Косметика для проблемної шкіри.Хто чим користується)

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Lvivska Kvitka, 6 вер 2014.

  1. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Я вже давно не підліток,а проблеми зі шкірою є і досі.Всі знають,що косметики для проблемної шкіри зараз дуже великий вибір...Але яку саме обрати,яка буде ефективна і дійсно буде лікувати саму проблему.Порадьте,що варто купити і де саме.Можливо хтось вже спробував на собі якусь марку і переконався в її дієвості.Поділіться будь-ласка власним досвідом і своїми секретами.Буду дуже вдячна.;)
     
  2. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Мій косметолог порадив мені в домашній догляд пофесійну косметику ізраїльської фірми Холіленд. В мене теж проблемна шкіра, пігментні плями та висипання то є то зникають. Тепер користуюся цією косметикою, ефект є шкіра очистилася, висвітлилися пігментні плями, шкіра зволожена та має здоровий вигляд. Правда косметика не дуже дешева, але не стала економити на своїй проблемі та красі, результатом задоволена. Головне правельно та кваліфіковано з косметологом придбати ті засоби які дійсно не обхідні що б вирішити проблему.
     
  3. Hase

    Hase зайчик

    зверніться не до косметолога з проблемою шкіри, а до шкірного лікаря (бажано хорошого). Я майже 3 роки мала жахливу шкіру, вічні почервоніння, потім пішли прищі... Це при тому, що у юному віці ніколи не знала, що таке прищ, а після 30-ти почалась красота. Так, от косметологи - це не специ, вони в основному продають продукцію. А погана шкіра є показником багатьох речей, які виявити може лише лікар. У мене вияснилась хвороба шкіри (називати не буду), до речі поставив дягнос 5 лікар (всі інші були безпорадні). Використовую за порадою лікаря абсурдний, як здається крем, який має лише 2 інгредієнти, побудований на жирі. Використовую лише на ніч. Все пропало, шкіра стала порцелянова.
     
  4. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    На основі якого жиру той крем? Вас часом не демодекс?
     
  5. Hase

    Hase зайчик

    Ні, ні, кліща у мене не було:)

    Крем називається Дерматоп і склад його:білий вазелін, ґліцеролмонолеат, октилдодеканол
     
  6. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Ви знаєте в мене такаж ситуація,в юному віці я теж не знала,що таке прищі,навідміну від моїх друзів,зато тепер в 28 вся краса і вилізла.Я обходила напевно всіх дерматологів Львова і ні один мені нічого конкретного не сказав,повиписували купа всього і без толку.А ви до якого лікаря ходили??Може б то я звернулася до нього??;)
     
  7. novayajizn

    novayajizn New Member

    краще розкажіть яка шкіра то є проблемною????
     
  8. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Ну у мене час від часу бувають такі дрібні висипання на лобі.І я вже не знаю з чим це повязано?Маю один грішок,дуже полюбляю солодке...Стараюся правда себе обмежувати,але не завжди получається?так тримаюсь ,тримаюсь ,а потім зриваюсь і все...."тут Остапа понесло":)))я собі зараз придбала за порадою подруги один лосьйон Ізраїльської косметики Холі Ленд.Користуюся вже 3 тижні,то ніби прищі стали підсушуватись і стали менш помітні,тай дотримуюсь дієти.Надіюсь це допоможе мені)
     
  9. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Та шкіра на якій часто зявляються висипання, почервоніння, вугрі, пігментні плями та не здоровий колір обличчя!!
     
  10. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    О так це вже дуже проблемна шкіра з таким букетом...о_О
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Hase

    Hase зайчик

    Я вибачаюся, якось упустила, пост з вашим питанням...
    Наразі я живу у Німеччині, відповідно і лікар звідти... Але знаю дуже хорошу лікарку з Франківська, якщо буде потрібно то дам дати.
     
  12. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    А які в Німечені підходи щодо щодо косметології, та й в загалі які там косметологи?? Поділіться бо цікаво знати!!
     
  13. Hase

    Hase зайчик

    Та я не думаю, що особливо відрізняються від наших... косметолог це не лікар, тому я особисто їм не довіряю. Була всього один раз - дорого і без толку.
    Є тут дерматологи, які утримують косметологIчні інститути, ось це вже більш професіонально, але також дорого :pardon:
     
  14. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Я звернула увагу, що косметологи часто у вирішенні проблем шкіри надають перевагу саме травматичним методам - скраби, чистки, глибокі пілінги, чим, на мою думку, ще більше можуть погіршити шкіру. Дерматологи все-таки і про харчування запитають, і аналізи зроблять.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    А що вони пропонують, яке призначають лікування, процедури, косметику яку рекомендують??
     
  16. Hase

    Hase зайчик

    Я ще не користувалася послугами інституту. Знаю, що там робиться компютерний аналіз шкіри, процедур "від вібьору до кольору", вплоть до ботоксу:)))
     
  17. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Я думаю що це все індивідуально, інколи треба і дісно очистити шкіру від всього не доброго на ній,щоб зробити стартовий механізм лікування проблеми, та й і харчування врегулювати і в дома доглядати тоді і буде рнзультат, суджу по собі. Косметологи не творять дива, так само як і дерматологи! Але якщо мати хорошого спеціаліста то можна вирішити ряд проблем які повязані саме з обличчям, та проблемами з шкірою, щоб виглядати молодою та красивою!!

    ---------- Додано в 11:37 ---------- Попередній допис був написаний в 11:36 ----------

    То як, що там можуть визначити??

    ---------- Додано в 11:38 ---------- Попередній допис був написаний в 11:37 ----------

    Думаю що там таке задоволення в дисятки разів дорожче ніж в нас!!
     
  18. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Та взагалі медицина за кордон достатньо дорого коштує.Тому всі їдуть на Україну(особливо лікувати зуби)А ботокс тепер вже і не така не доступна процедура.Зараз досить часто люди собі роблять інєкції ботоксу.:)Але за кордоном це напевно шалено дорого.
     
  19. Hase

    Hase зайчик

    Ви помиляєтесь, це залежно в якій країні живеш. У Німеччині дуже хороша медична політика. Все роблю там. :blush:
     
  20. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Це є так,харчування напевно замає перше місце для досягнення гарного стану шкіру і взагалі самопочуття.Але є ще ряд інших факторів,які можуть викликати проблеми,наприклад один з них демодекс(підшкірний кліщ)І це також потребує часу на його лікування.Тому косметологи,вони просто допомагають пришвидшити процес,допомогти шкірі швидше відновитися,якраз за допомогою цих всіх чисток,пілінгів,масок.Але більшість залежить і від нас самих,від нашого способу життя,харчування,доглядом за шкірою.

    ---------- Додано в 11:24 ---------- Попередній допис був написаний в 11:20 ----------

    Ну за Німеччину не буду сперичатися,бо не знаю.А от з Італії знаю багато наших ,які їдуть саме сюди.;)та хоча я більш ніж впевнена,що медицина закордоном на більш вищому рівні ніж у нас..нажаль..
     
а де твій аватар? :)