Косметичний салон

Тема у розділі 'Дівочі посиденьки', створена користувачем LudaBak, 26 лип 2018.

  1. LudaBak

    LudaBak Active Member

    Де в Киiвi можна зробити читку обличчя?
     
  2. AndriiLazo

    AndriiLazo миється в бані

    Можете посмотреть в интернете в центре косметической медицины GORAVSKY Чистка лица в Киеве, Клиника GORAVSKY - это известный салон. Даже называют клиникой. оя сестра постоянно посещает этот салон. Все делается профессионально и быстро.
     
  3. GarnaGanna

    GarnaGanna миється в бані

    Мені сподобався салон "Весна-С". Він не "елітний" і не "спа", але результати від їхньої роботи просто на висоті. Є "але": одна косметологиня, що там працює, має дуже важкий характер, грубо кажучи, хамить. Я до неї не попала, на щастя. Але всі працівниці знають свою справу, і окрім безпосреденьо чистки, конкретно рекомендують, як покращити стан шкіри "зсередини", а точніше, які органи не зовсім в нормі (моя, наприклад, відразу визначила лише за моїм виглядом, що жовчовивідні шляхи не зовсім в порядку, то в мене з дитинства).
     
  4. UstinovaEkaterina

    UstinovaEkaterina миється в бані

    Майже кожний салон робити чистку
     
  5. Valentaina

    Valentaina миється в бані

    А что вы думаете насчет инъекций красоты? У меня мама решилась ) Вот я и думаю, а почему нет? Самое время что-то изменить в себе, что-то подправить, потому что как раз уже происходят возрастные изменения. И многих женщин не устраивает их внешний вид, почему бы и не выглядеть вечно молодой и красивой) Вспомните звезд они и в 70 даже оперировались, вот кстати на Plastichno есть отличная статья о звездах и о их пластиках. Так что если хочется, меняйтесь, улучшайте себя. Только доверьтесь хорошему специалисту и всё будет отлично)
     
  6. Karamelika

    Karamelika миється в бані

    Я в домашніх умовах роблю самостійно чистку.
     
  7. Spahonyeni

    Spahonyeni Member

  8. sadcobra

    sadcobra Member

    згідна з коментарем стосовно салону "Весна-С", чудовий салон, майстри знають, що роблять ) не дуже довго та з чудовим ефектом
     
а де твій аватар? :)