Косметика для проблемної шкіри.Хто чим користується)

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Lvivska Kvitka, 6 вер 2014.

  1. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Ну так якщо ви там легально то вам страховеа повертає, а якщо ні то тоді дорого з власної кишені платити?
     
  2. Hase

    Hase зайчик

    ні одне, ні друге. Я, як застрахована особа, маю лише картку страховки і ЛИШЕ з нею іду до лікаря. Жодних грошей лікарю ніхто не дає. Лише у особливих випадках потрібно доплачувати. Такого я особисто ще не мала.
    Всі грошеобороти ідуть суто між страховкою і лікарем. Тобто пацієнт цього навіть не помічає.
     
  3. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    То так, ви лише оплачуєте страховку, але не завжди в це страхування будуть наприклад входити інєкції краси, чистки чи ботокси. Моя сестра теж закордоном легально, то її страховка до прикладу передбачає лише чистки та маски, а інєкції ботоксу ні, вона в нас як приїздить в Україну то робить в одному провіреному салоні Львова, бо дешевше та фахівець теж хороший.
     
  4. lightg

    lightg Member

    Маю великий досвід лікування шкіри, вже багато чого перепробувала за той час, деяких результатів досягла, але до ідеалу ще далеко.
    1. Харчування на першому місті, без варіантів. Перейшла на правильне (не дієта, а так, як спортсмени харчуються) - обличчя стало набагато краще виглядати.
    2. Регулярні чистки у косметолога. Менше бруду і жиру - нічому буде запалюватися.
    3. Якщо шкіра товста і груба (в мене якраз така), то від скрабів їй нічого не буде, вона не стане тоншою. Якщо вже тонка, то легкі пілінги, але все одно треба.
    4. Маски з глиною (любою, гарно абсорбує та очищує).
    5. Зволожуючі креми на день - тоді шелушіння не видно, а воно у деяких з проблемною шкірую дуже замітне.
    6. Сподобалася процедура масажу рідким азотом, але треба, щоб досвічена людина робила, бо можуть опік зробити. Шкіра молодіє просто, гарно виглядає.
    7. Деякий ефект мають процедури шліфовки під тиском (кристалами алюмінія, наприклад). Але довго і дорого, може розчарувати.
    8. З декоративної косметики - тільки мінеральна розсипчаста пудра (купляю американську, здається, у одному інет-магазині, за рік ні разу не пожалкувала), ніяких основ, тоналок чи чогось такого. Вона трохи маскує, нічого зайвого, уваги не привертає, обличчя виглядає супер.
    9. Знайшла гарний засіб для вмивання від La Roche Posay, дійсно класно очищує.

    Що знаходиться у процесі тестування зараз:
    Для усунення підшкірних утворень (в мене дуже глибокі пори, забиваються сильно) засоби з АHA-килотами (на ніч, щоб вдень можна було без засобів с SPF обходитися)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    На рахунок кріомасажу згідна,але це не для тих в кого є судинні зірочки на обличчі(купероз).якраз в моєму випадку,бо судини стають ще більш помітними.
    Декоративною косметикою теж не користуюся,навіть пудру наношу лише по великих святах і то не завжди.
    За Ля Рош Позе знаю,бо сама мала гель для вмивання,то ніби не поганий.Але зараз перейшла на професійну косметику і якраз доречі купила собі лосьйон з АНА-кислотами ізраїльської фірми Холі Ленд.Діє як легкий пілінг,випрівнює рельєф шкіри.І зараз осінню користуюсь і днем і на ніч.Результатом задоволена)Але як ви писали,багато залежить від харчування,а мені так важко відмовитись від солодкого,обмежую себе,але щоб повність не їсти,ніяк не можу..але йду до цього маленькими кроками.Надіюсь скоро позбудусь проблем з висипаннями.:blush:
     
  6. Hase

    Hase зайчик

    Ну ви даєте:blush:, ще не хватало, щоб страховка люксусові процедури оплачувала. Адже з здоровям ботокс не має нічого спільного. Оплачують все, якщо ви хворий. Косметичні речі це особисті справи пацієнта. І це правильно!
     
  7. lightg

    lightg Member

    Я затята солодкоїжка))) цукрозамінник - наше все) плюс мед, фрукти (дозовано). На цукрозаміннику деякі десерти готую, прикольно виходить! І смачно. Можете подивитися ті, що для дієти Дюкана підходять - там народ багато вже понавигадував. А солодке на вихідних собі дозволяю, таке, що нормальне - цукерки, випічка.
    І для фігури користь, я заради схуднення так харчуюся, а шкіра - то вже приємний побічний ефект)
     
  8. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Треба буде подивитись;)Я знаю одна моя знайома замість цукру у випічку додає стевію.Купує в Польщі.Може ви чули про таке?А замість какао-кероб:dntknw:
     
  9. lightg

    lightg Member

    Так, чула, і навіть куштувала! Стевія це звичайна рослина, тому ви можете вибирати, у якій формі її споживати: як засушену траву, як розчин (рідка форма випуску) або як таблетки-цукрозамінники. Смак трошки специфічний, але до нього швидко звикаєш. А навіщо аж у Польщі купувати? Вона у добрій половині звичайних аптек продається та у великих супермаркетах.
    За кероб чула, але не куштувала, та і дорогий він, здається. Я просто купую какао зі зниженним вмістом жиру, 10-11%. Але, чесно кажучи, на заміні керобом какао сильно не схуднеш(( скільки ми його там споживаємо у перерахунку на калорії? Крихти просто.
     
