Відповідь: Корупція. Ось туть на сусідній гілці діаспора дивується як бідні галичани купують квартири за 500 000 зелених.Дуже просто спочатку купують посаду ,яка приносить такий дохід,а потім вже квартиру, яка пасує до посади
Відповідь: Корупція. Біда в тому, що насправді з корупцією ніхто не бореться. Покажіть мені кого з чиновників останній раз покарали на корупцію? Слово "корупція" чіпляють як ярлик тоді, коли когось треба посунути з посади, а так... у нас нема корупції.
Відповідь: Корупція. Так, минулисі ті часи, коли діаспора допомагала українцям, тепер середній чинуша може більшість з діаспорян засунути за пояс, нє?
Відповідь: Корупція. Миху, діаспора допомагала і допомагає тим, кому важко. Хто хворий, а не вистачає грошей на здирницьку українську медицину, або хто не взмозі заробити сам через якісь фізичні негаразди. А здоровим можна тільки побажати, щоб вони самі собі старалися раду давати, бо нам тут все доводиться починати з нуля. А на рахунок того, що Ви про чинуш згадали, то нема чим тішитися. Діаспоряни заробляють власними руками і головою, а українські чинуші все крадіжками живуть, чи вимаганням грошей від тих, над ким вони мають владу.
Відповідь: Корупція. Київ, як велике село під час ярмарку: де не тицьни - завжди знайдеш галичанина чи землякаї Певно, важкувато вам, levandivka, живеться без дання хабарів? Знаєте, звільнення чиновника (чи будь-кого іншого) з посади за хабарництво - це, перепрошую, нагадує недавню ситуацію, коли сперечались про те, чи гуманно по відношенню до засудженних до страти застосовувати отруту, бо це, бачте, боляче... (і при цьому ніхто не хоче згадати жертв цієї особи - а чи було НЕболяче їм, коли їх гвалтували, різали, убивали тощо). То може, варто відрубувати за крадіжку чи взяття хабара привселюдно на площі руку(и)?
Відповідь: Корупція. Та де ж я радію? Плакати сі хоче. У нас є такі чиновники, що .... ого-ого. Бізнесовцям ще працювати і працювати.
Відповідь: Корупція. Миху, але ж Ви добре знаєте, що на слизьких дорогах стоять ті корупціонери! І життя в них коротке, і часом все, як прийшло, так і відходить! А всі, хто своїми руками, чи головою заробляють, мають нагоду з чистою совістю спожити плоди своєї праці і ще й дітям залишити.
Відповідь: Корупція. Це нам так хочеться вірити, що життя у них коротке... А чесні, ті, що усе життя гарували на своєму заводі чи в полі, може, і з чистим сумлінням, тільки їхнім заощадженням на книжках це не допомогло...
Відповідь: Корупція. Як заробляти гроші? Є люди, котрі мають знання і навики по якійсь спеціальності, інші роблять бізнес, маючи певні знання в цій галузі, а можна не мати ні одного, ні іншого, а просто бути євреєм. Сьогодні почув, що футбольний клуб Арсенал Київ купив Рабіновіч, але як купив! Ціна ФК Арсенал, яку оплатив Рабінович становила 150 000 долларів США! Якщо вернутися по часу трохи назад, то згадаємо, що інший єврей - мер Києва, розчерком пера ліквідував клуб, який свого часу був створений попереднім мером - Омельченком. Ламать, як то кажуть - нє строіть. Але все було чітко продумано: спочатку ФК був доведений до стану "нікому нє нужен" і майже банкрот, а сьогодні знайшовся спасітєль в лиці Рабіновіча, який за копійки придбав клуб з 20-ма футболістами, найменша вартість кожного не менше 150 000 доларів США. Отак і заробляють вєлікіє люді: без податків, без особливого надривання: 0,150 млн. вклав - 3 млн. - отримав. І то не рахуючи ні бренду клубу, ні інфраструктури, ні можливих приміщень у Києві.
Відповідь: Корупція. корупція була є і буде... головне щоб її внести у певні нормативні рамки... квіти вчителям у першому класі — хіба не хабар?... цукерки й шампанське для "вирішення питання якнайшвидше" — хабар чи ні?... шоколадка в касі... чудово це пам’ятаю, як страшна (мов ядерна війна) касирка в ощадкасі кривилася, бо не приніс їй шоколадку... за що, питається?... бо мій дядько, який брав кошти — приносив...
Відповідь: Корупція. А ті "нормативні рамки" з колючим дротом повинні б бути? Квіти/цукерки - хабарем не вважаю. Фляшка - :confused: Шоколадка у Львові - норма, аналогічна потиску руки. Нє? У мене, наприклад завжди пара/трійка плиток приходить/виходить... А в садочку, наприклад, мав ТАКий діалог з персоналом: -фотографи беруть 35 за "планшет", з них 5 - в "фонд групи". -в "фонд", якщо треба, батьки і ТАК здадуть, по команді, пропоную ціну 25! -добре! але ж нас ТАК фотографи привчили :confused: -а воно Вам треба?:rolleyes: -Ок! Домовилися! По суті: ми самі закладаємо модель взаємовідносин. Не давайте лишнього! :o
Відповідь: Корупція. пляшка, цукерки, квіти - це не хабар і не корупція, АЛЕ що робити з тим, коли це має систематичний характер? наприклад школа, куди ходить моя дитина. 1. 1 вересня - квіти 2. День вчителя - квіти+цукерки 3. віри надії дюбові (бо вчителька Віра)- квіти+цукерки 4. Миколая 5. Новий Рік 6. 8 березня 7. День народження вчительки 8 День Матері. 12 місяців на рік, мінус 4 місяці - канікули. Виходить щомісяця - презент. Як бачимо, у наших супер педагогів День матері не замінило 8 березня.
Відповідь: Корупція. Корупція - це ж на 80% коли я не несу хабаря, і лише на 20% - коли я беру чи вимагаю хабаря. В корупції винне усе населенення. Адже хто піде на прийом до лікаря без шоколадки, хто не дасть 10 грн міліціонерові за перевищення швидкості, хто не заплатить 150$ за права, хто не дасть 10000$ за поступлення до мед.інституту свого улюбленого чада і, кінець-кінців, хто не заплатить мільйони за усілякі там тіньові приватизації? Фаціт: Причини корупції у суспільстві варто шукати лише у собі самому.
Відповідь: Корупція. Ваша правда, але недокінця. Допустим Ви не даєте хабаря. Але Вам не зроблять того, чого мають зробити по закону. І що? Боротьба з корупцією має починатися з того, що повинні правохоронні органи працювати професійно. Заоохочувати тих, хто повідомляє про корупцію, а інші.... інші просто забояться. Бо ми про корупцію говоримо, а хто кого останній раз піймав на корупції? Ніхто й нікого. Просто ніхто не бореться, хіба, як тре людину з"їсти, то вішають .....
Відповідь: Корупція. в принципі, проблема вимальовується в тому напрямку, що на закони і право у нас плювали майже всі. Особливо владні структури... Знайомий юрист (досвідчений, толковий) стверджував: закони у нас десь на 80-85% - чудові, гарно прописані, логічні (законів, які прийняті останніми місяцями, чи навіть за рік-півтора - не стосується:D). Але їх ніхто ніколи не виконує!!