коронавірус

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем mypucm, 26 лют 2020.

  1. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Чесно, не маю бажання гадати.
    Так багато змінилось за цей час...
    Але впевнений, чомусь, що ніфіга не Королівська.
     
  2. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Жириновський, який зробив 8 щеплень проти COVID-19, потрапив до лікарні у тяжкому стані.
    Я верю в свою судьбу и защиту Бога в общем, а в частности... я еще надеюсь на свой иммунитет, личную медгигиену, и в то, что в антихристовьі времена надо бьіть внимательньім к разньім искушениям.
    И вообще, я наверное единственньій не вакцинованьій среди тех, кто тут уже вьісказался и еще пока верю в лучшее в единстве со всевьішним, а не с очередньім обещающим политиком.
     
    Останнє редагування: 9 лют 2022
  3. Kaccip

    Kaccip Смерть ворогам

    Я вже раніше писав, що на одній з передач по зомбоящику, пан Радуцький з жахом в очах кричав на всю студію про величезні черги в Київський крематорій. А два журналісти поїхали і показали, що ніякогоажіотажу нема. Так що в свої лінки вже вірте самі.
    На рахунок моєї участі в бойових діях, Ви також помиляєтесь. Я впевнений, що Ви зеленого поняття не маєте чим я займаюсь.

    І ще одне. Спілкуватись з індивідом,який в своїх дописах назву столиці України пише з малої літери, скажімо так, не маю наміру.
     
  4. Kaccip

    Kaccip Смерть ворогам

    А воно і добре, що не маєте. На форум заходять різні індивідууми. Навіщо їм то?
    А на рахунок того,що багато змінилось, Ви праві.
     
  5. Rabinovich

    Rabinovich Well-Known Member

    1)И на этом одном единственном факте вы делаете вывод все остальные факты считать ложными??!!!
    2);я не знаю вашей роли в армии но учитывая п.1 я бы вам и отделение не доверил .
     
  6. Good man

    Good man Обычный человек

    Этот не сын, но позор израилевый сейчас вместо извинений начнёт вас поучать.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  7. Good man

    Good man Обычный человек

    :))) Ч.т.д.
     
  8. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Може не так, але були випадки, навіть серед моїх родичів, спочатку зарікання, що такого зіф мною не може бути, із симптомами ще пішов у натовп, наприклад, у церкві, а другий день - госпіталізація. Не всі мають можливість лікуватися як Трам-пам-пам.
     
  9. Kaccip

    Kaccip Смерть ворогам

    Переглянув Ваш профіль, Ви ще зовсім молода людина. Звідки у Вас стільки страху?
    Розслабтесь, живіть в своє задоволення. Ніхто не вічний.
    Ви ще досі не зрозуміли, що на Вашому страху пройдисвіти просто заробляють гроші?
    Погляньте хто сьогодні у розвинутих країнах прийшов до влади. Збоченці та ідіоти.
    Приймають закони в яких урівнюють в правах людей, які своїм розумом і наполегливою працею чогось досягли в цьому житті,
    з неуками і дебілами.
     
  10. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Вакцина безкоштовна. Деякі препарати коштують, але можуть використовуватись і при інших захворюваннях.
    Якби мій родич, який помер у реанімації, знав, що вакцинація допоможе такого уникнути, вакцинувався би.
     
  11. Rabinovich

    Rabinovich Well-Known Member

    Райкин сказал в одной миниатюре * слушал я вас долго терпеливо и унимательно и наконец поняв - ну и дураки вы все* (с)
    Извини. Твоим постом навеяло
     
    • Смішно Смішно x 1
  12. Good man

    Good man Обычный человек

    Когда пациенту указали его место, то он сразу обиделся и спрятался за цитату известного человека. Ещё немного и пациент с гордостью объявит, что он поставил Кассира в игнор.
    У него в разделе Политика больше половины участников беседы в игноре.:)))
     
  13. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    нагадайте, будь-ласка, які зараз правила переміщення країною? (для нещеплених)
    у поїзд пустять?
    чи треба довідки?
    :popcorm1:
     
  14. Kaccip

    Kaccip Смерть ворогам

    Я робив експрес тест. У Львові є на вокзалі. Обійшлося в 300 грн. і затратив 15 хвилин.
    В Маріуполі робив в "Код здоровья" за 200 грн.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Я до прививок робив кілька тестів в сільському медпункті, всі безкоштовно
    /цукерок "Ромашка" медсестрі не рахується :)/
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    При довідці про вакцинацію тест вже не вимагають.
    А так, сімейний лікар не спішить розкидатися тестами, навіть хто має симптоми.
     
  17. Kaccip

    Kaccip Смерть ворогам

    В мене про тест навіть не питали. Тільки білет і паспорт.
     
  18. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    треба їхати залізницею через два тижні...
    тобто повний курс вакцинації не встигаю...
    експрес-тест - кілька сотень гривень...
    ---------------
    ну а якщо зараз піти в поліклініку вколотися тільки перший раз?
    довідку дають?
    у поїзд пустять?
    це безкоштовно?
     
  19. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    чи правильно я розумію?

    іду в поліклініку, вколюють вакцину перший раз,
    там отримую "жовтий" сертифікат,
    і з ним спокійно катаюся залізницею і автобусами по країні

    :popcorm1:
     
  20. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    @mypucm, купіть собі поїзд, та й катайтеся куди хочете )

    зі
    сподіваюся, ви знову до Львова зібралися?
     
а де твій аватар? :)