Косметика. Яку марку вибрати?

Тема у розділі 'Справи домашні', створена користувачем Лана Николана, 22 чер 2011.

  1. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Хороший засіб для укріплення нігтів з корабликом намальованим на баночці, от назва на К.. непригадую. Але мені допоміг.
     
  2. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    А мені мерц нічого не дав...результат був нульовим!

    ---------- Додано в 15:44 ---------- Попередній допис був написаний в 15:37 ----------

    Каліон називається)Дійсно хроший засіб я за його допомогою відростила нігті.Хоча колись,це було проблематично..
     
  3. SweetLife

    SweetLife New Member

    А я кожного літа їжджу на роботу в Грецію і закупляюсь тільки грецькою косметикою!!!! Натуральна, ефективна і доступна! Любимі марки Olive way, Olive secret i Bioaroma, Masticspa. Крем від прищів від Bioaroma це скарб для проблемної шкіри, а їхня олія від болю в м'язах просто супер, батьки задоволені. Olive secret креми для тіла мають дивовижний аромат і гарно зволожують.
     
  4. Галюсік

    Галюсік Well-Known Member

    На ДП в темці про манікюр писали про нього..
    У його складі є формальдегід - шкідлива і небезпечна речовина.
    Я своїм вже не користуюсь.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Я собі купила від M.A.G укріплюючий гель - класна штука!
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    О! :) Я вам щось розкажу.

    Наш ніготь (всі ми знаємо), це всього лиш верстви відмерлого кератину. В кожної людини їх є приблизно сто, в когось трохи більше, в когось трохи менше, але завжди десь коло цієї цифри. Кожна верства складається з кругленьких частинок, які утворюються в корені нігтя. Ще в області лунули ці частинки не повністю тверді, коли натиснути на лунулу ми це можемо бачити, а от на нігтьовій пластинці всі ці частинки повністю відмерші, тверді, і - вже з іншою структурою, тепер вони вже нагадують риб'ячу луску.

    Саме ця луска і є причиною того, що дехто з нас (і я) не може відростити власні нігті. Принцип той самий, як і у посіченого волосся - ніготь "розпушується", втрачає міцність, і або ламається, або слоїться.

    Усі відомі засоби ніяк не впливають на властивості нігтя. Ці властивості нам дані генетично. Засоби для зміцнення нігтів "склеюють" окремі пластинки "луски" докупи, усього, деякі виробники пишуть, що складником є ланолін чи ще якийсь підживлюючий засіб. Тільки оці підживлюючі засоби для мертвого кератину - як кадило тому ж мертвому. Вони можуть живити кутикулу, частину нігтя над лунулою, але і в цьому випадку ланолін - тільки викинуті гроші.

    Словом "відростити" нігті, котрих нема - це спроба обманути природу, а в цій грі ми можемо обманути тільки себе. ) І якщо ми хочемо відростити нігті за допомогою обману (бо дуже хочеться бути красивою), то це ненадовго, і якщо ми збираємось обманювати її постійно, постійно намазуючи нігті укріплюючими засобами, то пам'ятайте, що скрізь цю саму луску до нашого організму постійно потрапляють хімічні речовини з цих засобів. Тому необхідно слідкувати, що вам пропонують, у складниках. Ви ж не будете формальдегід ложкою їсти, правда, а цьому випадку його просто додаєте в організм іншим шляхом.

    Нігті можна закріпити "зсередини" - постійним додаванням у організм вітамінів і поживних речовин, правда, і в цьому випадку з сумнівним успіхом (знову забаганки матінки-природи), бо якщо у вас обмін речовин налаштований так, що організм постачає поживні речовини у волосся (як у мене), то хоч трісніть - нігтів власних, міцних та довгих, у вас не буде ніколи.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Kergudu

    Kergudu Well-Known Member

    а якщо ні волосся, ні нігтів, то куди ж ті поживні речовини йдуть, мені от цікаво?:))) мені напевно тільки в довгий язик :)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Сестра:) В мене теж все у волосся йде. А нігті допомагає тримати у формі хіба гель-лак:) Я не женуся за екстра-довжиною, люблю короткі акуратні нігтики.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Ну можливо і так)Але він мені допоміг відростити нігті,і зараз я вже не користуюся ним,а нігті все ще ростуть довгі і тверді)

    ---------- Додано в 13:12 ---------- Попередній допис був написаний в 13:10 ----------

    Дійсно,а якщо і не у волосся і не у нігті,то куди вони діваються?))
     
  10. Maryanacleanpoint

    Maryanacleanpoint New Member

    для мене самая лучшая белорусская косметика, цена доступная качество супер!!!:pardon::pardon:
     
  11. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    А я для себе віднайшла хорошу Ізраїльську косметику Холіленд, справді ефективна професійна косметика, рекомендую спробувати, особливо серія для проблемної шкіри. Результати супер на мої безкінечні висипи вона стала справжнім рятівником!:yahoo:
     
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Зайонц Польща.
     
  13. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Зайшла в цю тему лише тому, що побачила останній допис від Миха :)
     
  14. Tattin

    Tattin миється в бані

    Я купував тут http://ultramshop.com собі шампуні та деякі косметичні крема для обличчя, так як не зміг більше ніде знайти того виробника який мені потрібен. А взагалі дуже добре, що нам чоловікам не так багато треба цієй косметики як жінкам!))
     
  15. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Не факт! В мого знайомого вугоева хвороба, о він постійно ходить на чистки, пілінги, общем лікується, а баночок в домашній догляд в ньог ціла купа
     
  16. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Ой це точно є такі мужчини ще покруче будь-якої жінки,які себе дуже люблять:cools:
     
  17. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Так тож добре! Коли доглянутий охайний чоловік поруч біля красивої жінки!;)
     
  18. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Ой ви знаєте це добре,але інколи аж занадто...Мужчина має залишатися мужчиною.Звичайно охайним,доглянутим,але в міру без фанатизму);)
     
  19. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Ну тоді то вже не мужчина, а хто зна що))
     
  20. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Ви знаєте зараз такий час,що нічому не дивуюсь)
     
а де твій аватар? :)