Корупція в освіті

Тема у розділі 'Ти маєш право...', створена користувачем Банду_таки_геть, 18 лис 2007.

  1. Kaff

    Kaff Well-Known Member

    Відповідь: Корупція в освіті

    http://www.mukachevo.net/readnews.php?nid=15240
    Українці вважають корупцію при вступі до вишів виправданою
     
  2. Читатель_Обкома

    Читатель_Обкома Well-Known Member

    Відповідь: Корупція в освіті

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Не подобається Не подобається x 1
  3. Alexander Shutyuck

    Alexander Shutyuck Well-Known Member

    Людина-проблема

    Вчора вимушено підслухав телефонну розмову якогось студента, що стояв поряд зі мною в автобусі. Схоже, що хтось жалівся йому на викладацьке свавілля. Той перепитав, про якого саме викладача йдеться після чого в його голосі з'явилися співчутливі нотки: "Е-е-е, старий, ти попав... Та ні, сумніваюся, краще не розраховуй, що хтось зможе з нею щось порішати, на неї на кафедрі взагалі ніхто не має управи, то просто людина-проблема... Та ні, кажу же тобі...Краще навіть не сподівайся на це... Та що робити? - сідай вчи хоч щось..." Далі в розмові неодноразово згадувалися патанатомія, фармакологія та інші медичні терміни, отже це розмовляли студенти-медики. Майбутні лікарі. Ескулапи.
    Всім міцного здоров'я.

    Оригінал публікації...
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Waterrr

    Waterrr Member

    Отож-бо й вся проблема: беруть бо дають, а потім дають, бо тамті вже вимагають.
    Я якось чула від знайомої як якась там старша жіночка (старої "закалки") в Польщі намагалася лікарю втиснути цукерочки "в подяку". Так він почав на неї кричати, а коли вона вибігла з кабінету, то ще й їй услід тою подачкою кинув. Так би кожен робив...:sad:
     
  5. Emilia

    Emilia New Member

    Доброго дня! Буду Вам вдячна, якщо допоможите або щось порадите. Маю таку проблему: закінчила Львівський мед. інститут недавно, переїхала вчитися в Відень по тій самій спеціальності і тепер потребую свій навчальний план з університету, для того , щоб подати його в Відні. Навчальний план - це документ, в якому вказано які предмети і теми , ск годин я вивчала, все в одному форматі і підшите. Вже більше , ніж пів року не можу цього отримати! Начальниця навчального відділу дуже непривітна особа, яка не хоче не те що це зробити , а хоча б якось посприяти цьому, або лише за велику взятку! Я не проти б відвдячитися, але давати таку взятку за те, що людина й так зобов'язана зробити я не просто не хочу і не дуже й можу таку суму просто так віддати! Термін мене вже підтискає і я думаю, як це вирішити юридично або за допомогою медіа чи залучити ще когось...Дякую за відповідь!
     
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Пора починати з чиновника. Народ вже двічі починав з себе: і у 2004 році і в 2014 році.
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Зверніться листом на імя ректора, він напише резолюцію до виконання тій начальниці і хай спробує не виконати, а не виконає напротязі 10 днів - повторно ректору з відміткою "повторно". Нічого не говоріть, просто пишіть.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. LalaN

    LalaN миється в бані

    многие преподаватели просто принципиально не ставят баллы, пока не заплатишь. это уже выработано у них лучше, чем преподавать
     
  9. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    У львівському дитячому сaдкy скaржaться нa пoбoри. Упрaвлiння oсвiти oбiцяє прoвeсти рoзслідування
    Нашому би теляті та вовка з"їсти...
     
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А ви з якого міста?
     
а де твій аватар? :)