Намек был следующий: нельзя решать, что фамилия ковалев имеет украинские корни, исходя из того, что сегодня в русском литературном (!) языке коваль не используется, только кузнец. Тем более, вполне достаточно в русском литературном слов, однокоренных "коваль". Следовательно, коваль - такое же русское слово, как и украинское. Просто в русском литературном уже не используется. Это не означает, что в разговорном русском какой-то области его нет или в устаревших словах. Просто замечательно смотрятся посты экспертов, которые знают только часть русского языка, о том каким словам в этом языке быть положено, а каким - нельзя ни в коем случае. Особенно радуют выводы, что если эксперт решил, что какое-то слово к русскому не относится, но есть в украинском, то его обязательно заимствовали, попросту украли из украинского. Эксперту невдомек, что сегодня много чего русского не используется, это не означает, что оно нерусское. Без сомнения, незнание о чередовании гласных - первый признак эксперта. Вы суслика видите? Нет? А он есть! И не трожьте малороссов, пожалуйста. Не нравятся - не ешьте
чи я "освободітель" - щоб людожером бути? перепрошую, але мій дід воював на фронті, а не з місцевим населенням
Почему они не хотят нас видеть, или История на службе у имперской политики Владимир СЕРГИЙЧУК, доктор исторических наук, профессор Утвердившись на российском престоле, императрица Екатерина II, как известно, сразу же поручила князю Вяземскому предпринять весь комплекс надлежащих мер, чтобы как можно быстрее заставить украинцев «деликатным способом русифицироваться». И уже спустя сто лет министр внутренних дел России Валуев посчитал нужным убеждать весь мир, что украинства «не было, нет и не может быть». http://www.day.kiev.ua/258137/
А что при Екатерине были такие украинцы, что надо было "деликатным образом русифицировать" ? Ну, ребята, вы даете ! Вы хоть поищите архивные документы письменного "казацкого" языка того времени. Вот скоро все в Интернет засунут, и можно сразу будет по Гуглу или другому поисковику проверить сразу. Тяжело вам будет.
А де ви бачили таку згадку? В хроніці Литовській і Жмойтській є згадка про козаків під 1342 роком. "Року 1342. Любарт Гедимановичь брат Олгердов, князь волынский и луцкий, не дбаючи на примире, котрое был Казимер, кроль полский, з Литвою на час певный постановил, зобравши войско козаков литовских и волынских, пришол под замок Галицкий, замок и мЂсто взял, мЂщан 94 и купцов котрые ся были на ярмарок з[ъ]Ђхали, много побил и мЂсто спалил, которое уже было в держа†Полской, так теж и з волостей Галицких здобычи набравши вернулся додому. Потым знову, зобравши войско болшее, вторгнул до Полщи под Завихвост, где всЂ волости, фолварки, мЂстечка и села мечем и огнем звоевал, и з великою корыстю вернулся до дому своего." Це вам буде нікуди від брехні подітись. "Ти ? шайтан турецький, проклятого чорта брат і товариш і самого Люципера секретар! Який ти в чорта лицар коли голою сракою їжака не вб'єш? Чорт висирає а твоє вiйсько пожирає. Не будеш ти, сукин ти сину, синiв християнських пiд собою мати, твого вiйска ми не боїмося, землею і водою будем битися з тобою, распройоб твою мать. Вавілонський ти кухар, Македонський колесник, Ієрусалимський бровирник, Олександрійський козолуп, Великого й Малого Єгипту свинар, Армянська свиня, Подолянська злодiюка, Татарський сагайдак, Каменецький кат, і всього світу і підсвіту блазень, а нашого Бога дурень, самого гаспида онук і нашого хуя крюк. Свиняча морда, кобиляча срака, різницька собака, нехрещений лоб, мать твою в'йоб! Отак тобі козаки відказали плюгавче! Невгоден єсі матері вірних християн! Числа не знаєм бо календаря не маєм, місяць в небі, рік у книзі, а день такий у нас як і у вас, поцілуй за те у сраку нас!.." "минута" і "время" зараз використовуєься в українській мові частіше, ніж "хвилина" і "час" Всі слов'яни в майбутню московію прийшли з території України і Білорусі, або як мінімум транзитом з Польщі чи Дунаю. Тому або ви визнаєте походження російської мови відповідно від більш давніх української, білоруської і польської, або ваша мова є такою ж давньою, але не слов'янською.
