Косметика. Яку марку вибрати?

Тема у розділі 'Справи домашні', створена користувачем Лана Николана, 22 чер 2011.

  1. Ocsanochka

    Ocsanochka New Member

    Всем привет!

    Конечно без слезливой предистории не обойтись) Но все же. Насущная проблема прыщей мне кажется преследовала меня с моего рождения, ну или по крайней мере с класса 5-го так точно. Мне кажется если посчитать все деньги которые я потратила на косметологов и различные аптечные крема, то на нормальную машину бы точно хватило!

    Со временем перебирая косметику, судьба моя через подругу привела меня к бренду IFormula. У него в ассортименте много выбора различной косметики из натуральных французких сертифицированных компонентов. И конечно меня больше всего привлек крем Stop acne с азелаиновой кислотой.

    [ссылка]

    Первое время после нанесения кожа немного покалывала. Мне косметолог говорила что такое может быть. Это так кожа привыкает к азелаиновой кислоте, особенно если ее много (а 6% это много).

    Но буквально на 2-3 день уже не было почти никакого дискомфорта. А через 1.5-2 недели уже начали заметно рассасываться пост-акне и мелкие прыщи. Думаю через месяц будет вообще колосальная разница!

    Кто страдает от такой же проблемы - попробуйте! Крем продается в большом и маленьком обьеме ( на пробу). Доставляют по всей Украине!
     
  2. Yelyzaveta

    Yelyzaveta New Member

    Всім привіт!
    Я обожнюю косметику Lush, користуюсь уже доволі давно і поки не було жодного товару, який би не сподовався. Особливо полюбляю масочки для волосся https://lush.com.ua/uk/maski-dlya-volossya. В мене волосся дуже пушиться, а після маски прям гладеньке і м’яке.
     
  3. IvanBondarenco

    IvanBondarenco New Member

    Привіт! Оновлю нашу тему доглядовою косметикою для обличчя, про яку тут рідко досить пишуть. Історія така: рік тому з'явилися перші акне, дерматолог назначила лікування від якого їх з'явилося ще більше... На жаль, обрала не того спеціаліста. Потім якось поїхала до Дніпра на 2-3 дні по роботі і забігла до лікаря Олени Артеменко по рекомендації. Вона назначила лікування, косметику сказала підібрати мені на https://aslaboratory.com.ua/ua/. Зараз вже вийшла у реміссію, з чим можете мене привітати) Коротше, дівчата, косметика то все добре, але правильний лікар це все!
     
  4. Kondor

    Kondor Member

    Супер. Не знав, що можна так купувати косметику.
     
  5. Oliviia

    Oliviia Member

    Але не забувайте перед покупкою перевірити склад косметики , це можна зробити безкоштовно на сайті Safety Makeup. Просто скопіюйте склад косметичного засобу та отримаєте звіт щодо безпечності чи навпаки. Вирішите, а чи варто таку косметику купувати взагалі.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  6. Ponkov

    Ponkov Member

    В мене жінка зараз купує такий шампунь, бо після покраски волосся - пересушувались і ламались. А кератин допомагає цього позбутись, зрозуміло, що не на 100%, але краще.
     
  7. Ponkov

    Ponkov Member

    Не впевнений, що можна довіряти якомусь ноу-нейм сайту. Тут залежить все від виробника. Наприклад колись купували товари від Amway, досить якісні і більш менш безпечні, але кусається вартість...
     
  8. Ponkov

    Ponkov Member

    Абсолютно згоден, що генетика грає ключову роль у здоров'ї наших нігтів. Спроби "обдурити" природу часто не приносять бажаного результату. Замість того, щоб витрачати гроші та час на зовнішні засоби, краще зосередитися на зміцненні нігтів зсередини, через збалансоване харчування та вітаміни. Харчування я б сказав, це перший пункт, з чого потрібно починати лікування свого організму. Навіть коли лікарі говорять, що потрібно випити відро таблеток, щоб у вас знизився цукор у крові, варто не поспішати і задуматись, можливо причина в харчуванні?
     
а де твій аватар? :)