  10. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    проблемна шікра буває від двох причин :
    1) від проблем з організмом ( різноманітні хвороби, обмін речовин , відсутність статевого життя і т.д.)
    2) від використання косметики :) ( тобто від впливу інших токсичних речовин)
    здоровя шкіри залежить від здоровя організму а не від того що ви будете мазати\втирати в шкіру , таким "намазування\втиранням" і т.п. ви можете досягти тільки тимчасовий ефект , або просто маскувати симптоми. Звісно можна і деколи корисно використовувати натуральні масла наприклад кокосове \ оливкове ще якесь , але знову ж таки це боротьба з симптомами , а не причинами .
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    За аптеки знаю,але там лише в траві.А в супермаркетах вона є в рідині або цукрозаміннику?Може знаєте в яких саме вона продається?;)

    ---------- Додано в 17:45 ---------- Попередній допис був написаний в 17:34 ----------

    А що дійсно не регулярне статеве життя може повпливати на стан шкіри?Я щось в таке не дуже вірю,хоча чула багато версій,але лікарі це не підтверджують:dntknw:
     
  12. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    Lvivska Kvitka,на психологічне здоровя впливає однозначно, а коли настрій хороший то і організм краще працює :) ну і не будемо вдаватися в фізіологію
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. lightg

    lightg Member

    У супермаркетах тільки у таблетках бачила.
    Щодо аптек - от позавчора у аптеці МедСервіс бачила, біля Санта-Барбари. Можливо, що у аптеках мережі Ватсонс те є, там багато товарів для здоров'я продаэться. І ще у декілько точно бачила, але не запам'ятала їх назви, я у місті новенька.

    Ось що в інеті знайшла: http://www.steviasun.com.ua/
    Тут багато чого, і цукерки зі стевією теж є!

    P. S. Подивилася у інеті, де ще є у Львові - у аптеках Рецептіка, Менго, Здоров'я. В основному таблетки та трава, розчину немає. Просто саме розчин зручно у випічку додавати.
     
  14. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    В нас доречі у Львові на Джерельній є магазин зі здоровою їжею"Смак Життя"треба туди сходити,поцікавитись,бо в неті багато цікавого побачила в цьому магазині.;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. lightg

    lightg Member

    Ооо, крутий магазин! І на сухофрукти дуже приємні ціни! Дуже актуально, дякую!
     
  16. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Ну це є факт,що для загального стану організму це навіть дуже добре і для настрою,як ви писали.Можливо і для шкіри є якесь покращення))

    ---------- Додано в 14:14 ---------- Попередній допис був написаний в 14:11 ----------

    На здоров'я!Сама не давно знайшла в неті))Теж дуже сподобалось,ціни помірні і багато всяких смаколиків:nyam2:Хоча ще там не була,ніяк не зберуся.Ви як побуваєте напишіть,що там і як??;)
     
  17. lightg

    lightg Member

    То теж проблема - зібратися)) Але поки погода гарна, треба заглянути. Якщо встигну раніше за вас - обов'язково відпишуся!
     
  18. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Добре буду чекати вашої відповіді.Якщо я туди швидше попаду,то я вам тоді напишу))

    ---------- Додано в 11:56 ---------- Попередній допис був написаний в 11:51 ----------

    Доречі на днях придбала за порадою подруги корейську косметику на основі екстракту слизу равлика.Купила крем,який наношу на ніч.Скажу чесно сама не сподівалася,що буде такий результат.Висипання зменшились,пройшли почервоніння,шкіра гарно зволожена і виглядає свіжою.:yahoo:В кого суха шкіра ,то ним і вдень можна корисуватися.Для мене це не підійде,бо маю комбіновану шкіру.І ціна в нього досить адекватна,порівняно з іншими проф.косметичеими засобами.:yes:
     
  19. lightg

    lightg Member

    А якого виробника? Тони Моли, Мишша чи щось інше? Ми просто з сестрою тестували деякі креми з тими екстрактами, не дуже дорогі, якогось гарного результату не побачили. Можливо, треба ваш варіант спробувати.
     
  20. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Оооо то ви знаєте))Супер!!:good:Але це є Сикрет Кей з екстактом слизу равлика.Тонні Моллі теж пробувала,а саме їхню томатну маску,досить не погана,шкіра дійсно трішки висвітлюється,але цей результат "білосніжки" не надовго,а про Мишу чула,але не пробувала.:dntknw:
     
а де твій аватар? :)