Відповідь: Козаки Добре подивимся на мапу - тобто на те що ви вказуєте - Але до того підглянемо що ж то за міста - Аккерман та Ізмаїл : Джерело http://uk.wikipedia.org/wiki/Акерман Тобто Одеська область. Далі : Знову отримуємо Одеську область. А тепер поглянемо на мапі на Одеську область, де вона розташована і зробимо висновок(як на мене ближче до Турції, але ніяк не Карпат, але кожен зробить для себе висновок) : (примітка Одеська область зображена червоним) Щодо ногайців : Джерело http://uk.wikipedia.org/wiki/Ногайці Зауважте який рік, а "нарєчіє" вже звучало, ви певне помилились, то не вони. Не тільки, це ще село в Україні, річка та місто в Росії. Хоча назва міста, наскільки я розумію, має таке саме походження, тобто тюркське. Це мені схоже з Джерело http://uk.wikipedia.org/wiki/Самара_(притока_Дніпра) (теж Самар) Джерело http://ru.wikipedia.org/wiki/Самара А це щодо річки Самари в Росії (зауважу дано не всі варіанти, але це контр факт, бо історія це історія і конкретно хто де купу наклав ніхто не може ) : А звідки ви це знаєте ? Факти, дослідження. То раз, а по-друге то турки зі своєю мовою, то вже білоруси, краще вже було російську вибирати, бо ближче як на мою думку. О вже смесь. Так значить це вже не є турки як ви писали колись. Скоро може дійдемо ще до іншого висновку. Дякую. Почитаю, прокоментую, бо мушу вечеряти.
Відповідь: Козаки стоп, стоп.... а звідки висновок, що "уже не любили"... і в яких роках призер нобелівської премії писав свій "тихий дон"?.. і яких українців?... відомий факт, що українців на початку 20-го сторіччя поділяли на "українців" та "галичан"... не любили і тих, і тих?... чи тільки найближчих сусідів -- "українців"?... чи може кубанських українців -- прямих конкурентів?..
Відповідь: Козаки В «Книге Большому Чертежу» между левыми притоками р. Самары — Быком и Волчьими водами — упоминается «мечеть татарская каменная».63) В. Ляскоронский сообщает, что близ устья р. Самары (левый приток Днепра) было исследовано золотоордынское поселение середины XIV в.64) http://annals.xlegio.ru/volga/egorov/03.htm Не я писал, а ученая Литвинова. Козаки-смесь булгар-тюрок со славянами. Вы рискуете запутать себя. Додано через 2 хвилини У Шолохова в Тихом Доне, украинцы подразделялись на "хохлов". Ближних, они просто били зело сердито.
Відповідь: Козаки Ну і, цитата з вікіпедії : Добре це лише припущення цієї пані, я кажу що вплив можливий, але не стверджую, що самі ці два групи, чи як краще сказати, стали пра предками козаків.
Нии, украинской части на Дону никак не находят. Да и с Кубанью проблемы, одно москальство там. Донских казаков следует отнести к числу сравнительно светлых по окраске групп русского населения и сблизить их в этом признаке не с непосредственными соседями, а с населением более удаленных районов средней и северной России Малороссы оказываются более темнопигментированными. Итак, по Бунаку, для донских казаков характерны следующие особенности: прямые или слегка волнистые волосы, густая борода, прямой нос, широкий разрез глаз, крупный рот, русые или светло-русые волосы, серые, голубые или смешанные (с зеленым) глаза, относительно высокий рост и относительно широкое лицо. По этим характеристикам донцы входят в круг морфологической изменчивости у русских и отличаются от украинцев. http://www.pereplet.ru/text/kashibadze15oct08.html Так шо нэма.
ну, ясно.... якщо бунак сказав -- це значить істина в останній інстанції.... проти бунака нє папрьош!..
Щас перепроверят. Как раз вслед за Кубанскими казаками, генетики взялись за Донских. По Кубанским же имеем такое: Список 20 самых распространенных фамилии среди кубанских казаков ( место-означает порядок в общерусском списке) В список включали фамилии только потомков кубанских казаков, а недавнее пришлое русское население не учитывали. http://www.inauka.ru/analysis/article76880.html Генетические данные:
а-я-яй, пан бранко!.. а ми не в Україні живемо (колишня провінція ссср) і не знаємо, як "рєшался вапрос" з українськими прізвищами.... рідна сестра вийшла заміж за чоловіка, що отримав прізвище воронов... росіянин!.. та не зовсім... насправді прізвище вруна, записали в паспорті ворона.... потім почухалися і вирішили, що "ворона" негарно, тому записали "воронов"... прикладів -- безліч, тому не робіть із тата вар’ята і не ставте все з ніг на голову...
може бути. якщо за походженням - назви за етнічним походженням чи місцем проживання... але ще ж не забувайте, що запорожці були вигадливими в призьвиськах це я вам як філолог кажу
безумовно! і якби ви поцікавилися предметом більш ретельно -- переконалися б у цьому... поцікавтеся: "звірині" прізвища, звідки вони взялися.... а щоб не здалося, що тут все дуже просто, то зверніть увагу на прізвище "суворов".... рос.: суровьій, укр.: суворий.
А фамилия Ковалев, какая? Украинская. Потому что Корень украинский. Была бы русской - был бы Кузнецов. Много руссифицированных фамилий - не только украинских. Кстати в Великобритании часто шотландские фамилии англифицировали - МакЭндрюсы становились например Андерсонами
"У моего знакомого, бабка кубанская казачка, призвище Митина, цэ украинське?" Прізвища московци у Литві й Галичини брали. Ото батько Мiтько, донька Мiтіна.По-русски було б Дмитрієва? Панове може тему про Кубань та Терек з Доном відкриєте це не ВКЛ? Стаття про Кубань цікава. У нову тему "+" поставимо. Слов'янського походження. Скажіть мад'яру Ковачу що він українець, вiн цього не зрозуміє. Чув, перші прізвища у східних слов'ян з'явилися в Галичині.