коронавірус

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем mypucm, 26 лют 2020.

  1. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Адвокат теж, спочатку шокований рішенням Бориса, але щось він сумнівається, що то насправді є поверненням до справжнього глузду.
    Бо Великобританія попаде в чорні списки інших країн на в'їзд, але акції можуть підскочити. Хтозна, чи то є справді нормально?

    View: https://youtu.be/XJKhW1kcAcA
     
  2. Kaccip

    Kaccip Смерть ворогам

    В Білорусі взагалі нема ніякого карантину.
    Щось я не чув про якийсь спалах.
    Може все залежить від того, як змі тої чи іншої країни подають інформацію?
     
  3. Rabinovich

    Rabinovich Well-Known Member

    А статистика по убыли населения есть?
     
  4. Kaccip

    Kaccip Смерть ворогам

  5. Kaccip

    Kaccip Смерть ворогам

    А Ви досі вірите статистиці?
    Не так давно, такий собі пан Радуцький з жахом в очах на одній з передач в зомбоящику розповідав про страшні черги до Київського крематорію. Ця інформація пройшла на всю Україну. Але в Ютубі наступного дня я бачу відео двох журналістів, які поїхали туди і не побачили жодної черги, взагалі. Проблема полягає в тому, що цю тему в Ютубі дивляться одиниці, а зомбоящик - мільйони.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Rabinovich

    Rabinovich Well-Known Member

    Верой занимаются у батюшки. А статистика это просто число которое еще надо уметь понимать. Например в рф сверхнормативная убыль населения порядка 1 млн человек. Это не значит что все умерли от короны .
     
  7. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member


    А ще у Туркменістані заборонили такі терміни, може і в Північній Кореї. Нагадує совкове під час чорнобильської катастрофи "Нема дозиментрів - нема радіації".
     
  8. Kaccip

    Kaccip Смерть ворогам

    А в нас, по Вашому, яке нагадує?
    Ніде в офіційних ЗМІ ані слова про іншу думку лікарів, вчених і протести в Європі.
    Тільки постійно людей залякують тим, що ось-ось війна і ось-ось прийде ще страшніший штам барановірусу.
    В мене на службі вже бажаючим колять бустерну дозу. І такі є.


    View: https://www.youtube.com/watch?v=DvCXBcoLEGw
     
  9. Kaccip

    Kaccip Смерть ворогам

    Ось це радує. Хоча, мабуть, таки трохи занизили статистику.
     
  10. Rabinovich

    Rabinovich Well-Known Member

    А то что у вас положение еще хуже , вас тоже радует?
     
  11. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Нічого подібного. Про протести вакцинаторів сюжетів немало.
    Є різні думки і різних людей. Що робиться у деяких лікарнях, це вж ніяка не "масонська змова". Для чого ці антивакцинаторські рухи, не хочеш - не вакцинуйся!
     
  12. Kaccip

    Kaccip Смерть ворогам

    Як для чого? Людей відсторонюють від роботи без збереження зарплати.
    Ви не уявляєте який на мене здійснювався тиск, і скільки недобрих слів я вислуховував.
    Прийшлося, навіть, написати рапорт з поясненням причини відмови від вакцинації.
    Зараз, наразі, заспокоїлись. Мабуть, потрохи починає і до начальства доходити, що тут щось не так.
     
  13. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Є принцип "Не думаєш про себе, подумай про інших!", чи всі повинні заражатись від хворого, я в шоці від декого, у тролейбусі їде у "наморднику" у напівпорожньму салоні, бо примушують, потім заходить у натовп у церкві і без маски, бо так легше і ніхто не примушує. Наразі - вакцинація один зі способів, хоч якось уберегтися, не всі ж мають можливість лікуватися за десятки тисяч у.о., як Трам-пам-пам.
     
  14. Kaccip

    Kaccip Смерть ворогам

    Це Ваша думка, або не Ваша, а навязана телевізором, рекламою, радіо,газетами і т.д.
    Я, і не тільки я, дотримуємось іншої думки, що вакцина вбиває природній імунітет людини і робить її залежною від ліків.
     
  15. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Що говорить статистика? Скільки у реанімації невакцинованих?
     
  16. Rabinovich

    Rabinovich Well-Known Member

    У нас тяжелых от предыдущих штампов невакцинтрованых больше. А вот с омикроно все наоборот.
    Причем вся инфа у нас реал тайм по больницам по типу заболевания и по городам.
     
  17. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Як такої статистики я, наприклад, не бачив. Навіть у нещодавно пізнаному Вібері. То десь з вуст Ляшка виривається, та агітаторів за вакцинацію... але немає статистики і за інші смерті, наприклад, серцевр-судинні, на які впливає вакцинація.
    Приведіть джерело статистики, наприклад, по невакцинованим, і то буде аргументом, а не посилання на десь сказане та почуте.
     
  18. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Стандартів тут нема. Я у 2020, бувши невакцинованим, перехворів легше, ніж деякі вакциновані тепер.
    Впевнений, мій родич, який із ковідм лежав у реанімації і не вижив, при можливості вакцинувався би, не перебираючи харчами.
     
  19. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Зробила вчора бустерну прививку (пфайзером). Погано себе відчуваю і досі..Рука болить, голова болить, слабкість. Чи то з погодою щось, чи то через ту прививку.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Мені третя доза, якщо потрібна, не раніше квітня, Файзер, і складно переноситься, і складні умови зберігання, не думаю, що у всіх поліклініках є холодильники, здатні морозити до -70. Дехто болі у руці відчуває навіть за декілька місяців після вакцинації.
     
а де твій аватар? :)