коронавірус

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем mypucm, 26 лют 2020.

  1. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Чому "Омікрон"?

    Омікрон – це 15-та літера грецького алфавіту. Попередні 12 уже зайняті іншими штамами.

    13 та 14 букви алфавіту у ВООЗ (Nu та Xi) пропустили. Nu – щоб уникнути плутанини зі словом новий (new).

    Xi – за словами ВООЗ, щоб уникнути дискримінації: Xi – це "поширене прізвище" у Китаї, а також буква збігається з ім'ям лідера Китаю Сі Цзіньпіна.

     
  2. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Може і правдива версія, поки всі не вакцинувались, відбулося немало мутацій, нові штами, які не беруть розроблені вакцини.
     
  3. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

  4. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Там своя особливість, Франція дуже контактує із колишніми колоніями, африканськими країнами, де мало вакцинованих і нові мутації. Я не маю їхати найближчим часом у Францію.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

  6. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Особливості національного вакцинування.
    В мусульманських країнах чоловіків більше вакциновано, аніж жінок, бо чоловіки мусять ходити на роботу, а жінки сидять вдома.
    В Пакистані буде ходити комісія, у складі якої буде поліцай, адмін, лікар, може мухтій тощо, аби вакцинувати жінок.
     
  7. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

  8. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Якщо третя доза, не дуже маю бажання, може і не бути потреби, казали, якщо перехворів і двічі вакциношваний, це вже надійний захист, ризикував і з двома дозами, не будуть же мене колоти, як діабетчика.
     
    • Смішно Смішно x 1
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Продкарточки вам не бачити з таким підходом.:)))
     
  10. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

  11. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

  12. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    І хто знає, чи діючі вакцини врятують.
    Будуть ще мутації і нові штами. В ідеалі, захворювання може бути більш сезонне, може цілорічно не треба буде користуватись антисептиками і носити "намордники".
     
  13. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Тут скоріше справа у соціальній площині. Якби так турбувалися за чиєсь здоров'я, то тарифи, ціни та інше таке не зростали б, а коруцпція та беззаконня було б покарано.
    Але ж... треба відділяти від корита тих, хто не підтримує владу та її збочених слуг. На заході вже примушують робити третю і четверту дози... Соціальне розділення по принципу лояльності. На Україні все ж ще є і релігійний фактор...
    Але... от населення відторгають від антибіотиків, ніби то шкідливо, бо безконтрольне споживання антибіотиків. А самі вже наколюють всіх, до нагнітання страху перед болячкою.
    Особисто я стараюсь не вживати зайвих лік, а моя мама вже сидить на тих таблетках. Я в шоці від того... у неї ціла аптека зі складом( і каже, що лікар каже, що треба обов'язково пити кожного дня. І нащо ще було їй ті вакцини, якщо там вже жодна бактерія і вірус не виживе?
     
  14. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Якщо обов'язкова вакцинація шкодить бізнесу КІВ, то можна і скасувати її через суд, щоб робітників не відсторонювати від роботи. А якже турбота про здоров'я людей. Не на першому місці(

    View: https://youtu.be/dK78xvB6aT8
     
  15. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Що за суміш кефіру з оселедцем?
    Яке відношення мають антибіотики до вакцини?


    Захворюваність після гучних святкувань традиційно зростає.
     
  16. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Надмірне та безконтрольне вживання ліків призводить до зниження імунітету.
    Яке пряме відношення? на початку казали, що лікування ковіду антибіотиками виявляється не хорошею ідеєю, навіть погіршує лікування. Чому? Хтозна...
    Колись люди так не хворіли, як зараз.
    На "севере" воду нам возили Урал-водовізками. Просто кидали шланга в річку і набирали, а пили її бувало прямо з бочки і не хворіли. А зараз голова європарламенту Давид Сассолі випив води з крану і помер... і сучасна медицина не врятувала. Може то хвороба легіонера, а може і ковід... одні симптоми пневмонії. Тож не скажуть, що вакцинований повністю помер від ковіду? Це компроментація вакцини!
     
  17. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Зараз більше противірусними, часто, хто у важкому стані, навіть в реанімації, для підтримки - щось гормональне.
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Я знаю. Антибіотик як діє? Знищує оболонку бактерії і вона гине. А чому на вірус антибіотик не діє? Тому, що вірус не має оболонки. Про це вже пташки співають, а ви далі не знаєте.
     
  19. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Всі знають, хто в тут темі )
    Але антибіотики застосовувається при тяжких формах вірусної пневмонії, коли вже виникає бактеріальна інфекція.
    Тоді в самий раз застосовувати антибіотик, а не на початковій фазі, бо ліки необхідно застосовувати у великих дозах і назначений час. А якщо раніше, то просто на вітер, ще й ослаблює роботу органів та адаптує бактерії до середовища. От, пініцілін вже взагалі заборонили, бо вже не діє проти адаптованих до нього бактерій.
     
  20. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

а де твій аватар? :)