, ця історія нагадала про те, що я волів би забути. Але як вже згадав, то місяці 3 назад брав кредит саме в такому форматі, лише знайомий порадив одну контору, Бабулєс називається, типу агрегатор МФО. За певний кошт вони зразу дають доступ до багатьох організацій, де можна отримати позику. Але там своя історія з цим всім.
     
  9. manur

    manur Well-Known Member

    Взяти кредит - то як впісятися в мороз...... Спочатку тепло.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Смішно Смішно x 1
  10. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    бувають різні ситуації...

    наприклад, є платоспроможний попит на вашу продукцію... і можна розширити виробництво, але не вистачає обігових коштів...
    банк хоче, приміром, 5-7 відсотків на місяць... і все, робіть шо хочте з грошима, тільки вчасно платіть...

    а сусід каже - давай працювати разом, я внесу свою частку грошима... але хочу половину прибутку...

    і шо ви зробите? :popcorm1:
     
  11. Ivanqa

    Ivanqa Active Member

    Все прекрасно розумію. Але ситуації дійсно бувають різними, я сама заню що це таке, тому і не хочу їх брати без необхідності.
     
  12. Ivanqa

    Ivanqa Active Member

    Типу приховані відсотки і тому подібне? Чи ще гірше?
     
  13. DamagePlan

    DamagePlan Well-Known Member

    Ні, в цьому плані як раз все було досить чітко. Я не побачив, що ця послуга платна і м'яко кажучи, був трохи приголомшений, коли посеред носі в мене списали гроші. Це вже потім я вияснив, що це сервіс із підбору МФО і за повний доступ доводиться платити. Хоч з іншого боку доволі зручно, що не потрібно самому шукати пропозиції, кожного разу реєструватись і все таке інше. Достатньо завантажити лише один раз і все, далі обирай найвигідніші пропозиції. Вже все закрив
     
  14. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    цифри покажете? :popcorm1:
     
  15. Vincento

    Vincento Well-Known Member

    Подивився відгуки, щось багато люду пише, що посеред ночі гроші в них списує за подібні послуги...
     
  16. DamagePlan

    DamagePlan Well-Known Member

    Які саме?)
     
  17. DamagePlan

    DamagePlan Well-Known Member

    Бо як я писав вище, послуга коштує грошей, і не всі це бачать і розуміють, а вони ще й списання вночі наступного дня проводять. Тому так багато негативу і виникають погані асоціації. Я теж був в їх рядах, але швидко розібрався) Але ж то доступ на 5 днів і там з кожним днем все більше організацій надсилають свої пропозиції саме на основі твоїх даних. Головне зразу відписатись, як отримав бажане, бо ще здеруть грошей на наступні 5 днів.
     
  18. TORGZONE

    TORGZONE New Member

    Без хорошої кредитної історії і без застави тільки до "Манівео" ім подібним. Сама ніколи в таких товаришів кредит не брала і вам не рекоменду.
     
  19. Ivanqa

    Ivanqa Active Member

    Загалом тепер маю певне уявлення, а деталі вже лише на своєму досвіді... Дякую за відповіді.
     
  20. Creditvsem

    Creditvsem Member

    Зараз багато компаній, де можна отримати кредит, але однозначно потрібно перевіряти кожне мфо, щоб надалі уникнути проблем. Я нещодавно оформив Кредит під 0 процентів в creditvsem.com.ua. Надані дуже вигідні умови, мінімальний відсоток переплат. Ви можете проконсультуватися вам підкажуть та допоможуть все правильно оформити.
     
а де твій аватар? :)