Корупція у правоохоронних органах

Тема у розділі 'Ти маєш право...', створена користувачем Банду_таки_геть, 18 лис 2007.

  1. kYula

    kYula Well-Known Member

    Відповідь: Корупція у правоохоронних органах

    Я не надто багато надії покладаю на примус. Найбільше - на владу (звичайно, не на цих, що зараз керують країною)!
    Але примус - також необхідний аспект, оскільки притримуюсь думки що прийняття належних законів та інших дій влади - ось що може стати імпульсом в боротьбі проти хабарів.
    Давайте згадаємо боротьбу з палінням. Свого часу був прийнятий закон (точно не пам"ятаю назву, знаю - в ньому обмежувались місця для паління). Чи забезпечила його виконання викон.влада? В нас, наприклад, як палили на дитячих площадках, в переходах, на зупинках, у під"їздах так і палять. Чому? Тому що нема того належного примусу! Хоча , бачила, іноді міліціянти роблять зауваження в переходах. Їм всучать 5 грн (навіть сильно не ховаючись, охоронці "порядку" беруть ті гроші) і усьо. На цьому закінчується ця боротьба. Так скажіть мені: таким має бути примус???
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. volk

    volk Well-Known Member

    Відповідь: Корупція у правоохоронних органах

    Ви це називаєте виживати? Що ж це за сім"я в нього така? Ми з дружиною працюємо вже я-15, а вона 18 років в державних структурах, я отримую ще меньше. То як мені жити? А є люди, що отримують 700-800 гривень, і пашуть фізично. То що, навики і інтелект працівника ДАЇ з 10-літнім стажем вище за інтелект, навики і досвід технічного працівника з 15 літнім стажем і знанням мов, за досвід провідного спеціаліста в економічній галузі? І ні мені, ні їй, ніхто не покладе гривню-другу в кішеню. Якщо людина поважає закон, то вона шукає підходящу оплачувану роботу, якщо спроможна на більше, а не можливість порушувати закон.
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. kYula

    kYula Well-Known Member

    Відповідь: Корупція у правоохоронних органах

    Моя подружка в цьому не потребувалась. В неї (правду казати, мені самій дивно) з першого разу вдалось здати на права! ;)
    До речі, а що Ви так до неї причепились? Хіба в нас менше половини водіїв перевищують швидкість? Хіба в нас більше половини здають права за гроші? Володієте якоюсь статистикою?

    Додано через 1 хвилину
    Ось такі бувають люди! Честь і хвала вам!:)
     
  4. volk

    volk Well-Known Member

    Відповідь: Корупція у правоохоронних органах

    Та ні, це так би мовити "собіратєльний образ".
    Статистикою володіє той, хто гроші бере.
    А той, хто дає, володіє "закритою статистикою":p
    Додано через 1 хвилину


    Я плакалъ...

    Додано через 9 хвилин
    Та може... Врятував... Кого треба...
    А про машини... Шось частенько він з митницею на мобілці висів... Певно, життям ризикував, кар"єрою - точно!
    Я не звинувачую, я констатую. До речі, після зими 2004 року щось він затих, а потім перебрався в Солонку, а потім - до Києва.
    Хоча... Може, він у внутрішній безпеці працював, під "братка" косив...

    Додано через 21 хвилину
    Кінці можна по-різному зводити...
    Крім того, є сержанти, є старшини (прапорщики), а є і "афіцери". Крім того, є різні люди.

    Додано через 31 хвилину
    Крім того, є різні люди. Мій знайомий колись зустрів в електричці свою колишню одногрупницю по технікуму (вчителька). Прекрасно одягнута, квітуча жінка почала розповідати за дітей, як і де вони вчаться, як купили їм квартиру, як планують відправити за кордон, як роблять в тій квартирі ремонт, і т.д. А потім почала нарікати, як мало їй платять, в яких вони всі боргах, як тяжко всім жити... А той колєга слухав-слухав, та й каже: Слухай, то як тобі мало платять, а ще й ремонти, і то все, - як ви живете, - в мене-он двоє синів вчаться в технікумі, я про квартиру й гадки не маю, грошей ледве хватає, добре що город є. А вона тоді: Ой, вибач-вибач, у мене тут колєжанка в сусідньому вагоні, - і змилася!
    Отаке кінці з кінцями зводити.

    Додано через 35 хвилин
    Через неможливість уникнути покарання, там тобі за це так "дадуть", що потім боятимешся той папірець в автомат кока-кола запхати ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Відповідь: Корупція у правоохоронних органах

    В наш час все можливо...!
     
