Корупція.

Тема у розділі 'Ти маєш право...', створена користувачем Мих, 9 січ 2007.

  1. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Переатестувати ВУЗи. В нормальних вузах хабарі не дають і не беруть. Тим більше де діє Болонська система і студент вивчає тільки ті предмети, які йому цікаво вивчати, тому в нього немає проблем складати іспити.




    Маячня якась. Шо значить "організовується підлеглому ситуацію з хабарем"?
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    З-за, допустимо, одного хабарника?



    само собою.



    Ніяк не заважає брати хабар.:)))
    у мене дочка вчиться по такій системі. Чому ви думаєте, що викладач не може бути хабарником з улюбленого предмету студента?







    Так ще місяць не пройщов... я ж дав приклад з життя. Це робиться простіше, ніж ви собі уявляєте.
     
  3. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Тому що хороший викладач не може бути хабарником і не може працювати в нормальному ВУЗі.

    Моя мама один час працювала в одному такому так званому ВУЗі. Ну насправді це просто була шаражка, приватне підприємство, учбовим закладом не можна називати, бо він нічого не навчить студента, лиш штампує нікому не потрібних юристів і економістів, які відразу отримавши диплом ідуть на базар продавати колготи. Тим більше вищим навчальним закладом.

    Ректор, і за сумісництвом, власник сімейного бізнесу помер, і "ректором" стала його дружина, яка лиш займалася тим, шо влаштувала туди ж "на кафедри" своїх дочок, їхніх хлопів і виписувала з справжніх ВУЗів викладачів на "сезонні" лекції, так шо там швидко дуже все почало виходити з-під контролю. Все це кодло в результаті не пройшло атестації в міністерстві освіти і дурні студенти, які додумалися туди поступити, не отримали дипломів, а працівники не отримали заборгованості по зарплатам.
     
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Та я знідний, що хороший, вле у нас тому і революція була, що хороших мало є.


    Повинна бути система, яка б того хабарника зїдала, як таракана. СИСТЕМА! Не просто десь там хороша людина.
     
  5. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Мені здається система хороших людей - це і є найкраща система, на якій все і тримається. Ліцензованої високоефективної системи проти корупції ніде немає.

    Така корумпована країна як Італія - зняла з посади і засудила друга Путена Берлусконі. Просто тому шо хороше в людях (в громадянах, в суддях) бере гору над корупцією. Франція не продає Росії кораблі - по тій же причині, не тому шо дядько Обама стоїть над кимось і гамселить по голові лінійкою.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    То знаєте... є такий принцип "розбитого вікна"

    Якщо кругом чисто, то люди дотримуватимуться чистоти. А якщо вже брудно, то ще й додадуть бруду.


    Але при тому, питання відкрите: як побороти корупцію? Які ліки можна застосувати у нашій ситуації?
     
  7. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    Шановний! Болонська система - це шлак повний, вона не передбачає поглибленого вивчення, здача модулів, так це взгалі жахіття з тими тестами.
    Я зараз навчаюсь в академії, так в нас навчання організовано таким чином, що ми маємо велику кількість семінарських занять, групи у нас в основному до 15 осіб, тому опитані всі на прикінці залік може бути автоматом, а екзамен ти маєш здаєш таким чином, що треба дати відповідь на 2-3 питання з білету (усно).
    Я вважаю, що це сама краща модель, ібо тести не доцільно застосовувати. Хіба в ході проведення семінарських занять.
     
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Болоньська, неболоньська... в руках хабарника, всяка найкраща система може перетворитися в лайно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    [​IMG]

    Як просто... геніальність - проста.... Не треба Мосійчуку нічого доводити. Винен, чи не винен, крав - не крав, брав хабарі - не брав - все до одного місця!!!!

    Подається в суд на ВР про те, що вона неправильно зняла недоторканість і все!!!! Довести таке дуже легко, в порівнянні зі своїми подвигами! ШВабода!!!! Мосійчук на волі, бо недоторканий!!!

    Так то сі робе!!! Знай наших!

    Тепер прийде депутат ВР до інших... з якими очима? Вчора вони його здали, а нині будуть працювати. Радикальна партія Ляшка ніколи, чуєте, ніколи не голосуватиме за зняття недоторканості!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Якби на мене, навіть не уявляю, що дальше робив би, а він прийде з стандартними для них очима, такими, як в більшості з них. Як кажуть авторитети - це буде йому "зараховано", не лоханувся, бо знову серед своїх. Ляшко тепер може приміряти німб, майже бог серед богів. Нічого, як кажуть в народі "дощ піде, г...о вспливе". Дурень думкою багатіє до найближчих виборів, а потім він буде нікому не потрібен разом з його недоторканністю.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

     
    Останнє редагування: 20 вер 2023
  12. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    Панове.
    Раз усі тут так добре обізнані в предметі "корупція" ...
    Пропоную обговорити таку тему:

    А ЧОМУ УКРАЇНЦІ НЕ КОРУМПУВАЛИ ОКУПАНТІВ (щоб ті поїхали додому) ?

    на перший погляд це здається дивним... але як зазвичай відбувається ситуація з хабарями?... ну ви ж в курсі ;)

    на вас тиснуть... ви відкупляєтеся грошима... і живете далі спокійно... займаєтеся власними справами...

    так а в чому принципова різниця із зовнішньою агресією ?

    -------------------------------------------------------

    конфлікти є завжди...

    але чому не вдається вести суперечки виключно в економічній площині ?

    :popcorm1:
     
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Окупанти вважають, що вони приїхали додому, а українці мають їхати в Сибір.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    :scratch_one-s_head:

    "Есть мнение, что каджый человек на своём месте подворовывает 20-30%... Контроль утечек, которые составляют 20-30% обойдётся в туже стоимость (20-30% или дороже. Поэтому контролировать это не имеет смысла..."
     
а де твій аватар? :)