На момент перехода славян в будущее Московское княжество не было ни украинского, ни белорусского, ни русского. Был древнерусский, это совсем другое. ЗЫ классный смайлик.
Це ви себе можете так тішити, а насправді українська тоді вже давно як була. Називатись та мова могла як-завгодно: слов'янською, полянською, древлянською чи дулібською, але є незаперечний факт - тут жили слов'яни зі своєю мовою, а в майбутній московії слов'ян ніяких не було. Першими слов'янами в майбутній московії були лахами (вятичі), тому до чого там древньоруський взагалі не зрозуміло.
Старобулгарска цiрковнославянска офіційна письмова для всіх включаючи (румун ) мова. Древнерускіе локалізование версії і для москвичів теж старословянской.
Невідомо як слов'яни туточка виникли. Якщо прийшли з аварами то зi cхiду .Москва така сама несловяньска назва як Київ. Хто знає звідки на Мораве місто Київ?
Меря, Весь, Мурома, Мордва, Черемиси... Як це не відомо? Тогочасні історики добре описали як слов'яни проникали в Римську імперію. На балканах здавна було Римська провнція Славія, там вони і поселились, звідти і назва слов'яни. Мабуть серед них були і кияни з Києва на Дніпрі, от і заклали ще один Київ. Насправді весь простір від Адріатичного моря до Дніпра тисячоліттями був слов'янським і періодично відбувались переселення слов'ян зі сходу на захід і навпаки. Правильно, але москва, як і румуни, не були слов'янами. Запорозькі козаки офіційно виводили свою назву від хозар. Генетично вони точно мають хозарських предків, але українських коренів в козаків не менше.
Именно для этого запорожские казаки создали Официальный Институт Запорожских Казаков. Официальный Институт Запорожских Казаков - официальный источник мнения запорожских казаков о собственной истории.
2 premium Слов'яне мовна група. Сучасні кияни в такому разі теж не слов'яни їм і брама та трускавка - а це што?Слова не розумiють як нiмци. Провінції Славія в Римській імперії не було, пардон але це обман. Болгари більше до турок схожи ,нордічни руси на фінов. Поляки горці-кельти, поморяне балти. З Україною полещукi- ятвягі тобто балти, стiпові кумани та хозари ,у карпатах кельти. Не могло раптом відразу вилупитися слов'янська більшість що в Москві що в Україні.
Конституція - це достатньо офіційний документ? "Дивний і невгадний у долях своїх Бог, милосердний і довготерпеливий, праведний у покарах як завжди від початку видимого сього світу, вивищує на праведнім мірилі свого правосуддя одні держави, а інші за гріхи та беззаконня смиряє; одні уярмлює, інші звільняє; одні підносить, інші скидає долі. Так і народ бойовий стародавній козацький, який раніше називався козарський, спершу був піднесений безсмертною славою, просторим володінням та рицарськими відвагами, якими не тільки довколишнім народам, а й самій Східній державі був страшний на морі й на землі, і то так далеко, що цісар східний, бажаючи його собі довічно примирити, з'єднував подружнім союзом синові своєму каганову дочку, тобто, князя козарського." "Оскільки народ, колись званий хозарським, а потім - козацьким, починає і веде свій родовід від войовничих і непереможних гетів" Помилився, провінція звалась "Савія" (Pannonia Savia) http://en.wikipedia.org/wiki/File:Ancient_balkans_4thcentury.png Це римська провінція 4 ст., мабуть від річки Сава. Схоже навіть наші продвинуті історики про це не знають. Болгари насправді і є турками (тюркіти), доречі звуть себе булгарами, як волзькі булгари, які точно не слов'яни. В Московії дійсно не могла вилупитись слов'янська більшість, бо прийшов туди лише один ляський народ - вятичі, а от в Україні жило аж сім слов'янських народів, тому слов'янська більшість утворилась елементарно. Невже ви не знаєте що таке кий і моква? Кий - Кийів. Моква - спотворено мордвою на Москва.
У турків свої думки про Кий. Не читайте той турецький патріотизм, послухайте мелодію. Така собі козацька. http://es.youtube.com/watch?v=p1FApjq19eA&feature=related Москва ,Мордва ,Литва може i був колись такий народ- москва , то як Дакота штат je а народ -"чужие" ?