  6. Зів'ялий мозок

    Зів'ялий мозок Well-Known Member

    Відповідь: Корупція у правоохоронних органах

    Корупція є у всіх країнах. Повністю її неможливо викорінити. Просто у нас приймання та давання хабарів завдяки довгій опіці над нами нашого "молодшого братика" це явище стало рисою національного характеру більшості пересічних українців. Це для них є невід'ємним атрибутом. Чому? Українці привикли, що в них тривалий час не було своєї рідної влади. Уся влада була багато століть для них чужинецькою. Тому зараз це важко переломити таку традицію.
    А зараз висуну невеличкі утопічні ідеї.
    В цьому розділі ми в основному обговорюємо роботу ДАІ. На мій погляд, робота інспектора ДАІ легко піддається алгоритмізації, тому років через 20 можлива поява роботів-інспекторів ДАІ. Вони гарантовано привчать нас до порядку на дорогах, якщо звісно до того часу ми не почнемо самі здіснювати кардинальні зміни у психологічному плані. Щоб подолати корупцію психологічно нам, можливо, необхідно використати таку рису українського характеру, як ощадливість, постійно пояснюючи, що хабар приносить більше збитків, ніж прибутків у довгостроковій перспективі. І поза всяким сумнівом для цього потрібно задіяти усі медійні ресурси та релігійні організації. Має бути одностайність у подоланні цього ганебного явища.
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. ZOOM

    ZOOM Well-Known Member

    Відповідь: Корупція у правоохоронних органах

    Поки ми будемо чекати на тих роботів, то більша половина ДАІ обеспечить собі і своїм онукам світле майбутнє на наших кровних.:D
    А взагалі проблема не тільки в тому, що взятки беруть, їх ще і дають, бо це вигідно. В нас дуже складна система оплати штрафів, тому більшості людей вигідніше дати хабар в руки, ніж гоцати як скажений, по банкам і заповняти дурнуваті бланки.:sad:
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Відповідь: Корупція у правоохоронних органах

    Правильно каже Зів"ялий мозок, що ідея утопічна і крім цього безперспективна. Я вже казав, пастухів одиниці, а баранів - ціле стадо. Такий шанс був після Помаранчевої революції, а тепер перспективи ніякої. Хами ще більше охаміли і майже кожен середній начальник, чуть лі не пуп землі. Всюди євро, доляри, престижні іномарки, а села і земля пустують.Так що сушіть весла шановні... Кожен гребе під себе, тому що на жаль не знає, що його чекає завтра...!
    __________________
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Зів'ялий мозок

    Зів'ялий мозок Well-Known Member

    Відповідь: Корупція у правоохоронних органах

    Стосовно чиновницького свавілля, то його нам необхідно долати двома методами - заборонивши будь-який непотизм (кумівство). Україна - дуже велика країна, тому для кожного можна знайти багато можливостей. Ще одне - чом би нам не перевіряти наших чиновників психологічними тестами на доцільність зайняття ними відповідної посади. І робити це досить часто. А крім того, може варто їх перевіряти на детекторі брехні. Інакше кажучи, зроби вимоги до чиновників такими жорсткими, які діють в Японії.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. ZOOM

    ZOOM Well-Known Member

    Відповідь: Корупція у правоохоронних органах

    Може і не утопічна...Просто в нашій країні "цвіте і пахне" такий собі парадокс: Чим більше влади, тим менше відповідальності.:cowboy: І з хабарями можна боротись, от тільки потрібно це лише "простим смертним", а на Олімпі думають інакше.:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. volk

    volk Well-Known Member

    Відповідь: Корупція у правоохоронних органах

    Ну, власне! Бо якби знав, де його завтра чекатимуть, то не давав би.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. spm1950

    spm1950 Well-Known Member

    Відповідь: Корупція у правоохоронних органах

    Готовий хоч сьогодні встати в ряди борців зі свєю зброєю.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. kYula

    kYula Well-Known Member

    Відповідь: Корупція у правоохоронних органах

    О, це Вам з Бандерівцем треба потоваришуватись!.. :)
    До речі, чому тільки сьогодні?
    Згадались наші улюблені політики:"ми зробимо", "ми обіцяємо", "ми не допустимо".)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Корупція у правоохоронних органах

    Він ще тут?Я думав,вже добігає...
    http://forum.lvivport.com/showpost.php?p=176430&postcount=96
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. kYula

    kYula Well-Known Member

    Відповідь: Корупція у правоохоронних органах

    Переглянула кілька його дописів. Ні, це навіть не шовініст - більше схоже на провокацію! Але популярність та увагу через те має .Поставлю "плюсик". )
     
  16. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Відповідь: Корупція у правоохоронних органах

    Я Вас зрозумів...
    Якщо Ваша зброя ще придатна для боротьби, то думаю, що жінки будуть захищені, задоволені і неушкоджені... [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. spm1950

    spm1950 Well-Known Member

    Відповідь: Корупція у правоохоронних органах

    Так що і хто конкретно пропонує робити щоб коррупцію або розвивати або з нею боротися ,і яким чином?
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Відповідь: Корупція у правоохоронних органах

    [​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Корупція у правоохоронних органах

    Пропоную поставити великий баннер
    Корупцію геть!
    І таким чином зробимо свій внесок у боротьбу з корупцією.
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    Відповідь: Корупція у правоохоронних органах

    :D :D :D
     
а де твій аватар? :)