Я пропоную інакше.... описати коли при вирішенні якигось справ не було корупції то буде цікавіше...)))))))))))))0
Біля мого будинку побудували магазин завдяки чому збанкрутіли 3 магазіни , які стоять поруч. Проти будівництва нового магазину були всі мешканці нашого кварталу - підписи віднесли меру Грицишину - реакції ніякої не було . Мера переобрали , а магазин стоїть на місці де був газон і декілька дерев - "косе гроші".
Гм. Написала перше, що в голову прийшло при слові "корупція". Тема дивна. Інтернету не вистачить, аби описувати корупцію в країні, де корупція починається на державному кордоні.
Зрозуміло що в Україні корупція - звичне явище . Пропонується пропонувати власний погляд із викладом обставин і можливо прізвищ діючих персон.
Ну так. Але от вам ситуація. Ви прийшли в ЖЕК за довідкою, а вам тупо не виписують, називаючи якісь причини, або ви подали документи кудись, вам забракували через якусь дрібницю, яку ніде і ніким не передбачено і т.д. Але то не корупція. Корупція, коли чиновник отримує вигоду в будь-якому вигляді за послуги, які він має робити по замовчувані.
Звичайно це корупція - чиновник вимагає хабар. Люди борються із цим наступним засобом - трохи поспорять і уходять , потім ще раз приходять і приблизно на 4 раз чиновник ламається. Це якщо не давати хабаря.
Я не умничаю и в обще с меня 70% скидка. А выходит вот что. Стих из «Энеиды» А это. Эпиграф к «Путешествию из Петербурга в Москву» Радищева
Якщо в цьому магазині ціни нижчі як в тих трьох то тоді в дії ринкові механізми .... і все нормально... Якщо в ньому вищі а ці три закрили з допомогою влади то тоді корупція.
Дивує середня сума хабаря в Україні...100 тис. грн.......то хто ж стільки дає Я наприклад більше 150 грн. на лапу ше не давав...то хтось мусів дати 200 тис. щоб середня сума вийшла 100
Щоразу переконуюся, що корупція - то буде ще війна. Ви знаєте як боротися з корупцією? Я, наприклад, не уявляю. От вам приклад. Допустимо, ви є студент. Допустимо, вам вчитель ставить три бали тому, що він знає, що ви пролетите зі стипендією і це змусить вас думати як йому дати хабаря. Хабар за оцінку - 200 грн. Ви - студент принциповий, ви не хочете давати хабар, а здати предмет на 4 бали - нереально. Ваші дії? Так, ви можете піти в міліцію, написати заяву, вам помітять гроші. Ваше завдання, вручити ті гроші викладачу. А тепер роздуми, чисто людяні. Так, викладач - хабарник. Так, він робить зло. В разі, якщо все буде зафіксовано, що отримає за це викладач? -до 5 років тюряги? -позбавлення права на роботу по спеціальності у даному закладі. І це за 200 гривень! Плюс матимете ворога на все життя. Плюс вас прокляне його родина. А у викладача маленька дитина, яка 5 років буде без батька. Все це за 200 гривень хабаря! Хтось подумає, що я захищаю хабарників. Повірте, я б їх на сковорітці голою дупою смажив, але є життя і ви можете поламати його людині за гроші, які не вартують паперу, на якому буде розписана його справа. От як з таким боротися? Розповім ще один приклад. Один держчиновник вирішив звільнити свого підлеглого. Чому? Бо мав на його місце іншого, який напевно чимось зацікавив. Він викликав підлеглого і запропонував написати заяву на звільнення. Той відмовився. Тоді старший чиновник насилає на підлеглого перевірку. Перевірка порушень не знаходить, тоді він посилає іншу перевірку і та так само нічого не знаходить. (про що це говорить?) Тоді організовується підлеглому ситуацію з хабарем. Проходить. Дивимося у КПК. Від 5 - до 10 років, а хлопові до пенсії залишилось півроку. Може і не вийти з тюрми до смерті. Адекватно? Ніби й не був найгіршим чиновником - перевірки пройшов, віддав державі своє життя, час не на халяву. До чого я ото все веду? Мені цікаво, чи готові хто з вас здати чиновника, знаючи наперед, що його можуть на 5-10 років кинути в темницю? Боротьба з корупцією - то є війна. Війна на рівні справжньої війни. Якби отак зараз всіз почати садити, хто бере, повірте, то б непогана армія назбиралася. Армія озлоблених чиновників, у яких забрали все - гроші, доходи, засоби для існування, майбутнє і посадили за грати. В Грузії той прошарок незадоволених довго пив кров новій владі, а Росія на грунті того незадоволення і тих ображених знайшла спосіб повернути владу тим корупцілнерам, а реформаторів пересадити. Ви неуявляєте, наскільки то є жорстка війна - боротьба проти корупції.